Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Про проведення конкурсу
 
День пам’яті жертв політичних репресій

В День пам’яті жертв політичних репресій, згадаймо і вшануймо пам'ять усіх закатованих, розстріляних, знищених у таборах людей.

 
День Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

З повагою

голова районної ради

Віктор Кривак

 
Пленарне засідання сесії районної ради

16 травня відбулось пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради.

В ході роботи сесії депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за наявності вільного залишку загального та спеціального фондів, який утворився на 01 січня 2019 року та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та бюджетів ОТГ і сільських рад. Збільшено обсяг дохідної частини бюджету на суму 1 313 988 гривень, видаткової частини – на суму 3 803 337 гривень, які спрямовано на вирішення питань в галузях охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, на реалізацію заходів окремих галузевих програм.

Також, заслухано та взято до відома інформації про хід виконання Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки, Програми розвитку культури та туризму Кам’янець-Подільського району на 2016-2020 роки; внесено зміни до Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки; затверджено районну програму територіальної оборони Кам’янець-Подільського району на 2019 рік.

Прийнято відповідні рішення про затвердження передавального акту Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні до правонаступника – комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня», передавального акту Староушицької районної лікарні № 3 до правонаступника – комунального некомерційного підприємства «Староушицька районна лікарня № 3», а також їх статутів.

Знято з контролю низку рішень сесій районної ради як таких, що виконані, та затверджено план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 235