Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Обережно,кір!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку у світі 30—40 мільйонів дітей хворіють на кір, понад 800 тисяч помирають від самої інфекції та її ускладнень. Це означає 314 смертей на день, 13 смертей щогодини. Спалахи кору мають циклічний характер і спостерігаються кожні 5—6 років. Головна причина спалахів — низьке охоплення щепленнями. Якщо у 2016 році в Україні було 102 випадки кору, то в 2017 році їх було зафіксовано більше трьох тисяч.

Детальніше...
 
Шановні працівники суду!

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Міцного Вам здоров’я, щастя, достатку та подальших успіхів у роботі!

З повагою голова районної ради Віктор Кривак

 
Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме в цей день було офіційне повідомлення про завершення будівництва саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Цього дня ми всі віддаємо шану тим, хто захистив увесь світ від наслідків катастрофи.

З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі районної ради відбулися урочистості, в ході яких вшанували героїв-чорнобильців, що ціною свого життя і здоров’я рятували нас від масштабної катастрофи. Участь у заході взяли народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова Кам’янець-Подільської районної громадської організації «Чорнобиль» Микола Малайдах.

За мужність і героїзм, самовіддані дії, високопрофесійне виконання службового обов’язку учасників ліквідації наслідків аварії нагородили грамотами та цінними подарунками від народного депутата України Володимира Мельниченка, районної ради та районної державної адміністрації.

 
7 грудня – День місцевого самоврядування

З цієї нагоди в сесійній залі районної ради відбулись урочистості за участі представників органів місцевого самоврядування району, виконавчої влади.

Детальніше...
 
Шановні депутати районної, селищної, сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування Кам’янеччини!

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Особливі слова подяки адресуємо ветеранам самоврядної ниви, які своєю працею утверджували місцеве самоврядування на Кам’янеччині. Зичимо усім, хто працює на благо територіальних громад нашого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я,людського щастя і добробуту в оселях, нових здобутків у роботі, віри в завтрашній день.

Нехай впевненість у краще майбутнє окрилює вас на нові звершення в ім’я процвітання рідного краю.

Голова районної ради Віктор КРИВАК Голова райдержадміністрації Василь СУКАЧ

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 235