Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Професійне свято відзначали енергетики району

23 грудня 2011 року в актовому залі Кам’янець-Подільського району електричних мереж енергетики району відзначали своє професійне свято – День енергетика України.

В урочистостях взяв участь заступник голови районної ради Остап Колотило. Від імені районної ради та районної державної адміністрації Остап Танасійович привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я та нових трудових здобутків, а також вручив кращим працівникам РЕМ почесні грамоти та цінні подарунки.

 
Колегія обласної державної адміністрації

22 грудня під головуванням Василя Ядухи відбулась колегія Хмельницької облдержадміністрації. Серед питань порядку денного: виплата заробітної плати в області протягом 2011 року та основні завдання на 2012 рік, про стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян. Також було затверджено план роботи обласної державної адміністрації на 2012 рік та на І квартал 2012 року.

 
Чергова сесія обласної ради

21 грудня відбулося пленарне засідання сьомої сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 85 депутатів. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.

Депутати розглянули такі основні питання, як Програма соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2012 рік», Регіональна програма розроблення схеми планування території Хмельницької області на 2011-2014 роки, Програма розвитку галузі охорони здоров’я в області на 2012-2014 роки та інші. Загалом, сьомою сесію обласної ради шостого скликання розглянуто понад 30 питань різних сфер життєдіяльності області.

 
Вітали правоохоронців

Голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило взяли участь в урочистостях до Дня Міліції, що відбулися 20 грудня у районному центрі культури і мистецтв «Розмай».

«Сьогоднішнє свято особливе, адже ми відзначаємо 20-ту річницю з часу створення української міліції. Це свято мужніх людей, професіоналів своєї справи, які покликані стояти на сторожі захисту життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань. 20 років, це проміжок часу, який можна аналізувати, говорити про здобутки, накреслювати плани на майбутнє. Але одне можна говорити безперечно, що працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок» - зазначив Іван Михайлович.

Детальніше...
 
З відкритим серцем до кожної дитини

З метою виховання дітей на ідеалах добра і справедливості, посилення уваги суспільства до дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також забезпечення проведення до дня Святого Миколая за ініціативою Президента України Всеукраїнської акції «З відкритим серцем до кожної дитини». 19 грудня керівництво району, депутати районної ради вітали дітей із святом. Голова районної ради Іван Романчук разом з головою районної державної адміністрації Михайлом Желізником відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Гута Чугорська М’ялковських.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 214 з 225