Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

Цього дня біля меморіального комплексу у с. Мукша Китайгородська відбувся мітинг-реквієм за участі керівництва районної ради та районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів РДА,установ та організацій району, Слобідсько-Кульчієвецькоі сільської ради, представників духовенства та громадськості.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій, запалили «свічку пам’яті» та вшанували померлих хвилиною мовчання.

Згадати в цей день невинних жертв - це той мінімум, який ми, сучасні українці, можемо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а скоріше задля наших дітей, які повинні завжди пам'ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

 
У районі відзначили День Гідності та Свободи!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії та вшанування патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше...
 
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведенняз 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс). Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

1) Зареєструватися на веб-сторінціhttp://contest.legalaid.gov.uaз 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно,дезаповнитионлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажитипосвідчені (підписані)адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).
Детальніше...
 
З нагоди Дня працівників сільського господарства

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 17 листопада в РЦКіМ «Розмай» відбулися урочисті заходи та святковий концерт, на які завітали голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Сергій Тимчук, заступник міського голови Сергій Бабій, керівники і представники агроформувань та фермерських господарств району.

День працівників сільського господарства - це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня важко працює задля процвітання рідного краю та держави.

За сумлінну працю, вагомий внесок у агропромисловий розвиток району, кращим представникам трудових колективів, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, працівникам харчової і переробної індустрії вручено грамоти та подарунки.

Детальніше...
 
Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів, добробуту у ваших оселях!

З повагою, голова районної ради Віктор Кривак
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 206