Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Галузі соціально-економічного розвитку району, на які будуть першочергово спрямовані кошти за рахунок перевиконання бюджету

1 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій: з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (голова Мосендз П.П.) та з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Нікітіна Н.М.). Під час засідання обговорювалися питання, які виносяться на розгляд двадцять першої сесії районної ради VII скликання.

Детальніше...
 
Волейбол

26 – 27 жовтня у м. Кам’янець - Подільський проходили обласні зональні змагання з волейболу серед ДЮСШ. Районна команда юнаків, перемігши суперників з Чемеровецького району 2:0 та м. Кам’янець – Подільського 2:1, посіла перше місце та вийшла у фінал, який проходитиме 10 – 11 листопада у м. Хмельницький. Команда дівчат, перемігши волейболісток Гуменецької ДЮСШ «Лідер» та поступившись команді ДЮСШ №1 м. Кам’янець – Подільський, посіла друге місце.

 
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 27 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносилося два питання: «Про прогнозовані показники районного бюджету на 2018 рік» та «Про роботу архівного відділу райдержадміністрації».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик ознайомив присутніх із прогнозованими показниками районного бюджету на 2018 рік та особливостями формування його проекту.

Детальніше...
 
З нагоди професійного свята
День автомобіліста і дорожника – національне професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке відзначається в Україні щорічно в останню неділю жовтня.

З нагоди свята у сесійній залі районної ради відбулися урочистості за участю голови районної ради Віктора Кривака, голови районної державної адміністрації Василя Сукача, помічника народного депутата України Володимира Мельниченка Сергія Тимчука, першого заступника голови райдержадміністрації Маріанни Великохатько, керівників структурних підрозділів адміністрації, селищного та сільських голів. Кращих працівників галузі відзначено Грамотами та подарунками районної ради, райдержадміністрації, народного депутата України Володимира Мельниченка. Святковий настрій усім присутнім своєю майстерністю подарували артисти районного центру культури і мистецтв «Розмай».

 
28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Напередодні 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулось урочисте покладання квітів до меморіального комплексу загиблим воїнам у с. Довжок. Вшанували пам'ять ветеранів та полеглих у Другій світовій війні голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький, перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, керівниики структурних підрозділів райдержадміністрації, актив та громадськість Довжоцької сільської ради. Слід зазначити, що силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій. Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня війська вийшли на сучасний кордон нашої держави. Це героїчна сторінка нашої історії, яку слід пам'ятати та вшановувати.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 206