Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Повідомлення

Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder news/009.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

День знань

Вкотре, в перший день осені, Кам’янеччина святкує День знань. Цього дня голова районної ради Іван Романчук та голова районної державної адміністрації Михайло Желізник привітали та вручили учням Жванецької ЗОШ I-III ступенів новий шкільний автобус, який тепер буде підвозити до школи дітей з сіл Брага, Бабшин, Гринчук та Малинівці. Заступник голови районної ради Остап Колотило вітав учнів з початком нового навчального року у Приворотській та Шустовецькій школах.

Не залишились осторонь свята депутати районної ради і працівники виконавчого апарату ради. З подарунками і привітаннями вони відвідали школи Кам’янець-Подільського району.

Новий начальний рік 2011-2012 років розпочато.

 
Радились освітяни

Перед початком навчального року освітяни району провели конференцію, яка відбулась 29 серпня в районному Центрі культури і мистецтв «Розмай». Основною темою для обговорення було підведення підсумків розвитку загальної та середньої освіти в 2010-2011рр. та основні завдання на 2011-2012 навчальні роки. В роботі конференції прийняли участь голова та заступник голови районної ради Романчук Іван Михайлович та Колотило Остап Танасійович.

 
Спільними зусиллями проти туберкульозу та СНІДу

26 серпня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулось виїзне засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Гаврішка В.Д.

В роботі Ради взяли участь медичні працівники міста Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів, заступники голів Кам’янець-Подільської районної ради, районної державної адміністрації, селищний та сільські голови. Детально було обговорено з керівниками відділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти міста і районів, які також були присутні на даному засіданні, питання щодо інформаційно-просвітницьких заходів серед молоді, формування здорового способу життя, профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 
Святкування Дня Незалежності

[sigplus] Critical error: Image gallery folder news/009.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery}news/009.jpg{/gallery}

24 серпня 2011 року Кам’янець-Подільський район святкував 20 - ту річницю Незалежності України. Біля районної державної адміністрації зібралася громадськість району. У святкових заходах взяли участь керівництво районної ради, районної державної адміністрації, міська влада та депутати обласної ради.

Детальніше...
 
Газифікація продовжується

Відтепер жителям села Станіславівка Врубловецької територіальної громади не потрібно заготовляти на зиму дрова та вугілля. В переддень святкування «Дня Незалежності України», а саме 23 серпня, у їхніх оселях запалав блакитний вогник природного газу.

Відкриття газогону відбулося в урочистій атмосфері, за участі керівництва району, депутатів районної, сільської рад та більшості селян. У своїх виступах представники районної влади привітали громаду з цією знаменною подією, яка сприятиме подальшому поступу у нових звершеннях і здобутках задля добробуту території.

 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 Наступна > Кінець >>

Сторінка 232 з 235