Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Свято Івана Купала в Оринині

Упродовж багатьох століть український народ творив своє, тільки йому властиве духовне становище, наповнене своєрідними ритуалами. Одним з найяскравіших святкувань наших предків було свято Івана Купала, яке бере початок із давніх-давен і сягає своїм корінням у ті часи, коли наші пращури розпочали хліборобський календарний цикл. У наш час ми усвідомлюємо свято Івана Купала як дійство добра, щирості, миролюбності слов’янської душі. Воно утверджує єдність природи і людини, святе почуття господаря на рідній землі, кличе бути причетним до великого храму тисячолітнього народного духу.

Детальніше...
 
Візит голови облдержадміністрації Василя Ядухи

Голова облдержадміністрації в рамках робочої поїздки у Кам`янець-Подільський район відвідав філію «Смотрич» ТОВ СП «Нібулон», де, зокрема, ознайомився з роботою лабораторії, поспілкувався з керівництвом та працівниками. «Дане підприємство є базовим, і якщо буде працювати на чітких договірних умовах, то не тільки з Кам`янець-Подільського району, а й з усієї округи може приймати зерно, збільшуючи обороти», - зазначив Василь Ядуха. Разом з тим, це дозволить і підвищити заробітну плату працівникам, бо на думку голови адміністрації, 2400 гривень – це непогано на загальнообласному фоні, але замало для такого передового господарства. Виробнича добова потужність зерносховища: приймання – 7 тис. тонн, відвантаження – 3,5 тис. тонн. Місткість ємностей зерносховищ – 66 тис. тонн.

 
Роботи по електроопаленню тривають

Як вже попередньо говорилося в квітні місяці, на електроопалення квартир в житлових будинках в смт.Стара Ушиця з обласного бюджету було виділено 500 тисяч гривень. З метою перевірки виконання робіт з робочим візитом в селищну раду поїхав перший заступник голови адміністрації Ніна Фабіянська. Станом на 12 липня роботи проводяться. Так в 16-ти квартирному будинку виконано роботи по встановленню електроопалення в 9 квартирах, до 18 липня має бути повністю завершено план. Роботи виконує товариство «Мальва», керівник Михайло Пацьорко. Наступні 25 квартир будуть зроблені до вересня місяця.

 
<< Початок < Попередня 231 232 Наступна > Кінець >>

Сторінка 232 з 232