Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Європейський досвід місцевого самоврядування

27 вересня 2011 року на базі Хмельницького університету Управління та Права в актовій залі за підтримки Посольства Фінляндії в Україні відбувся тренінг на тему: «Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду» за участю посадових осіб місцевого самоврядування області.

Кам’янець-Подільський район представляли заступник голови районної ради Остап Колотило та голова Орининської територіальної громади Анатолій Бернашевський.

Детальніше...
 
Обмінювалися досвідом

Кам’янець-Подільська районна рада 23 вересня у залі засідань приймала делегацію із Дубенської районної ради Рівненської області. У ході робочої зустрічі голови районних рад Іван Романчук та Олександр Дехтярчук обмінялись досвідом.

Іван Михайлович торкнувся таких важливих питань як розвиток медицини у Кам’янець-Подільському районі, діяльність комунальних підприємств, зокрема «Надра Кам’янеччини», основні соціально-економічні показники розвитку району тощо та відповів на запитання представників делегації.

У свою чергу Олександр Дехтярчук розповів про основні напрямки розвитку Дубенського району.

По завершенні зустрічі гості здійснили екскурсію по Старому місті.

 
Чергова колегія ОДА

27 вересня 2011 року в Хмельницькому будинку рад відбулось чергове засідання колегії обласної державної адміністрації у якому прийняв участь голова районної ради Іван Романчук.

Зі слів голови обласної державної адміністрації пріоритетним напрямком роботи органів влади є забезпечення соціальних стандартів. Це, насамперед, підвищення рівня заробітної плати працюючим, ліквідація "тіньової" зайнятості та забезпечення своєчасної виплати заробітної плати.

Під час засідання колегії було заслухано інформацію про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в області щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стану розрахунків по єдиному внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування». Василь Ядуха наголосив, що рівень забезпеченості власними коштами на виплату пенсій в області повинен постійно збільшуватись за рахунок темпів зростання економіки та фонду оплати праці, підвищення платіжної дисципліни платників області та легалізації трудових відносин.

Учасники колегії також затвердили план роботи обласної державної адміністрації на IV квартал 2011 року.

 
Святкування 74-ї річниці утворення Хмельницької області

22 вересня цього року на Майдані Незалежності у м.Хмельницькому відбулися урочисті дійства з нагоди 74-ї річниці утворення Хмельницької області.

Делегацію від Кам’янець-Подільського району очолили голова районної ради Романчук І.М. та голова райдержадміністрації Желізник М.Д.

Розпочалися святкові заходи з розгортання на майдані Незалежності наметового містечка фестивалю «Традиції та смаки подільської кухні». Далі урочистою ходою пройшли мистецькі та аматорські колективи, що брали участь у святковому дійстві.

Детальніше...
 
Засідання координаційної ради

21 вересня 2011 року в сесійній залі районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю селищного та сільських голів, працівників апарату та доповідачів з питань порядку денного.

Провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова ради І.М.Романчук. На початку засідання голова ради оприлюднив інформацію про вибори, які відбулися у Врубловецький територіальній громаді 18 вересня 2011 року. Більшістю голосів головою сільської ради було обрано Берчука Миколу Володимировича. Головуючий представив присутнім новообраного голову, побажав успіхів у праці на благо територіальної громади.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 223 224 225 226 227 228 Наступна > Кінець >>

Сторінка 223 з 228