Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святкування 74-ї річниці утворення Хмельницької області

22 вересня цього року на Майдані Незалежності у м.Хмельницькому відбулися урочисті дійства з нагоди 74-ї річниці утворення Хмельницької області.

Делегацію від Кам’янець-Подільського району очолили голова районної ради Романчук І.М. та голова райдержадміністрації Желізник М.Д.

Розпочалися святкові заходи з розгортання на майдані Незалежності наметового містечка фестивалю «Традиції та смаки подільської кухні». Далі урочистою ходою пройшли мистецькі та аматорські колективи, що брали участь у святковому дійстві.

Детальніше...
 
Засідання координаційної ради

21 вересня 2011 року в сесійній залі районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю селищного та сільських голів, працівників апарату та доповідачів з питань порядку денного.

Провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова ради І.М.Романчук. На початку засідання голова ради оприлюднив інформацію про вибори, які відбулися у Врубловецький територіальній громаді 18 вересня 2011 року. Більшістю голосів головою сільської ради було обрано Берчука Миколу Володимировича. Головуючий представив присутнім новообраного голову, побажав успіхів у праці на благо територіальної громади.

Детальніше...
 
День районної ради у Ластівцях

20 вересня 2011 року відбувся виїзний день районної ради. Робоча група в складі заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Олега Шуварського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського, начальника юридичного відділу Віктора Худняка відвідали Ластовецьку територіальну громаду. Метою виїзду було ознайомлення зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, її документацією та об’єктами районної й сільської комунальної власності, надання методичної допомоги депутатам та посадовим особам територіального осередку з питань здійснення їх повноважень, а також вивчення санітарного стану та благоустрою сіл територіальної громади. Заступник голови районної ради здійснив прийом громадян.

 
Позачергові вибори у Врублівцях

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Врубловецького сільського голови Коваля Олександра Олександровича та згідно з постановою Верховної Ради №3638-VI від 7 липня 2011 року повторні вибори сільського голови у Врублівецькій територіальній громаді було призначено на 18 вересня 2011 року.

За повідомленням голови Врублівецької сільської виборчої комісії Валентина Фордзюна було зареєстровано 4 кандидати: Тамару Іванівну Данюк 1978 р.н., Станіслава Володимировича Лісового 1960 р.н, Миколу Володимировича Берчука 1966 р.н. та Івана Васильовича Скирського 1974 р.н.

Загальна кількість виборців – 840. У голосуванні взяли участь 633 виборців або 74,5% від їх загальної кількості.

За результатами голосування новим сільським головою обрано Берчука Миколу Володимировича, члена Партії регіонів. За нього проголосувало 340 виборців.

 
Черговий семінар заступників голів районних рад

14 вересня на базі Новоушицького району відбувся семінар за участю заступників голів районних рад Хмельницької області. В числі запрошених був присутній заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради О. Колотило. Учасники семінару відвідали Отроківську сільську раду, сільський голова якої розповів про розвиток зеленого туризму, ознайомились з роботою приватного підприємства «Фестиваль Отроків» та здійснили екскурсію літньою резиденцією Сцибор Мархоцького.

Потім учасники семінару здійснили переїзд до Кучанської сільської ради де ознайомилися з діяльністю сільського територіального центру соціального обслуговування населення, відвідали будинок культури, дитячий дошкільний заклад та заслухали сільського голову щодо співпраці сільської ради з підприємствами, установами, організаціями для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 228 з 232