Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Розпочали роботу постійні комісії районної ради

З 3 листопада 2011 року, згідно плану підготовки і проведення 8 сесії районної ради, розпочали свою роботу постійні комісії. Депутати розглядають питання, які пропонуються розглянути на черговій сесії районної ради 10 листопада 2011 року.

Виконавчим апаратом вчасно та якісно підготовлені проекти рішень та додаткові матеріали, які виносяться на розгляд.

Жваве обговорення на засіданнях постійних комісій викликали питання, що стосуються внесення змін Регламенту районної ради, уточнення районного бюджету на 2011 рік, а також розробка та прийняття районних Програм. Зміни та пропозиції внесені депутатами будуть узагальнені та розглянуті на пленарному засіданні сесії.

 
День районної ради у Дерев'янах

1 листопада відбувся виїзний День районної ради в Дерев’янській територіальній громаді. Робоча група в складі заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Олега Шуварського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського, начальника загального відділу Валентина Говоровського побували у селах територіальної громади. Метою виїзду було ознайомлення зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної й сільської комунальної власності та надання методичної допомоги з питань ведення діловодства, здійснення їх повноважень, а також вивчення санітарного стану та благоустрою сіл територіальної громади.

Детальніше...
 
Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації святкував своє 20-річчя

28 жовтня в актовому залі Хмельницького університету управління та права відбулась урочиста конференція з нагоди 20-річчя Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, у якій прийняв участь заступник голови районної ради Остап Колотило.

Детальніше...
 
Колегія РДА

27 жовтня відбулася чергова колегія райдержадміністрації. На порядок денний було винесено наступні питання: Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі; Про роботу промислових підприємств району; Про переведення на повні ставки заробітної плати працівників клубних установ району; Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району протягом ІІІ кварталу 2011 року. Голова районної ради Романчук Іван Михайлович прийняв участь у даному засіданні.

 
Звітно-виборна конференція

26 жовтня відбулася чергова звітно-виборна конференція Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України. У своєму звіті голова організації Антон Малик підвів підсумки діяльності за 4 роки, наголосив на основних здобутках цього періоду, це проведення естафети пам’яті, святкування 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, випуск книги «Жива пам’ять», передплата газети «Ветеран» (1 місце в Україні) та багато іншого.

В засіданні звітно-виборної конференції взяв участь заступник голови районної ради Остап Колотило, який привітав аматорський колектив «Вечірні зорі» з 5-річчям від дня заснування вручивши їм грамоту районної ради та цінний подарунок.

Головою районної організації ветеранів було обрано Антона Івановича Малика.

 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 225 з 232