Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Колегія обласної державної адміністрації

22 грудня під головуванням Василя Ядухи відбулась колегія Хмельницької облдержадміністрації. Серед питань порядку денного: виплата заробітної плати в області протягом 2011 року та основні завдання на 2012 рік, про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян. Також було затверджено план роботи обласної державної адміністрації на 2012 рік та на І квартал 2012 року.

 
Чергова сесія обласної ради

21 грудня відбулося пленарне засідання сьомої сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 85 депутатів. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.

Депутати розглянули такі основні питання, як Програма соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2012 рік», Регіональна програма розроблення схеми планування території Хмельницької області на 2011-2014 роки, Програма розвитку галузі охорони здоров’я в області на 2012-2014 роки та інші. Загалом, сьомою сесію обласної ради шостого скликання розглянуто понад 30 питань різних сфер життєдіяльності області.

 
Вітали правоохоронців

Голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило взяли участь в урочистостях до Дня Міліції, що відбулися 20 грудня у районному центрі культури і мистецтв «Розмай».

«Сьогоднішнє свято особливе, адже ми відзначаємо 20-ту річницю з часу створення української міліції. Це свято мужніх людей, професіоналів своєї справи, які покликані стояти на сторожі захисту життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань. 20 років, це проміжок часу, який можна аналізувати, говорити про здобутки, накреслювати плани на майбутнє. Але одне можна говорити безперечно, що працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок» - зазначив Іван Михайлович.

Детальніше...
 
З відкритим серцем до кожної дитини

З метою виховання дітей на ідеалах добра і справедливості, посилення уваги суспільства до дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також забезпечення проведення до дня Святого Миколая за ініціативою Президента України Всеукраїнської акції «З відкритим серцем до кожної дитини». 19 грудня керівництво району, депутати районної ради вітали дітей із святом. Голова районної ради Іван Романчук разом з головою районної державної адміністрації Михайлом Желізником відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Гута Чугорська М’ялковських.

Детальніше...
 
Святковий візит голови ОДА

16 грудня з робочим візитом відвідав Кам’янеччину голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

Першим місцем, куди він завітав, стала Нігинська ЗОШ I-III ступенів, де разом з головою районної ради Іваном Романчуком та головою райдержадміністрації Михайлом Желізником, він подарував навчально-комп’ютерний комплекс, який складається з 8 комп’ютерів. Василь Степанович зазначив: «Це наш край і ми повинні в ньому працювати і створювати для наших земляків всі умови, щоб жити в ньому гідно, і не питати, що держава зробила для тебе, а що ти зробив для держави, щоб тобі і твоїм дітям було зручно і затишно».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 Наступна > Кінець >>

Сторінка 223 з 233