Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Інформація щодо проведення перерахунку пенсій з 01.01.2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено у 2019 році мінімальну заробітну плату на рівні 4173 грн.

Статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначено розміри мінімальної пенсійної виплати:

- за наявності у чоловіків 35 років, у жінок – 30 років страхового стажу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 1 грудня 2018 року - 1497 грн.);

- для осіб, які досягли віку 65 років, за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу в розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної законом України про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2019 року цей розмір встановлено на рівні 1669,20 грн. (4173,00 х 40%).

Відповідно до ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування), у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, пенсії перераховуються лише після звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

З 1 січня 2019 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області проведено перерахунок пенсій в автоматичному режимі для 94,6 тис. осіб (або 24,8% від кількості отримувачів пенсій), які досягли віку 65 років та мають страховий стаж чоловіки 35 років, жінки 30 років. Середній розмір підвищення – 155,83 грн.

Пенсію у нових розмірах пенсіонери області отримуватимуть, починаючи з 4 січня 2019 року.

Управління застосування пенсійного законодавства

 
НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Новий електронний сервіс ДФС в допомогу державним службовцям при Е-декларуванні

Кам’янець-Подільське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» платника, який допоможе з 01 січня 2019 року державним службовцям заповнити щорічну електронну декларацію (далі-е-декларація), в частині отримання відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Детальніше...
 
Підсумки спортивного року - 2018

Щорічно в районі підбиваються підсумки спортивного року. 11 січня в залі засідань районної ради підсумували спортивний рік - 2018.

Спортсменів Кам’янеччини привітали помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА Віктор Дорож.

Найкращих спортсменів Кам’янеччини за підсумками 2018 року було нагороджено грамотами й кубками.

 
Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України...

Сьогодні, 11 січня 2019 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Детальніше...
 
Шановні жителі Кам'янеччини!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, достатку, реалізації найсміливіших планів, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Різдво Христове стане святом духовного оновлення, миру і злагоди.

Нехай прийдешній рік принесе мир на нашу рідну українську землю! Веселих свят! Щасливого Нового року!

З повагою голова районної ради Віктор Кривак

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 232