Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

З 2015 року в Україні заснували нове свято – День Національної поліції України. З'явилося воно завдяки Указу Президента України «Про Національну поліцію». Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої України. Тому, щорічно День Національної поліції України відзначається 4 серпня. Урочистості з нагоди цього свята відзначали в РЦКіМ «Розмай».

На заходах представників районного відділення поліції вітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, начальник Кам’янець-Подільського РВП Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Ігор Кшемінський, начальник 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Олег Іванюк.

Грамотами районної ради за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, витримку, мужність та особистий внесок в зміцнення законності та правопорядку на території району та з нагоди свята нагороджено поліцейських Кам'янець-Подільського районного відділення поліції Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області: Беренду Олега - капітана поліції, Гораша Вадима - капітана поліції, Ільїна Дмитра - лейтенанта поліції, Олійник Зоряну - майора поліції.