Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Газифікація продовжується

Відтепер жителям села Станіславівка Врубловецької територіальної громади не потрібно заготовляти на зиму дрова та вугілля. В переддень святкування «Дня Незалежності України», а саме 23 серпня, у їхніх оселях запалав блакитний вогник природного газу.

Відкриття газогону відбулося в урочистій атмосфері, за участі керівництва району, депутатів районної, сільської рад та більшості селян. У своїх виступах представники районної влади привітали громаду з цією знаменною подією, яка сприятиме подальшому поступу у нових звершеннях і здобутках задля добробуту території.

 
День Державного Прапора

23 серпня 2011 року о 8:00 годині біля приміщення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації відбулись заходи присвячені Дню Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано голові районної державної адміністрації Михайлу Желізнику та голові районної ради Івану Романчуку.

 
Область святкувала День Незалежності України

22 серпня відбулися урочисті заходи до 20-ї річниці Незалежності України на майдані Незалежності в місті Хмельницькому. Розпочались урочистості з відкриття обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини» на яких з вітальним словом до присутніх звернувся голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

Детальніше...
 
Постійна комісія провела позачергове засідання

18 серпня 2011 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. На порядок денний виносилося одне питання – «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік». З інформацією виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Федик О.Г.

Детальніше...
 
Святкування Дня будівельника в районі

13 серпня на ВАТ «Подільський цемент» відбулися святкові заходи з нагоди Дня будівельника. Працівників привітали голова районної ради Іван Романчук та заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол. Почесною Грамотою районної ради нагородили: Левицького Михайла Васильовича – начальника «Гірничого виробництва» ВАТ «Подільський цемент», Рей Віктора Петровича – начальника дільниці №2 – випал клінкеру «Виробництва цементу» ВАТ «Подільський цемент», Фурмана Сергія Дмитровича – машиніста тепловоза – наставника виробника виробництва «Залізничних перевезень і пакування цементу» ВАТ «Подільський цемент».

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 219 з 221