Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Підведено підсумки спортивного 2017 року.

26 січня у сесійній залі районної ради відбулась урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів і тренерів району за підсумками 2017 року. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Віктор Дорож, які вручили кращим тренерам та їх вихованцям грамоти і нагороди.

Детальніше...
 
ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ГРОМАДЯН З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ

З 1 січня 2018 року Пенсійним фондом України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі – Закон № 2148) проведені перерахунки пенсій, а саме:

Детальніше...
 
З нагоди Дня Соборності України

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Цього дня в селі Гусятин Чемеровецького району відбувся урочистий флеш-моб з нагоди Дня Соборності України під гаслом «В день злуки беремося за руки!», в якому взяли участь представники районів Хмельницької та Тернопільської областей. У складі делегації від Кам’янець-Подільського району взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступних голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, керівники структурних підрозділів адміністрації.

Детальніше...
 
Із засідання 24-ї (позачергової) сесії районної ради

18 cічня відбулося пленарне засідання двадцять четвертої (позачергової) сесії районної ради VII скликання, в ході якого депутати розглянули питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Внесення змін до бюджету обумовлено внесенням змін до бюджетної класифікації, потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок збільшення обсягів міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів та бюджетів ОТГ.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ

Кам’янець-Подільська районна рада повідомляє, що відповідно до рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року № 8 комунальне підприємство Кам`янець-Подільської районної ради «Кам’янець-Подільське рибне господарство» (код ЄДРПОУ 23838993), що знаходиться за адресою: 32372, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Устя, припиняє свою діяльність шляхом ліквідації. Претензії кредиторів до комунального підприємства «Кам’янець-Подільське рибне господарство» приймаються ліквідаційною комісією протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у письмовій формі за адресою: 32301, м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, тел. 5-00-53.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 206