Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди святкування Дня працівників освіти

Цей добрий і радісний день - особливий, адже ми згадуємо і вітаємо тих, хто протягом багатьох років практично щодня присутній у нашому житті. Це - вчителі.

05 жовтня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята освітян.

Щирі слова вдячності за натхненну працю, любов до професії, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління пролунали на адресу педагогів від помічника народного депутата України Володимира Мельниченка- Тетяни Мельниченко, голови районної ради Віктора Кривака, голови районної державної адміністрації Василя Сукача, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Пронозюк. Окремих працівників загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти нагороджено відзнаками.

 
Із робочим візитом до Кам’янця-Подільського завітав Прем’єр-міністр України

4 жовтня до Кам’янця-Подільського з робочим візитом прибув Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Першочергово Володимир Борисович ознайомився із ходом робіт з облаштування додаткової смуги на ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, більш знаної як “Тещин язик”- однієї із найбільш проблемних доріг регіону через складний ландшафт. Ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми «Покращення стану автомобільної дороги Житомир-Чернівці». Вони покликані не лише покращити стан дорожнього покриття, а й підвищити безпеку руху на складній ділянці.

Детальніше...
 
Відбулось пленарне засідання чергової сесії районної ради

28 вересня відбулось пленарне засідання тридцятої сесії районної ради. В ході роботи депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, заслухали інформації про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за І півріччя поточного року, а також внесли необхідні зміни до неї. За результатами розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, збільшено обсяг дохідної та видаткової частин бюджету на суму понад 4,9 млн. грн., які спрямовано на вирішення питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти тощо.

Детальніше...
 
Домашнє насильство: куди звернутися та як покарати кривдника

Упродовж 2017 року до поліції надійшло понад 110 тисяч заяв і повідомлень про домашнє насильство. При цьому, за статистикою, лише 10-15% постраждалих від домашнього насильства звертаються за допомогою. Понад те, за експертними оцінками, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть через такі знущання. Враховуючи цю ситуацію, було розроблено й ухвалено Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Він деталізує види насильства, визначаючи фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Окрім цього, внесено зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів, які запровадили кримінальну відповідальність за домашнє насильство в будь-яких його проявах.

Детальніше...
 
З нагоди Дня рятівника!

17 вересня в Україні відзначається День рятівника – професійне свято працівників цивільного захисту (цивільної оборони) населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

14 вересня , в міському будинку культури відбулися урочистості за участі народного депутата України Володимира Мельниченка, голови районної ради Віктора Кривака, голови райдержадміністрації Василя Сукача, Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича, керівників об’єднаних територіальних громад. На адресу рятівників лунали щирі слова вдячності за високий професіоналізм та мужність, готовність завжди прийти на допомогу тим хто її потребує.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 222