Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди Дня Соборності України

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Цього дня в селі Гусятин Чемеровецького району відбувся урочистий флеш-моб з нагоди Дня Соборності України під гаслом «В день злуки беремося за руки!», в якому взяли участь представники районів Хмельницької та Тернопільської областей. У складі делегації від Кам’янець-Подільського району взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступних голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, керівники структурних підрозділів адміністрації.

Детальніше...
 
Із засідання 24-ї (позачергової) сесії районної ради

18 cічня відбулося пленарне засідання двадцять четвертої (позачергової) сесії районної ради VII скликання, в ході якого депутати розглянули питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Внесення змін до бюджету обумовлено внесенням змін до бюджетної класифікації, потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок збільшення обсягів міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів та бюджетів ОТГ.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

Кам’янець-Подільська районна рада повідомляє, що відповідно до рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року № 8 комунальне підприємство Кам`янець-Подільської районної ради «Кам’янець-Подільське рибне господарство» (код ЄДРПОУ 23838993), що знаходиться за адресою: 32372, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Устя, припиняє свою діяльність шляхом ліквідації. Претензії кредиторів до комунального підприємства «Кам’янець-Подільське рибне господарство» приймаються ліквідаційною комісією протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у письмовій формі за адресою: 32301, м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, тел. 5-00-53.

 
Про районний бюджет 2018 року

22 грудня відбулося засідання 23 (позачергової) сесії районної ради VII скликання, під час якої розглядалося питання «Про районний бюджет 2018 року». Особливістю формування показників районного бюджету на 2018 рік є зменшення його обсягу в порівнянні з очікуваними показниками надходжень 2017 року у зв’язку із утворенням трьох нових об’єднаних територіальних громад: Слобідсько-Кульчієвецької, Жванецької та Староушицької. Виділення цих громад зменшило кількість територіальних громад, що формують показники районного бюджету по податку на доходи фізичних осіб, із 29 в 2017 році до 16 у 2018 році.

Детальніше...
 
Прийняли низку важливих для життєдіяльності району програм, відзначили кращих

18 грудня відбулося засідання двадцять другої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено 27 питань. Основним питанням, яке детально обговорювалося на засіданнях постійних комісій та президії районної ради, було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Всі озвучені пропозиції, які надавалися, були підтримані депутатами.Також депутатський корпус підтримав низку важливих для життєдіяльності району Програм.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 212