Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
ГРОМАДСЬКІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ВШАНУВАЛА ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15 лютого в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав громадськість району та міста зібралася на мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у сквері «Молодіжний».

Присутні поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час Афганської війни та сучасного військового конфлікту на сході України.

Продовжилися урочистості в міському Будинку культури, в ході яких з нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів виголосили промови народний депутат України Володимир Мельниченко, секретар міської ради Дмитро Васильянов, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук та керівник апарату районної державної адміністрації Віктор Гнатюк.

Вони побажали воїнам-інтернаціоналістам та їхнім родинам міцного здоров’я, благополуччя та миру й вручили грамоти і подарунки.

Зокрема, грамотами районної ради за активну громадську позицію, участь у патріотичному вихованні молоді, допомогу військовим підрозділам Збройних Сил України щодо захисту суверенітету держави та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ з території Афганістану нагороджено Корбута Василя Дмитровича, Шликова Олександра Олексійовича, Ціхоцького Анатолія Омельяновича, Гулакова Григорія Павловича, Кацапа Віктора Миколайовича.

До побратимів, членів їхніх родин та всіх присутніх у залі звернулися голова Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану Володимир Дудко та почесний член правління спілки полковник у відставці Володимир Панчеха.