Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Пам'яті жертв голодоморів

В історії України є чимало трагічних сторінок.Однією з таких є Голодомор 1932-1933 років–геноцид Українського народу. Пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду у 1932-1933 роках, пам'яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, був присвячений мітинг-реквієм, який відбувся 24 листопада у с.Мукша Китайгородська, за участі керівництва районної державної адміністрації, районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, апарату Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, духовенства та жителів села.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв голодомору, запалили свічі та поклали квіти до підніжжя меморіалу. Пам’ять про закатованих голодом українців має жити в серці кожного з нас.

 
Урочистості з нагоди п'ятої річниці Революції Гідності та свободи.

21 листопада у РЦКіМ «Розмай» відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи, за участі керівництва райдержадміністрації, районної ради, військових, сімей загиблих Героїв, учасників АТО, голів сільських рад та ОТГ району, та усіх небайдужих жителів Кам’янеччини, аби віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

В рамках заходу була представлена фотовиставка заслуженого працівника культури України Станіслава Стояновського, приурочена п’ятій річниці Революції Гідності та Свободи.

 
Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою,

Голова районної ради Віктор Кривак
 
СКАЗ!!! Не допустіть поширення!

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин та людини. На сьогоднішній день сказ реєструється у 113 країнах світу, за відсутністю вчасного лікування характеризується абсолютною смертністю, через що гине понад 55 тисяч людей і більше 1 мл. тварин. Щорічно в світі 15 мільйонів людей одержують направлення на лікування за підозрою в інфікуванні сказом. На разі епідемічна ситуація зі сказу в Україні залишається не стійкою. Щорічно реєструються поодинокі випадки захворювання людей на сказ. За останнє десятиріччя найбільша кількість захворювань зареєстрована у 2011 році – 6 випадків. У 2017 році зареєстровано 2 випадки захворювання серед людей.

Детальніше...
 
З нагоди Дня працівників сільського господарства

Щороку, у третю неділю листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З цієї нагоди, 15 листопада в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості та святковий концерт.

Привітали працівників почесної професії із прийдешнім святом народний депутат України Володимир Мельниченко,голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко, секретар міської ради Дмитро Васильянов, голова районної профспілкової організації працівників АПК Ганна Височанська, директор Кам’янець-Подільської районної філії обласного центру зайнятості Аліна Слободян.

Кращих працівників галузі відзначено почесними грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка, обласної та районної державних адміністрацій, районної та міської рад.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 229