Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:

нежиле приміщення, аптека загальною площею 95,0 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Папаніна, 16.

 нежиле приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 49.

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості, з метою передачі його в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Кам’янець-Подільська районна рада. Платник робіт з оцінки об’єкта – орендар.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

• конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

• підтвердних документів;

• документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою, інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки окремо розташованої будівлі –

2,4 тис.грн.

Місцезнаходження комісії та робочої групи: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6. каб.29

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації за адресою: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за вищевказаною адресою.

Довідки за телефоном: 50053

Голова ради В. Кривак

 
ЗАХИСНИКУ! ТИ МАЄШ ПРАВО НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ

Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру з надання БВПД або у бюро правової допомоги. Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

 
Дорогі освітяни Кам’янеччини! Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями, служить любові, правді та добру. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту, щоб Ви отримували задоволення від улюбленої праці, а ваші вихованці - від навчання та спілкування з Вами!

З повагою голова районної ради Віктор Кривак

 
З нагоди святкування Дня працівників освіти

Цей добрий і радісний день - особливий, адже ми згадуємо і вітаємо тих, хто протягом багатьох років практично щодня присутній у нашому житті. Це - вчителі.

05 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята освітян.

Щирі слова вдячності за натхненну працю, любов до професії, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління пролунали на адресу педагогів від помічника народного депутата України Володимира Мельниченка- Тетяни Мельниченко, голови районної ради Віктора Кривака, голови районної державної адміністрації Василя Сукача, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Пронозюк. Окремих працівників загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти нагороджено відзнаками.

 
Із робочим візитом до Кам’янця-Подільського завітав Прем’єр-міністр України

4 жовтня до Кам’янця-Подільського з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”- однієї із найбільш проблемних доріг регіону через складний ландшафт. Ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми «Покращення стану автомобільної дороги Житомир-Чернівці». Вони покликані не лише покращити стан дорожнього покриття, а й підвищити безпеку руху на складній ділянці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 229