Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святковий візит голови ОДА

16 грудня з робочим візитом відвідав Кам’янеччину голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

Першим місцем, куди він завітав, стала Нігинська ЗОШ I-III ступенів, де разом з головою районної ради Іваном Романчуком та головою райдержадміністрації Михайлом Желізником, він подарував навчально-комп’ютерний комплекс, який складається з 8 комп’ютерів. Василь Степанович зазначив: «Це наш край і ми повинні в ньому працювати і створювати для наших земляків всі умови, щоб жити в ньому гідно, і не питати, що держава зробила для тебе, а що ти зробив для держави, щоб тобі і твоїм дітям було зручно і затишно».

Детальніше...
 
Шкільний автобус у Сокіл

16 грудня напередодні Дня Святого Миколая учні Сокільської ЗОШ I-III ступенів отримали у подарунок шкільний автобус. Привітати дітей приїхали голова районної ради Іван Романчук, голова райдержадміністрації Михайло Желізник, заступник голови адміністрації Павло Довгопол, сільський голова Інна Бешлей та депутат районної ради Сергій Кротік. Подарунок став можливим завдяки підтримці народного депутата Верховної Ради Інни Богословської, голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи та депутата обласної ради Володимира Мельниченка. Подарувавши директору школи Юрчик Дар’ї ключ від автобуса керівники району разом з учнями проїхали біля школи перший символічний рейс.

 
Ще одне село району газифіковано

13 грудня в с. Цвіклівці відбулось подвійне свято. Саме на свято Андрія Первозванного голова районної ради Іван Романчук та голова райдержадміністрації Михайло Желізник запалили символічний факел, що символізує газифікацію села природним газом. Крім громади села в урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол, сільський голова Анатолій Корнєв, газовики-будівельники та інші.

Детальніше...
 
Район святкував День місцевого самоврядування

7 грудня 2011 року в РКЦМ «Розмай» відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Тут зібралися працівники місцевого самоврядування району та запрошені.

Перед початком засідання керівники району вшанували багатодітних матерів району, які отримали почесне звання і статус «Мати - героїня».

Потім настоятель української автокефальної православної церкви о. Ігор щиро привітав присутніх з професійним святом та вручив голові районної ради Романчуку І.М. Орден Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира за доброчесне служіння Святій вірі Православній та співпрацю з Хмельницькою єпархією.

Детальніше...
 
Хмельниччина вітала працівників місцевого самоврядування

Напередодні свята відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

Голова обласної ради Микола Дерикот привітав працівників місцевого самоврядування області та запрошених із наступаючим святом.

Кам’янець-Подільський район представляла на урочистостях делегація із 15 чоловік, яку очолили голова районної ради та голова районної державної адміністрації. У делегацію також увійшли депутати районної ради, голови та секретарі сільських рад.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 225 з 235