Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
За матеріалами двадцять сьомої сесії районної ради

24 травня відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради. Одним із основних питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 4 місяці 2018 року, наявності вільного залишку загального та спеціального фондів, який утворився на 01 січня 2018 року та збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів.

Детальніше...
 
ПРЕЗИДІЯ

21 травня відбулось засідання президії районної ради, під час якого розглянуто проекти рішень, внесені на розгляд двадцять сьомої сесії районної ради VII скликання.

Основна увага депутатів була зосереджена на питаннях, що стосуються внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, передачі майна, майнових комплексів загальноосвітніх навчальних закладів зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Жванецької сільської ради, створення районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради, ходу виконання окремих районних галузевих програм та ін.

Пленарне засідання чергової сесії відбудеться 24 травня 2018 року.

 
До Дня пам’яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні.

В цей день ми згадуємо усіх, хто став жертвами політичних репресій часів комуністичного тоталітарного режиму. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

В селі Мукша Китайгородська до Меморіалу жертвам політичних репресій відбулося покладання квітів.

У заході взяли участь керівництво районної ради та райдержадміністрації, Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, місцеві жителі.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто постраждав під час репресій та поклали квіти до пам’ятного знаку.

 
З нагоди Дня вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято символізує національну єдність, до того ж вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Також, у ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Тож і для України цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху.

День Європи – це символ започаткування нової, успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права.

Детальніше...
 
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду приміщення – майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: нежитлова будівля, аптека, що знаходяться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Стара Ушиця, вул.Головна (колишня Леніна), будинок №1, загальною площею 386,6 кв.м.,

Балансоутримувач майна: Кам’янець-Подільська районна рада.

Орган управління майном: Кам’янець-Подільська районна рада.

Мета використання орендованого об’єкта: використання в комерційній діяльності.

Строк оренди об’єкта: два роки одинадцять місяців.

Заяви щодо оренди даного об’єкта комунальної власності із зазначенням відомостей про заявника (адреса, контактні дані) приймаються Кам’янець-Подільською районною радою з 8.00 до 17.15 години (понеділок-четвер) та з 8.00 до 16.00 (п’ятниця) за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський.

Заявники, які є юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями, крім заяви, також подають:

- виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

- завірені заявником копії установчих документів.

Термін прийняття заяв на оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв – 25 травня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі правового, кадрового забезпечення та з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради за адресою: м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, телефон 5-00-53.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 222