Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
ЗАКОН ПРО НОВІ ПРАВИЛА ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН ВСТУПИВ В СИЛУ

 Вступила в силу норма Закону №2475, розробленого командою Міністерства юстиції щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків без дозволу іншого строком до 1 місяця. «Відтепер у малечі з’явилось набагато більше можливостей для оздоровлення, відпочинку, навчання, участі у спортивних або культурних змаганнях», - зазначив Міністр.

 Відповідно до закону, той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним.

Детальніше...
 
Інформаційна кампанія #СТОПБУЛІНГ

Міністерством юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочато інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків. Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Щорічно, у третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства.

З цієї нагоди голова районної ради Віктор Кривак взяв участь в урочистих заходах та привітав трудові колективи – державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство», комунального підприємства районної ради «Надра Кам’янеччини».

Детальніше...
 
З нагоди Дня фізичної культури та спорту

Щороку у другу суботу вересня у нашій державі святкують День фізичної культури та спорту. Сьогодні, напередодні свята, у залі засідань районної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Ірина Камінська, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Травінський. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, високі спортивні результати кращих спортсменів та тренерів району нагороджено грамотами.

 
Оголошення!

Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду нежитлове приміщення – майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 222