Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
День Соборності та Свободи України в міжобласному маштабі

22 січня відбулося міжобласне свято присвячене Дню Соборності та Свободи України, в якому взяв участь голова районної ради Іван Романчук. Святкова громада, до складу якої увійшли представники двох сусідніх областей, зустрілася на мосту через ріку Збруч - на межі Підволочиського району Тернопільської та Волочиського району Хмельницької. При зустрічі керівники обмінялись короваями.

Завершилися урочисті заходи святковим концертом за участю художніх колективів Підволочиського, Волочиського, Городоцького, Ізяславського, Чемеровецького, Дунаєвецького та Білогірського районів, який завершився феєрверком.

 
Острівчани газифіковано

11 січня 2012 року відбулось урочисте запалення газу у с. Острівчани. Дане село стало 53 газифікованим населеним пунктом на карті нашого району.

У святі взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Желізник, перший заступник голови адміністрації Ніна Фабіянська, заступник голови районної ради Остап Колотило, сільський голова Валентин Янішен, директор філії ПАТ «Хмельницькгаз» Яків Гаршт, голова правління ВАТ “БМУ по газифікації» Леонід Янечко та громада села.

 
Візит губернатора на Кам'янеччину був плідним

6 січня 2012 року з робочим візитом відвідав Кам’янеччину голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. У рамках робочої поїздки він завітав до Центральної районної лікарні та передав у користування сучасний рентгенівський апарат на три робочих місця, вартістю 1 мільйон 800 тисяч гривень. До цього часу у ЦРЛ працював апарат 70-х років.

Детальніше...
 
Нові призначення

3 січня 2012 року згідно розпорядження голови районної ради на посаду керуючого справами виконавчого апарату був призначений Говоровський Валентин Вікентійович.

Детальніше...
 
Засідання 9 позачергової сесії районної ради

30 грудня відбулося засідання IX позачергової сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати розглянули такі питання як внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, бюджет на 2012 рік, затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2012 року та інші.

У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Володимир Мельниченко. У своєму виступі він привітав депутатів з прийняттям районного бюджету на 2012 рік, відмітив високі показники району у 2011 році та побажав всім присутнім гарних свят.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 217 з 229