Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Засідання Координаційної ради

Як і передбачалось планом роботи на 2012 рік 24 квітня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Крім голови ради Івана Романчука, селищного і сільських голів у засіданні взяли участь: перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, виконавчий апарат районної ради, директор районного центру зайнятості населення Валерій Ковальчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа, начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду у місті Кам’янець-Подільський та Кам’янець-Подільському районі Інна Міцик.

Детальніше...
 
Вшановували в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів відбулося покладання квітів та вінків. У заході взяли участь заступник голови районної ради Остап Колотило, міський голова Михайло Сімашкевич, його заступники, секретар міської ради Василь Сенюк, голова районної організації ветеранів України Антон Малик, голова міської організації ветеранів Великої Вітчизняної війни Леонтій Рогаль, ветерани Великої Вітчизняної війни та всі небайдужі. Присутні на мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв фашизму.

Детальніше...
 
Зустрічали гостей

7 квітня Кам’янець-Подільський район відвідала делегація Володарського району Київської області. Гостей зустрічав голова районної ради І.Романчук та керуючий справами В.Говоровський.

У залі районної ради відбулося коротке спілкування, у ході якого Іван Михайлович ознайомив присутніх із загальними даними про Кам’янець-Подільський район, довів основні показники соціально-економічного і культурного розвитку, в загальних рисах окреслив інфраструктуру та адміністративний устрій території району.

Про славну володарську землю, її людей та економічний потенціал розповів голова Володарської районної ради П. Мусієнко.

Як підсумок, голови районних рад обмінялися презентаційною друкованою продукцією та домовилися про співпрацю.

 
Наведення належного санітарного стану та благоустрою району на першочерговому контролі

6 квітня голова районної ради Романчук Іван Михайлович, з метою контролю за ходом наведенням належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів району, здійснив робочу поїздку у Гринчуцьку сільську раду.

Не дивлячись на те, що рясний весняний дощ дещо призупинив проведення робіт, працівники бюджетної сфери, громадяни сіл залишались на доручених їм ділянках. Координувала роботу сільський голова Сафронюк Зінаїда Іванівна.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками комунальних підприємств

5 квітня відбулась нарада з керівниками комунальних підприємств районної ради під головуванням голови районної ради Івана Романчука. Було розглянуто ряд питань. Зокрема, Іван Михайлович довів до відома присутніх про завдання та заходи, які розроблені на рівні області, щодо покращення соціально-економічного стану регіону.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 212 з 228