Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації святкував своє 20-річчя

28 жовтня в актовому залі Хмельницького університету управління та права відбулась урочиста конференція з нагоди 20-річчя Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, у якій прийняв участь заступник голови районної ради Остап Колотило.

Із вступним словом виступили та вручили почесні грамоти працівникам Центру голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов, голова обласної ради Микола Дерикот та керуюча справами Хмельницького міськвиконкому Людмила Черевченко.

Заступник директора Школи вищого корпусу державної служби Наталія Романова ознайомила учасників конференції з «Державною цільовою програмою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки». Наступними виступили заступник представника України в Палаті регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Віталій Олуйко та начальник територіального управління Нацдержслужби України в Хмельницькій області Григорій Гоцький, які розповіли про адаптацію законодавства України про державну службу до європейських стандартів. Далі виступив голова Красилівської районної ради Василь Ходак, що проінформував про практику впровадження кращого досвіду ЄС на території Карсилівського району та хід реалізації проектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та «Електронне врядування на службу громаді».

Наступним розглядалось питання «Проблеми кадрового забезпечення налагодження співробітництва з країнами Європейського Союзу», яке розкрив заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Юрій Літник. Про професіоналізм управлінської діяльності як складову надання якісних послуг населенню на рівні європейських стандартів розповіла керуюча справами Хмельницького міськвиконкому Людмила Черевченко.

Також на конференції розглядались такі питання як ефективність транскордонного співробітництва, участь жителів територіальних громад у вирішенні актуальних питань соціально-економічного розвитку території, використання практичного досвіду функціонування державних установ, організацій, роботи управлінців країн ЄС у вирішенні актуальних соціальних питань регіону, основні напрями співробітництва України та ЄС та функціонування в регіоні навчально-наукового комплексу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів.

Із заключним словом виступив директор Хмельницького Центру ППК Микола Баюк, який здійнив аудит навчального процесу в системі підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів рад відповідно до європейських стандартів.