Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Освячення Собору

12 вересня 2011 року в м. Кам’янець-Подільському по вулиці Соборній, 2 відбулося освячення православного Кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського. Собор відбудовувався на пожертвування кам’янчан після його повного знищення у 1930-ті роки.

В урочистому богослужінні взяли участь архієпископи з різних куточків України, які і здійснили його освячення. Службу очолив архієпископ Чернівецький та Буковинський Онуфрій.

На освяченні храму були присутні голова районної ради та його заступник, інші поважні представники влади та високопосадовці, зібралося чимало кам’янчан та гостей з багатьох регіонів.

 
Зустріч з губернатором

9 вересня в РКЦМ «Розмай» звітував голова районної державної адміністрації Михайло Желізник. Він торкнувся таких питань як агропромисловий розвиток, промисловість, інвестиції, будівництво та газифікація, житлово-комунальне господарство, виконання бюджету, податковий борг, орендна плата, пенсійний фонд, злочинність, культура, медицина, освіта, праця та інші. На заході були присутні: голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило.

Детальніше...
 
День знань

Вкотре, в перший день осені, Кам’янеччина святкує День знань. Цього дня голова районної ради Іван Романчук та голова районної державної адміністрації Михайло Желізник привітали та вручили учням Жванецької ЗОШ I-III ступенів новий шкільний автобус, який тепер буде підвозити до школи дітей з сіл Брага, Бабшин, Гринчук та Малинівці. Заступник голови районної ради Остап Колотило вітав учнів з початком нового навчального року у Приворотській та Шустовецькій школах.

Не залишились осторонь свята депутати районної ради і працівники виконавчого апарату ради. З подарунками і привітаннями вони відвідали школи Кам’янець-Подільського району.

Новий начальний рік 2011-2012 років розпочато.

 
Радились освітяни

Перед початком навчального року освітяни району провели конференцію, яка відбулась 29 серпня в районному Центрі культури і мистецтв «Розмай». Основною темою для обговорення було підведення підсумків розвитку загальної та середньої освіти в 2010-2011рр. та основні завдання на 2011-2012 навчальні роки. В роботі конференції прийняли участь голова та заступник голови районної ради Романчук Іван Михайлович та Колотило Остап Танасійович.

 
Спільними зусиллями проти туберкульозу та СНІДу

26 серпня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулось виїзне засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Гаврішка В.Д.

В роботі Ради взяли участь медичні працівники міста Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів, заступники голів Кам’янець-Подільської районної ради, районної державної адміністрації, селищний та сільські голови. Детально було обговорено з керівниками відділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти міста і районів, які також були присутні на даному засіданні, питання щодо інформаційно-просвітницьких заходів серед молоді, формування здорового способу життя, профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 Наступна > Кінець >>

Сторінка 214 з 217