Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Відбулась тридцять перша (позачергова) сесія районної ради

6 листопада відбулась тридцять перша (позачергова) сесія районної ради, на порядок денний якої вносились питання: - Про звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення; - Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів комунальної власності на 2018 рік; - Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Гуменецької сільської ради окремих будівель та майна комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Пленарне засідання сесії було розпочато ще 30 жовтня. Однак, через відсутність злагодженості депутатського корпусу при обговоренні питань, конструктивного діалогу та, як наслідок, неможливість прийняття рішень, головуючий на засіданні – голова ради Віктор Кривак був вимушений двічі оголошувати перерви у роботі сесії. Зібравшись на засідання 31 жовтня вдруге, не досягши компромісу, депутати так і не змогли прийняти жодного рішення. І знову – перерва у засіданні. Сьогодні ж, в ході роботи сесії за результатами обговорення прийнято відповідні рішення районної ради, за виключенням проекту рішення «Про звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення», який не отримав підтримку більшості від загального складу ради.

 
До Дня працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує працівників соціальної сфери - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість саме тих, хто щодня допомагає їм справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Напередодні цього дня, в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт. Учасників зібрання привітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак та перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення кращих було нагороджено Почесними Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка, районної ради та районної державної адміністрації.

 
УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ЯК І ДЕ ОПЛАТИТИ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК НЕПРАЦЮЮЧІЙ ОСОБІ, ЩОБ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ

Для призначення субсидії ЄСВ має бути сплачено не менше ніж за три місяці у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Законом України 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» передбачено право на добровільну сплату єдиного внеску, зокрема можливість одноразової сплати ЄСВ за попередні періоди. Сума сплаченого ЄСВ за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладання договору, помножений на коефіцієнт 2. (3723 грн. х 22% х 2 = 1638,12 грн.)

Для цього необхідно звернутись до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України та на підставі документів, що засвідчують особу та підтверджують реєстраційний номер облікової картки платника податків отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7) (адреси сервісних центрів ГУ ПФУ додаються).

Договір про добровільну участь незастраховані особи укладають з територіальними органами Державної фіскальної служби за місцем свого проживання (адреси територіальних органів ДФС додаються).

Для укладення договору необхідні такі документи:

- заява;

- документ, що посвідчує особу;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копія трудової книжки (за наявності);

- довідка за формою ОК-5 (ОК-7).

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Роздрукувати форму договору про добровільну участь можна на таких інформаційних ресурсах:

https://www.pfu.gov.ua/35069-dobrovilna-uchast/

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0508-15/page3

Детальніше...
 
Інформація про результати конкурсів по відбору суб’єктів оціночної діяльності

Кам’янець-Подільська районна рада повідомляє, що на засіданні конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району, яке відбулося 30 жовтня 2018 року, було проведено два конкурси по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості з метою визначення ринкової вартості для передачі їх в оренду, а саме:

- нежилого приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташованого за адресою: вул. Шевченка, 49, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область;

- нежитлового приміщення (колишня будівля аптеки), загальною площею 95 кв.м, яке знаходиться за адресою: вул. Папаніна, 16, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

За результатами проведення конкурсів, переможцям стали:

1. Приватне підприємство «Аспект» (директор Крючков С.А.) - для проведення незалежної оцінки нежилого приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташованого за адресою: вул. Шевченка, 49, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Відповідно до заявленої конкурсної пропозиції, надання послуг з оцінки зазначеного об’єкта становитиме 2300,00 грн., строк виконання робіт – 5 календарних днів.

2. Приватне підприємство «Консалтінг сервіс» (директор Забєліна І.П.) - для проведення незалежної оцінки нежитлового приміщення (колишня будівля аптеки), загальною площею 95 кв.м, яке знаходиться за адресою: вул. Папаніна, 16, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область. Відповідно до заявленої конкурсної пропозиції, надання послуг з оцінки зазначеного об’єкта становитиме 2400,00 грн., строк виконання робіт – 6 календарних днів.

 
До Дня автомобіліста і дорожника

26 жовтня, напередодні свята - Дня автомобіліста і дорожника, в сесійній залі районної ради відбулись урочистості. Голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач та помічник народного депутата України Володимира Мельниченка – Ірина Камінська привітали працівників галузі з їх професійним святом, вручили Грамоти та подарунки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 232