Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Із пленарного засідання сесії районної ради

22 лютого відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради VII скликання, на порядок денний якого було внесено 27 питань. Перед початком роботи сесії голова ради Віктор Кривак та помічник народного депутата України Володимира Мельниченка- Ірина Камінська привітали із спортивним досягненням юного спортсмена Давида Нестерова – чемпіона Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів, а також його тренера Сергія Чайку, вручивши їм відзнаки райдержадміністрації, районної ради та народного депутата України.

В ході засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік,розглянули багатоінших важливих питань. Заслухано звіти про виконання програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району на 2017 рік, районної Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2017 рік, Комплексної програми взаємодії військових частин А2738, А3290 Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України Кам’янець-Подільського району та Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації щодо захисту життя, миру і спокою українських громадян, територіальної цілісності, свободи і незалежності України на 2017 рік, програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району на 2017 рік, районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки та ін.

Затверджено Програму модернізації та придбання технічних засобів управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на 2018 рік. Одним із основних питань було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. За рахунок залишку коштів загального та спеціального фондів, який утворився станом на 01.01.2018 року, збільшено обсяг видаткової частини районного бюджету на понад 8 млн.грн. та затверджено розподіл додаткових асигнувань головним розпорядникам бюджетних коштів за рахунок фінансового ресурсу районного бюджету.

Також депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо стану виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».