Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
На спільній нараді правоохоронці Кам’янеччини та представники органів влади і місцевого самоврядування обговорили шляхи профілактики підліткової злочинності

З ініціативи прокуратури на спільних нарадах правоохоронців, представників органів влади та місцевого самоврядування обговорено шляхи профілактики підліткової злочинності. Основну увагу під час проведення заходів зосереджено на роботі з дітьми, які потрапили у конфлікті з законом та потребують особливої уваги з боку органів державної системи профілактики.

Детальніше...
 
Шановні добровольці!

Добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові! І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

З повагою голова районної ради ВІКТОР КРИВАК
 
Шановні жінки!

Вітаємо вас із чудовим весняним святом!

Щиро зичимо вам безмежного щастя, міцного здоров’я, любові й підтримки рідних, позитивних емоцій, гарного настрою та миру.

Нехай негаразди обходять ваш дім стороною, а кожен новий день буде приводом для радості!

Голова районної ради Віктор Кривак Голова райдержадміністрації Василь Сукач
 
Оголошення про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:  частина покрівлі площею 4 кв.м., адміністративної будівлі Кам'янець-Подільської районної ради, за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

Балансоутримувач майна: Кам’янець-Подільська районна рада.

Орган управління майном: Кам’янець-Подільська районна рада.

Мета використання орендованого об’єкта: розміщення обладнання базової станції мобільного зв’язку оператора України.

Строк оренди об’єкта: 2 роки 11 місяців.

Заяви щодо оренди із зазначенням відомостей про заявника (адреса, контактні дані) приймаються Кам’янець-Подільською районною радою з 800 до 1715 години (понеділок-четвер) та з 800 до 1600 (п’ятниця) за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський.

Заявники, які є юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями, крім заяви, також подають:

- виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця;

- завірені заявником копії установчих документів.

Термін прийняття заяв на оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв –  13 березня 2019 року. 

Додаткову інформацію можна отримати у відділі правового, кадрового забезпечення та з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради за адресою: м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, телефон 5-00-53.

 
Публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік

Управління фінансів районної державної адміністрації на виконання статті 28 Бюджетного кодексу України з метою дотримання одного із принципів функціонування бюджетної системи публічно представило громадськості інформацію про виконанням районного бюджету за 2018 рік.

Публічне представлення результатів за попередній звітний рік відбулося у сесійній залі районної ради 05 березня 2019 року.

Начальником управління фінансів районної державної адміністрації Федиком О.Г. в доступному форматі оприлюднена інформація щодо обсягів дохідної та видаткової частини районного бюджету, обсягів фінансування усіх галузей районного бюджету, фінансування місцевих програм, кредитування, освоєння коштів субвенції з державного та обласного бюджетів, а також субвенцій з бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільських бюджетів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 235