Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди Дня вигнання нацистських окупантів з України

Сьогодні, напередодні відзначення Дня вигнання нацистських окупантів з України, голова районної ради Віктор Кривак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Розумяк, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, голова районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький, начальники структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації та громадськість взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у с.Довжок. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули, визволяючи наш край від загарбників.

 
Відкриття газопроводу у селі Суржа

23 жовтня, у селі Суржа відбулося урочисте відкриття газопроводу середнього тиску. Участь у заході взяли голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутатаУкраїни Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, Кадиєвецький сільський голова Валентина Мартинюк та жителі села. На будівництво 13,3 км І черги підвідного газопроводу середнього тиску до сіл Суржа, Нагоряни, Рихта Завалецького напрямку профінансовано 5 994 тис. грн., в тому числі за рахунок Державного фонду регіонального розвитку - 4 550 тис. грн., Місцевого бюджету (районний і сільський)- 1444,7тис. грн. Підвідний газопровід середнього тиску до с. Суржа(7,1 км) був побудований в складі будівництва першої черги . Крім того за кошти населення побудовано 6,107 км вуличних газопроводів на суму 656 тис.885 грн. та підведено газ до 91 двору.

 
Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть щирі вітання з нагоди важливого для усіх нас дня – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Святої Покрови! Ці свята недаремно злилися в одне, адже упродовж усієї історії українські захисники брали зброю до рук заради захисту нашої землі, заради миру і добра, заради щасливого майбутнього. Зичу всім вам, шановні земляки, міцного здоров’я, радості, мирного неба над головою і світлої віри у завтрашній день. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.

З повагою голова ради Віктор Кривак

 
З нагоди Дня захисника України

Святкування Дня захисника України саме в цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Напередодні свята, 12 жовтня, в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочисті заходи. Привітали захисників Вітчизни з святом командир військової частини А2641 Володимир Родіков, помічник народного депутата Тетяна Мельниченко, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, голова районної державної адміністрації Василь Сукач. За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Дня захисника України, військовослужбовці отримали Грамоти від районної ради та районної державної адміністрації.

 
Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:

нежиле приміщення, аптека загальною площею 95,0 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Папаніна, 16.

 нежиле приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 49.

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості, з метою передачі його в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Кам’янець-Подільська районна рада. Платник робіт з оцінки об’єкта – орендар.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

• конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

• підтвердних документів;

• документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

На конверті слід зазначити: "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності", а також зазначити назву об'єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою, інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки окремо розташованої будівлі –

2,4 тис.грн.

Місцезнаходження комісії та робочої групи: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6. каб.29

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації за адресою: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за вищевказаною адресою.

Довідки за телефоном: 50053

Голова ради В. Кривак

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 232