Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Заради миру та злагоди на українській землі

1 грудня представники міської, районної та обласної влади, Верховної Ради, духовенства, депутатського корпусу, громадських організацій зібралися на молитовному сніданку, в якому краще пізнається молитва та важливість дотримання Божих заповідей. Захід став своєрідним духовним майданчиком, з якого звучали молитви за мир та злагоду на українській землі, за державу та міста, за всіх, хто зараз обороняє державу на Сході, і ті родини, які втратили своїх захисників; за Україну та Кам’янець-Подільський зокрема.

Детальніше...
 
48-ма Кам’янець-Подільська інженерна бригада відзначає 2-гу річницю з дня створення

30 листопада 48-ма Кам’янець-Подільська інженерна бригада відзначає 2-гу річницю з дня створення. Привітати з нагоди цієї дати прийшли помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, секретар міської ради Дмитро Васильянов, заступник начальника Кам’янець-Подільського гарнізону Богдан Беркута, представники, громадських організацій, духовенства. Вони вручили військовослужбовцям грамоти, відзнаки і подарунки.

Детальніше...
 
Що робити за нестачі страхового стажу

Особи, які незабаром досягнуть пенсійного віку, але не мають достатнього страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення, можуть поповнити його нестачу такими способами:

- працевлаштувавшись на роботу, якщо тривалість часу до настання пенсійного віку дозволяє набути потрібну кількість стажу (адже роботодавці повинні забезпечувати оплату праці в сумі, не меншій за встановлену законодавством мінімальну заробітну плату, і право кожного робітника вимагати дотримання цих норм);

Детальніше...
 
25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

Цього дня біля меморіального комплексу у с. Мукша Китайгородська відбувся мітинг-реквієм за участі керівництва районної ради та районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів РДА,установ та організацій району, Слобідсько-Кульчієвецькоі сільської ради, представників духовенства та громадськості.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій, запалили «свічку пам’яті» та вшанували померлих хвилиною мовчання.

Згадати в цей день невинних жертв - це той мінімум, який ми, сучасні українці, можемо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а скоріше задля наших дітей, які повинні завжди пам'ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

 
У районі відзначили День Гідності та Свободи!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії та вшанування патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 212