Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Відбулось пленарне засідання чергової сесії районної ради

28 вересня відбулось пленарне засідання тридцятої сесії районної ради. В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, заслухали інформації про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя поточного року, а також внесли необхідні зміни до неї. За результатами розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, збільшено обсяг дохідної та видаткової частин бюджету на суму понад 4,9 млн. грн., які спрямовано на вирішення питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти тощо.

Детальніше...
 
Домашнє насильство: куди звернутися та як покарати кривдника

Упродовж 2017 року до поліції надійшло понад 110 тисяч заяв і повідомлень про домашнє насильство. При цьому, за статистикою, лише 10-15% постраждалих від домашнього насильства звертаються за допомогою. Понад те, за експертними оцінками, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть через такі знущання. Враховуючи цю ситуацію, було розроблено й ухвалено Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Він деталізує види насильства, визначаючи фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Окрім цього, внесено зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів, які запровадили кримінальну відповідальність за домашнє насильство в будь-яких його проявах.

Детальніше...
 
З нагоди Дня рятівника!

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

14 вересня , в міському будинку культури відбулися урочистості за участі народного депутата України Володимира Мельниченка, голови районної ради Віктора Кривака, голови райдержадміністрації Василя Сукача, Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича, керівників об’єднаних територіальних громад. На адресу рятівників лунали щирі слова вдячності за високий професіоналізм та мужність, готовність завжди прийти на допомогу тим хто її потребує.

Детальніше...
 
ЗАКОН ПРО НОВІ ПРАВИЛА ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН ВСТУПИВ В СИЛУ

 Вступила в силу норма Закону №2475, розробленого командою Міністерства юстиції щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків без дозволу іншого строком до 1 місяця. «Відтепер у малечі з’явилось набагато більше можливостей для оздоровлення, відпочинку, навчання, участі у спортивних або культурних змаганнях», - зазначив Міністр.

 Відповідно до закону, той з батьків, з ким проживає дитина, і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним.

Детальніше...
 
Інформаційна кампанія #СТОПБУЛІНГ

Міністерством юстиції України в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочато інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків. Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 229