Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
День районної ради у Дерев'янах

1 листопада відбувся виїзний День районної ради в Дерев’янській територіальній громаді. Робоча група в складі заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Олега Шуварського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського, начальника загального відділу Валентина Говоровського побували у селах територіальної громади. Метою виїзду було ознайомлення зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної й сільської комунальної власності та надання методичної допомоги з питань ведення діловодства, здійснення їх повноважень, а також вивчення санітарного стану та благоустрою сіл територіальної громади.

Детальніше...
 
Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації святкував своє 20-річчя

28 жовтня в актовому залі Хмельницького університету управління та права відбулась урочиста конференція з нагоди 20-річчя Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, у якій прийняв участь заступник голови районної ради Остап Колотило.

Детальніше...
 
Колегія РДА

27 жовтня відбулася чергова колегія райдержадміністрації. На порядок денний було винесено наступні питання: Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі; Про роботу промислових підприємств району; Про переведення на повні ставки заробітної плати працівників клубних установ району; Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району протягом ІІІ кварталу 2011 року. Голова районної ради Романчук Іван Михайлович прийняв участь у даному засіданні.

 
Звітно-виборна конференція

26 жовтня відбулася чергова звітно-виборна конференція Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України. У своєму звіті голова організації Антон Малик підвів підсумки діяльності за 4 роки, наголосив на основних здобутках цього періоду, це проведення естафети пам’яті, святкування 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, випуск книги «Жива пам’ять», передплата газети «Ветеран» (1 місце в Україні) та багато іншого.

В засіданні звітно-виборної конференції взяв участь заступник голови районної ради Остап Колотило, який привітав аматорський колектив «Вечірні зорі» з 5-річчям від дня заснування вручивши їм грамоту районної ради та цінний подарунок.

Головою районної організації ветеранів було обрано Антона Івановича Малика.

 
Колегія ОДА

25 жовтня 2011 року заступник голови ради Остап Колотило взяв участь в засіданні колегії обласної державної адміністрації, яку провів перший заступник голови ОДА Вадим Дмитрович Гаврішко.

По першому питанню, про хід реформування галузі охорони здоров’я області, присутніх поінформувала начальник обласного управління охорони здоров’я Наталія Свестун.

Наступним обговорювали питання виконання завдань у сфері державної кадрової політики в області, згідно доручення Глави держави.

 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 228 з 235