Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Ювілей коледжу ПДАТУ

21 жовтня 2011 року заступник голови ради О. Колотило взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя від дня заснування коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Остап Танасійович щиро привітав колектив студентів та педагогів навчального закладу з славним ювілеєм, подякував за високоосвічених фахівців - аграріїв, майбутніх господарів рідної землі, які впродовж усіх 90 років забезпечуються якісною підготовкою, побажав всім успіхів на освітянській ниві та вручив кращим представникам закладу грамоти та цінні подарунки.

 
Спільно засідали місто та район

20 жовтня 2011 року в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбулося перше засідання комісії по підготовці спільного засідання міської та районної рад стосовно вирішення ситуації, що склалася навколо ДП «Довжоцький спиртовий завод». Співголовою на даному засіданні, від району, був заступник голови районної ради Остап Колотило. На засідання також були запрошенні депутати міської та районної рад, представники сфери охорони здоров’я і санітарно-епідеміологічних служб, фахівці з питань екології, голова Громадської ради, голова громадської організації «Товариство природолюбів та природоохоронців».

Детальніше...
 
Сесія обласної ради

19 жовтня 2011 року заступник голови районної ради О. Колотило взяв участь у пленарному засіданні шостої сесії обласної ради шостого скликання. На його засіданні були присутні 87 обласних депутатів. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.

Загалом шостою сесію обласної ради шостого скликання розглянуто близько 26 питань різних сфер життєдіяльності області. Одним із найголовніших питань порядку денного – «Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік» є перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів.

Детальніше...
 
Свято освітян

В першу неділю жовтня в країні відзначається День працівників освіти. 30 вересня, з нагоди професійного свята освітян, в районі відбулися святкові урочистості в районному центрі культури і мистецтв «Розмай», в яких взяв участь голова районної ради Романчук Іван Михайлович та заступник голови ради Колотило Остап Танасійович.

Детальніше...
 
Чергове засідання колегії РДА

29 вересня 2011 року голова районної ради Іван Михайлович Романчук взяв участь в черговому засіданні колегії райдержадміністрації. Цього разу воно розпочалося хвилиною мовчання в зв’язку з 70-ю річницею трагедії в Бабиному Яру. Потім керівники району вітали голову районної профспілкової організації агропромислового комплексу, члена колегії Ганну Височанську з ювілейним днем народження.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 219 з 225