Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду приміщення адміністративної будівлі Кам’янець-Подільської районної ради – майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: приміщення, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі Кам’янець-Подільської районної ради загальною площею 52,0 кв.м., розташовані за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

Детальніше...
 
Відбулось засідання колегії відділу освіти

28 лютого у сесійній залі районної ради під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Пронозюк відбулось засідання колегії відділу освіти, в ході якого розглянуто питання:

- про підсумки фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету галузі «освіта» у 2017 році;

- про стан виконавської дисципліни керівників навчальних закладів та роботи із зверненнями громадян за 2017 рік;

- про стан ведення документації працівниками психологічної служби у відповідності до наказу МОН від 19.10.2001 року № 691 та наказу МОН від 28.12.2006 року № 846, інструктивно-методичного листа «Про ведення обов’язкової документації та звітності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти у 2016-2017 н.р.» та затвердження Програми розвитку психологічної служби Кам’янець-Подільського району на 2018-2020 р.р.

Детальніше...
 
НОВИНИ

Що потрібно знати для подання декларації про майновий стан та доходи в електронному вигляді

Кам’янець – Подільська ОДПІ доводить до відома платників податків, що в рамках проведення кампаній декларування доходів громадян та електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в Електронному кабінеті офіційного сайту ДФС України (www.sfs.gov.ua.) реалізовано можливість формування фізичними особами запитів для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих з них податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та отримати відповіді на такі запити. Отже, на підставі отриманих даних, декларанти можуть підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан та доходи. Для підписання електронного документу необхідно мати електронний цифровий підпис. Посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі та являються документом, який виданий Акредитованим центром сертифікації ключів, що засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Реєстрація користувачів електронного цифрового підпису можлива спеціалістами сектору реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Хмельницькій області, за адресою: м. Кам’янець – Подільський, вул. Огієнка 74, кабінет №116.

Детальніше...
 
НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Електронний кабінет доопрацьовано

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що сервіс «Електронний кабінет» доопрацьовано в частині проходження електронної ідентифікації уповноваженими особами платника, яким делеговано право підпису податкових накладних та розрахунків коригування (далі – уповноважена особа). Уповноважена особа при вході до приватної частини (особистого кабінету) з використанням ЕЦП отримує доступ до таких сервісів «Електронного кабiнету»: • реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування до них у Єдиному реєстрі податкових накладних; • інформація з Єдиного реєстру податкових накладних; • інформація з реєстрів операцій та транзакцій в системі Електронного адміністрування ПДВ. Додатково повідомляємо, що по уповноваженим особам має бути подана форма J1391103 «Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису».

Інформацію розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням :https://cabinet.sfs.gov.ua/news/642710EE58310398E0530A50280762CC

Детальніше...
 
Оголошення про конкурс

Кам'янець-Подільська районна рада оголошує конкурс для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників підприємств та установ, які є спільною власністю територіальних громад Кам'янець-Подільського району:

завідувача-провізора комунального підприємства «Кам'янець-Подільська центральна районна аптека №140»;

завідувача комунальної установи «Кам'янець-Подільський районний трудовий архів».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 212