Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Хмельниччина святкувала День працівників сільського господарства

Голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило взяли участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства, які відбулися 16 листопада в приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

Детальніше...
 
VIII сесія районної ради

10 листопада відбулося засідання VIIІ сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

На сесії було розглянуто 22 питання, зокрема внесення змін до районного бюджету, районна Програма розвитку туризму на 2012-2014 роки, Програма розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2012-2015 роки, Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Кам’янець-Подільського району на 2011-2015 роки, Програма забезпечення медичних закладів Кам’янець-Подільського району кадрами на 2011-2015 роки тощо. Також було створено Рогізнянський та Гуменецький освітні округи та затверджено їх статути, внесено зміни і доповнення до деяких програм, заслухано звіти про виконання таких районних Програм: створення машинно-технологічної станції на 2006-2010 роки, охорони материнства і дитинства на період до 2010 року, розвитку свинарства в Кам’янець-Подільському районі 2010-2015 роки.

Детальніше...
 
Президія районної ради

8 листопада 2011 року відбулося засідання президії Кам’янець-Подільської районної ради. У роботі президії взяли участь голова районної ради Іван Романчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Ніна Фабіянська, заступник голови районної ради Остап Колотило, голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських груп і фракцій. Члени президії обговорили зауваження і пропозиції висловлені депутатами при розгляді даних питань на постійних комісіях. В основному президія підтримала пропозиції постійних комісій. Проекти рішень із розширеною інформацією, а також змінами і доповненнями, які вносили депутати, президія рекомендувала винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради 10 листопада 2011 року.

 
Робоча нарада південного та центрального регіонів області

Голова районної ради Іван Михайлович Романчук, його заступник Остап Танасійович Колотило та селищний, сільські голови нашого району взяли участь у робочій нараді південного та центрального регіонів області, яка відбулась 4 листопада у м. Дунаївці в приміщенні Районного культурно-мистецького просвітницького центру. Головуючим на нараді був голова обласної ради Микола Васильович Дерикот.

Детальніше...
 
Розпочали роботу постійні комісії районної ради

З 3 листопада 2011 року, згідно плану підготовки і проведення 8 сесії районної ради, розпочали свою роботу постійні комісії. Депутати розглядають питання, які пропонуються розглянути на черговій сесії районної ради 10 листопада 2011 року.

Виконавчим апаратом вчасно та якісно підготовлені проекти рішень та додаткові матеріали, які виносяться на розгляд.

Жваве обговорення на засіданнях постійних комісій викликали питання, що стосуються внесення змін Регламенту районної ради, уточнення районного бюджету на 2011 рік, а також розробка та прийняття районних Програм. Зміни та пропозиції внесені депутатами будуть узагальнені та розглянуті на пленарному засіданні сесії.

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 217 з 225