Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Область святкувала День Незалежності України

22 серпня відбулися урочисті заходи до 20-ї річниці Незалежності України на майдані Незалежності в місті Хмельницькому. Розпочались урочистості з відкриття обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини» на яких з вітальним словом до присутніх звернувся голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

Детальніше...
 
Постійна комісія провела позачергове засідання

18 серпня 2011 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. На порядок денний виносилося одне питання – «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік». З інформацією виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Федик О.Г.

Детальніше...
 
Святкування Дня будівельника в районі

13 серпня на ВАТ «Подільський цемент» відбулися святкові заходи з нагоди Дня будівельника. Працівників привітали голова районної ради Іван Романчук та заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол. Почесною Грамотою районної ради нагородили: Левицького Михайла Васильовича – начальника «Гірничого виробництва» ВАТ «Подільський цемент», Рей Віктора Петровича – начальника дільниці №2 – випал клінкеру «Виробництва цементу» ВАТ «Подільський цемент», Фурмана Сергія Дмитровича – машиніста тепловоза – наставника виробника виробництва «Залізничних перевезень і пакування цементу» ВАТ «Подільський цемент».

 
Робота президії

9 серпня 2011 року відбулося засідання президії Кам’янець-Подільської районної ради. Члени президії, а це голова районної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських груп і фракцій, президент депутатського клубу районної ради, обговорили зауваження і пропозиції висловлені депутатами при розгляді даних питань на постійних комісіях. В основному президія підтримала пропозиції постійних комісій. Проекти рішень із розширеною інформацією, а також змінами і доповненнями, які вносили депутати, президія рекомендувала винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради 11 серпня 2011 року.

 
Відбулось засідання 7 сесії районної ради

11 серпня відбулося засідання VII сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати розглянули такі важливі питання як виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2011 року, внесення змін до районного бюджету та підготовка комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період та інші питання, зокрема, Програма розвитку вівчарства в господарствах Кам’янець-Подільського району. Як зазначив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Гай, кількість овець на даний час сягає майже тисячу голів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 221 222 Наступна > Кінець >>

Сторінка 221 з 222