Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік

Управління фінансів районної державної адміністрації на виконання статті 28 Бюджетного кодексу України з метою дотримання одного із принципів функціонування бюджетної системи публічно представило громадськості інформацію про виконанням районного бюджету за 2018 рік.

Публічне представлення результатів за попередній звітний рік відбулося у сесійній залі районної ради 05 березня 2019 року.

Начальником управління фінансів районної державної адміністрації Федиком О.Г. в доступному форматі оприлюднена інформація щодо обсягів дохідної та видаткової частини районного бюджету, обсягів фінансування усіх галузей районного бюджету, фінансування місцевих програм, кредитування, освоєння коштів субвенції з державного та обласного бюджетів, а також субвенцій з бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільських бюджетів.

Детальніше...
 
Реалізація виборчого права
Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

Відтак, не пізніш як за 8 днів до дня голосування всі виборці повинні отримати іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні буде повідомлено про включення виборця до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і графік роботи, а також про час і місце голосування.

Детальніше...
 
Відбулось пленарне засідання чергової сесії районної ради

28 лютого відбулось пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради.

В ході роботи депутати розглянули 35 питань порядку денного. Зокрема, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, розглянули звіти про виконання та зняли з контролю 19 програм, термін дії яких закінчився у 2018 році.

Водночас, було прийнято низку нових програм:

- районну Програму сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби та військової служби за контрактом у Збройні Сили України на 2019 рік;

- Програму «Подільська родина» на 2019-2024 роки;

- Програму забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 роки;

- Комплексну програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2019-2022 роки;

Детальніше...
 
Запровадження надання житлових субсидій у готівковій формі
 
20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Герої не вмирають, допоки залишаються в наших серцях, душах, в нашій пам’яті, тому ми не маємо права забути. Їх незламний дух і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 232