Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Оголошення про конкурс

Кам'янець-Подільська районна рада оголошує конкурс для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників підприємств та установ, які є спільною власністю територіальних громад Кам'янець-Подільського району:

завідувача-провізора комунального підприємства «Кам'янець-Подільська центральна районна аптека №140»;

завідувача комунальної установи «Кам'янець-Подільський районний трудовий архів».

Детальніше...
 
Із пленарного засідання сесії районної ради

22 лютого відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради VII скликання, на порядок денний якого було внесено 27 питань. Перед початком роботи сесії голова ради Віктор Кривак та помічник народного депутата України Володимира Мельниченка- Ірина Камінська привітали із спортивним досягненням юного спортсмена Давида Нестерова – чемпіона Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів, а також його тренера Сергія Чайку, вручивши їм відзнаки райдержадміністрації, районної ради та народного депутата України.

Детальніше...
 
20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, Указом Президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

В цей день віддаємо належну шану громадянському подвигу, вшановуємо патріотизм і мужність, відвагу, силу духу та стійкість громадян, які віддали своє життя під час захисту ідеалів демократії, відстоюючи права і свободи людини, національні інтереси, європейський вибір нашої держави та європейське майбутнє України.

Детальніше...
 
Завершено підготовку до пленарного засідання чергової сесії

20 лютого 2018 року відбулось засідання президії Кам’янець-Подільської районної ради, під час якого розглянуто проекти рішень, внесені на розгляд двадцять п’ятої сесії районної ради VII скликання. Питання, які розглядались під час роботи постійних комісій, були заслухані і сьогодні. Основна увага депутатів була привернута до питань виконання районного бюджету за 2017 рік, галузевих програм та питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Детальніше...
 
15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Сьогодні, в день 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, у м. Кам’янці-Подільському біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли представники районної та міськоївлади, учасники бойових дій в Афганістані, представники громадськості.

Учасники заходу поклали до пам’ятника квіти та, схиливши голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшанували їх хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 216