Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Позачергові вибори у Врублівцях

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Врубловецького сільського голови Коваля Олександра Олександровича та згідно з постановою Верховної Ради №3638-VI від 7 липня 2011 року повторні вибори сільського голови у Врублівецькій територіальній громаді було призначено на 18 вересня 2011 року.

За повідомленням голови Врублівецької сільської виборчої комісії Валентина Фордзюна було зареєстровано 4 кандидати: Тамару Іванівну Данюк 1978 р.н., Станіслава Володимировича Лісового 1960 р.н, Миколу Володимировича Берчука 1966 р.н. та Івана Васильовича Скирського 1974 р.н.

Загальна кількість виборців – 840. У голосуванні взяли участь 633 виборців або 74,5% від їх загальної кількості.

За результатами голосування новим сільським головою обрано Берчука Миколу Володимировича, члена Партії регіонів. За нього проголосувало 340 виборців.

 
Черговий семінар заступників голів районних рад

14 вересня на базі Новоушицького району відбувся семінар за участю заступників голів районних рад Хмельницької області. В числі запрошених був присутній заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради О. Колотило. Учасники семінару відвідали Отроківську сільську раду, сільський голова якої розповів про розвиток зеленого туризму, ознайомились з роботою приватного підприємства «Фестиваль Отроків» та здійснили екскурсію літньою резиденцією Сцибор Мархоцького.

Потім учасники семінару здійснили переїзд до Кучанської сільської ради де ознайомилися з діяльністю сільського територіального центру соціального обслуговування населення, відвідали будинок культури, дитячий дошкільний заклад та заслухали сільського голову щодо співпраці сільської ради з підприємствами, установами, організаціями для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.

Детальніше...
 
Освячення Собору

12 вересня 2011 року в м. Кам’янець-Подільському по вулиці Соборній, 2 відбулося освячення православного Кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського. Собор відбудовувався на пожертвування кам’янчан після його повного знищення у 1930-ті роки.

В урочистому богослужінні взяли участь архієпископи з різних куточків України, які і здійснили його освячення. Службу очолив архієпископ Чернівецький та Буковинський Онуфрій.

На освяченні храму були присутні голова районної ради та його заступник, інші поважні представники влади та високопосадовці, зібралося чимало кам’янчан та гостей з багатьох регіонів.

 
Зустріч з губернатором

9 вересня в РКЦМ «Розмай» звітував голова районної державної адміністрації Михайло Желізник. Він торкнувся таких питань як агропромисловий розвиток, промисловість, інвестиції, будівництво та газифікація, житлово-комунальне господарство, виконання бюджету, податковий борг, орендна плата, пенсійний фонд, злочинність, культура, медицина, освіта, праця та інші. На заході були присутні: голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило.

Детальніше...
 
День знань

Вкотре, в перший день осені, Кам’янеччина святкує День знань. Цього дня голова районної ради Іван Романчук та голова районної державної адміністрації Михайло Желізник привітали та вручили учням Жванецької ЗОШ I-III ступенів новий шкільний автобус, який тепер буде підвозити до школи дітей з сіл Брага, Бабшин, Гринчук та Малинівці. Заступник голови районної ради Остап Колотило вітав учнів з початком нового навчального року у Приворотській та Шустовецькій школах.

Не залишились осторонь свята депутати районної ради і працівники виконавчого апарату ради. З подарунками і привітаннями вони відвідали школи Кам’янець-Подільського району.

Новий начальний рік 2011-2012 років розпочато.

 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 230 з 233