Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Урочистості з нагоди Дня поліції України

4 липня у міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня поліції України, у яких взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук.

Детальніше...
 
До відома одержувачів пенсійних виплат міста та району!

Кам’янець-Подільський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє, що відповідно до ст.7 Закону України “Про державний бюджет на 2018 рік” з 1 липня 2018 року збільшено розміри прожиткових мінімумів, зокрема розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність складає 1435 грн. Це означає, що особи, які досягли пенсійного віку, але не мають повного страхового стажу жінки 30 ( до 01.10.2011 року 20) років, чоловіки відповідно 35 (25), а також особи, які працюють та мають, чи мали низькі заробітки (тобто розмір пенсії та доплата за понаднормативний стаж не перевищували 1373 грн.) тепер отримуватимуть 1435 грн.

Детальніше...
 
З нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України

23 червня в РЦКіМ «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня державної служби та відзначення 22-ї річниці Конституції України. В урочистих заходах взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач.

В цей день лунали слова вдячності на адресу державних службовців району за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі, адже саме вони забезпечують виконання Конституції – Основного закону держави. Кращих із кращих нагороджено відзнаками.

Детальніше...
 
22 червня ‒ День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Український народ щороку 22 червня вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, які загинули під час Другої світової війни. 22 червня, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівники районної ради, районної державної адміністрації, голова районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький, начальники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, представники районної організації ветеранів України та жителі села Довжок взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у с.Довжок.

Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління!

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 228