Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Галузі соціально-економічного розвитку району, на які будуть першочергово спрямовані кошти за рахунок перевиконання бюджету

1 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій: з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (голова Мосендз П.П.) та з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Нікітіна Н.М.). Під час засідання обговорювалися питання, які виносяться на розгляд двадцять першої сесії районної ради VII скликання.

Найбільш детально обговорювали внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, з якого доповідав начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик. Обговорення даного питання зумовлено перевиконанням дохідної частини бюджету за 9 місяців 2017 року на 751 тис.грн. Олександр Григорович зазначив, що детально вивчивши необхідність спрямування коштів в ту чи іншу галузь району депутатам пропонується наступне. Левову частину коштів з вищезазначеної суми направити на придбання вогнегасників закладам охорони здоров’я району, наркозно-дихального апарата, організацію новорічних та різдвяних свят для дітей загальноосвітніх закладів району, на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян та на надання одноразової матеріальної допомоги. На коштах, які спрямовуються на пільгове перевезення громадян була звернута особлива увага. На сьогодні фінансування на це делегується лише з місцевих бюджетів. І оплата за це станом на звітну дату здійснена не в повному обсязі. Щоб закрити бюджетний рік необхідно ще 450 тис.грн. В свою чергу начальник управління соціального захисту населення Петро Середа зазначив, що пропонує рекомендувати на розгляд сесії питання щодо повної передачі повноважень оплати послуг на пільгове перевезення органам місцевого самоврядування напряму шляхом заключення безпосередньо з перевізниками договорів.