Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Робота постійних комісій

Відповідно до затвердженого головою районної ради плану підготовки і проведення 10 сесії районної ради (дата проведення 23 лютого 2012 року) з 16 лютого розпочали свою роботу постійні депутатські комісії. Як і раніше, практикується система проведення спільних засідань декількох комісій. Питання порядку денного депутатами обговорюються, при необхідності вносяться зміни і доповнення. Робота постійних комісій буде тривати до 20 лютого 2012 року.

 
Про підсумки роботи Трудового архіву за 2011 рік

9 лютого 2012 року, в малому залі Хмельницької обласної державної адміністрації, відбулась колегія Державного архіву Хмельницької області «Про підсумки роботи архівних установ області у 2011 році та завдання на 2012 рік».

Заслухавши та обговоривши підсумки роботи архівних установ області за 2011 рік, колегія відзначила, що заплановані показники розвитку архівної справи виконанні.

Детальніше...
 
День районної ради у Заваллі

31 січня 2012 року робоча група у складі заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами Валентина Говоровського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського та провідного спеціаліста організаційного відділу Романа Стринадка відвідала Завальську сільську раду.

В рамках проведення Дня районної ради заступник голови ради та керуючий справами у супроводі сільського голови Ірини Павлюк відвідали об’єкти соціально-культурного призначення територіальної громади. Зокрема, будинок культури, бібліотеку, дитячий садок, школи, ФАПи та зустрілися з їх працівниками. В ході спілкування були порушені питання функціонування даних закладів, обговорено проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Було відмічено значні позитивні зрушення у роботі сільської ради щодо наведення благоустрою, покращення матеріально-технічної бази установ, створення належних умов праці.

Детальніше...
 
Блакитний вогник приніс тепло та затишок в с. Ходоровці

25 січня 2012 року для жителів села Ходорівці відбулася знакова подія. У ході газифікації Сокільського напрямку Ходорівці стали 8-м газифікованим населеним пунктом та 54-им у районі, в якому запалав «блакитний вогник».

В урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Романчук, голова РДА Михайло Желізник, перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник голови РДА Віталій Дубицький, заступник голови районної ради Остап Колотило, сільський голова Валентин Янішен та громада села. Насамперед вони привітали людей, які старанно виконували свою роботу, відмітили плідну роботу Кам’янець-Подільської філії ПАТ «Хмельницькгаз» та побажали місцевим жителям затишку і тепла у оселях.

 
Навчалися держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування

24 січня в сесійній залі районної ради відбувся семінар для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування на тему: «Актуальні питання реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в якому взяли участь перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник голови РДА Віталій Дубицький, заступник голови районної ради Остап Колотило, керуючий справами районної ради Валентин Говоровський, начальники управлінь та відділів районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 216 з 229