Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Новий електронний сервіс ДФС в допомогу державним службовцям при Е-декларуванні

Кам’янець-Подільське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» платника, який допоможе з 01 січня 2019 року державним службовцям заповнити щорічну електронну декларацію (далі-е-декларація), в частині отримання відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Детальніше...
 
Підсумки спортивного року - 2018

Щорічно в районі підбиваються підсумки спортивного року. 11 січня в залі засідань районної ради підсумували спортивний рік - 2018.

Спортсменів Кам’янеччини привітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА Віктор Дорож.

Найкращих спортсменів Кам’янеччини за підсумками 2018 року було нагороджено грамотами й кубками.

 
Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України...

Сьогодні, 11 січня 2019 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Детальніше...
 
Шановні жителі Кам'янеччини!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, достатку, реалізації найсміливіших планів, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Різдво Христове стане святом духовного оновлення, миру і злагоди.

Нехай прийдешній рік принесе мир на нашу рідну українську землю! Веселих свят! Щасливого Нового року!

З повагою голова районної ради Віктор Кривак

 
21 грудня відбулось засідання тридцять третьої (позачергової) сесії районної ради

Перед пленарним засіданням військовий комісар Кам’янець-Подільського ОМВК Володимир Возний та голова районної державної адміністрації Василь Сукач виконали почесну місію, вручивши учасникам бойових дій, проживаючим у районі, відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, затвердили Програму соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району на 2019 рік, прийняли основний фінансовий документ – районний бюджет на 2019 рік.

Також прийнято рішення про реорганізацію Кам’янець-Подільської центральної лікарні та Староушицької районної лікарні № 3 шляхом їх перетворення у комунальні некомерційні підприємства.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 235