Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Шановні депутати районної, селищної, сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування Кам’янеччини!

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Особливі слова подяки адресуємо ветеранам самоврядної ниви, які своєю працею утверджували місцеве самоврядування на Кам’янеччині. Зичимо усім, хто працює на благо територіальних громад нашого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я,людського щастя і добробуту в оселях, нових здобутків у роботі, віри в завтрашній день.

Нехай впевненість у краще майбутнє окрилює вас на нові звершення в ім’я процвітання рідного краю.

Голова районної ради Віктор КРИВАК Голова райдержадміністрації Василь СУКАЧ

 
Шановні військовослужбовці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня Збройних Cил України! Це свято тих, хто визнав свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і вважає захист співвітчизників справою всього життя. Висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій обов’язок. Ми вшановуємо всіх, хто мужньо захищає територіальну цілісність нашої держави. Щиро бажаємо миру та спокою вам, здоров’я та злагоди вашим родинам!

З повагою, від імені депутатського корпусу районної ради, голова ради Віктор Кривак

 
Шановні волонтери!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!

З повагою голова ради Віктор Кривак
 
Відбулось пленарне засідання сесії районної ради

29 листопада відбулось пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради.

В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, внесли зміни до Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2020 роки, Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2021 роки, Програми розвитку культури та туризму Кам’янець-Подільського району на 2016-2020 роки, Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки, Статуту та структури районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради.

Детальніше...
 
Пам'яті жертв голодоморів

В історії України є чимало трагічних сторінок.Однією з таких є Голодомор 1932-1933 років–геноцид Українського народу. Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, який відбувся 24 листопада у с.Мукша Китайгородська, за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, апарату Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, духовенства та жителів села.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодомору, запалили свічі та поклали квіти до підніжжя меморіалу. Пам’ять про закатованих голодом українців має жити в серці кожного з нас.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 232