Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця

Будь-яка держава відзначає дні тих професій, які є небезпечними і почесними.

Свято встановлено Указом Президента, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні, розвитку демократії та громадянського суспільства, з урахуванням неабиякої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні. Адже розвиток малого і середнього бізнесу — основа успішної економіки країни. Тож підприємці суттєво впливають на соціальну стабільність суспільства: створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня Незалежності!

24 серпня 1991 року збулися мрії багатьох українців – було прийнято Акт про проголошення незалежності України. Заради цього боролися та помирали борці за волю в минулому, заради збереження цілісності України гинуть кращі з кращих і в наші дні. 23 серпня в РКЦМ «Розмай» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення річниці незалежності України.

Детальніше...
 
Шановні жителі Кам’янеччини!

Від душі вітаємо вас зі знаменним днем - Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому, хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти і радіти!

З повагою,

голова ради В.Кривак

 
Від щирого серця вітаємо вас з Днем Державного Прапора України

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

 
Оголошення про конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради

Районний інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської районної ради, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Довжок, вул..Шкільна, будинок 2, оголошує конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради, а саме:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 226