Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
20 річниця Всеукраїнського референдуму

1 грудня Україна відзначала 20-у річницю з Дня проведення Всеукраїнського референдуму про незалежність. Цього дня 1991 року українці підтримали Акт про незалежність України, прийнятий Верховною Радою України 24 серпня 1991 року, висловившись таким чином за незалежність України.

Детальніше...
 
Вшанували безневинно убієнних

26 листопада у с. Жовтневе біля меморіалу жертвам політичних репресій відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Протягом цього страшного для нашого народу часу від голоду загинуло від 7 до 10 мільйонів українців, а Хмельниччина втратила близько 40 тисяч своїх жителів.

У заходах жалоби взяли участь голови районної ради та райдержадміністрації, їхні заступники, депутати районної ради, представники відділів, управлінь, служб та багато небайдужих до цієї трагедії людей.

Учасники церемонії вшанували померлих хвилиною мовчання і поклали квіти до монумента.

 
Подвійне свято у Врублівцях

21 листопада більша половина будинків у селі Врублівці отримала "блакитний вогник". Подія довгоочікувана для жителів села, адже перші збори з питання підключення села до газу відбулися ще влітку 2009 року. Урочистості з цього приводу відбулися саме в День Собору Архістратига Михаїла. Право запалити «блакитний вогник» надали жителям села Неонілі Ремішевській та Володимиру Марущаку.

Детальніше...
 
Чергова колегія ОДА

22 листопада голова районної ради Іван Романчук взяв участь у роботі засідання колегії обласної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Також у засіданні взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, керівники громадських організацій, представники засобів масової інформації та ін.

На колегії розглядались такі основні питання, як безпека дорожнього руху в Хмельницькій області, стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області у III кварталі 2011 року, стан та проблеми мистецької освіти в області та результати роботи підприємств державного сектору економіки за ІІІ квартал 2011 року.

 
Вшановували Хліборобів

17 листопада в РКЦМ «Розмай» відбулись урочистості до Дня працівника сільського господарства. В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Валерій Брицький, начальник управління агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Стрілецький, голова районної ради Іван Романчук, його заступник Остап Колотило, голова райдержадміністрації Михайло Желізник, начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай, депутати районної ради та сільські голови.

Іван Михайлович та Михайло Дмитрович привітали працівників сільського господарства, вручили їм Почесні грамоти та цінні подарунки.

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 219 з 228