Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Ветеранський рух в дії

15 квітня 2013 року районна організація ветеранів України, відійшовши від роками напрацьованих стандартів, провела виїзне засідання президії районної організації на базі Колибаївської територіальної громади. Перед початком засідання члени президії відвідали ветеранів, учасників бойових дій, сім’ї загиблих та тих, хто був насильно вивезений на рабську роботу до Німеччини. Схвильовані спогади, слова вдячності лунали з вуст ветеранів, адже не тільки матеріальне забезпечення хвилює цих людей, а й те, що їх пам’ятають, про них турбуються.

Детальніше...
 
Засідання Депутатського клубу

4 квітня 2013 року депутати Кам’янець-Подільської районної ради зібралися у сесійній залі на засідання Депутатського клубу. Питання, які виносилися на обговорення, наболілі і актуальні. Це: «Про реформування охорони здоров’я Кам’янець-Подільського району» доповідач Яків Цуглевич – головний лікар району та співдоповідач Василь Яковенко – в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги і «Про екологічну ситуацію, яка склалась через порушення умов складування відходів виробництва ПАТ «Авіс» доповідачі Андрій Гай – менеджер ПАТ «Авіс» та Руслан Якубаш – інспектор державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, співдоповідачі Олександр Гінзеровський – генеральний директор ТОВ ВКФ «Агро-Еко ХХІ», Борис Бец – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації. Головував на засіданні президент Депутатського клубу Микола Жоган.

Детальніше...
 
До Дня визволення Кам’янеччини

У рамках заходів, приурочених визволенню Кам’янець-Подільського району та міста Кам’янець-Подільського від німецько-фашистських загарбників 27 березня 2013 року громадськість району вшанувала пам'ять воїнів-визволителів.

Голова районної ради Іван Романчук та заступник голови районної державної адміністрації Павло Довгопол очолили колону представників району та поклали вінки до підніжжя Меморіального комплексу воїнам-визволителям у с. Довжок. Щорічне вшанування пам‘яті тих, хто ціною свого життя визволяв наш край від поневолювачів носить не тільки важливу функцію героїко-патріотичного виховання підростаючого покоління, а й заставляє кожного з нас берегти мир та спокій на Землі.

 
День районної ради в Рихтецькій територіальній громаді

14 березня 2013 року робоча група у складі голови районної ради Івана Романчука, заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами Валентина Говоровського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського та кореспондента газети «Край Кам’янецький» Діни Кушнір відвідала Рихтівську сільську раду.

В рамках проведення заходу голова ради здійснив прийом громадян та у супроводі сільського голови Володимира Тимчука відвідав об’єкти соціально-культурного призначення територіальної громади. Зокрема, сільський клуб, бібліотеку, дитячі садки, школи, амбулаторію сімейної медицини, ФАП та зустрілися з їх працівниками. Заступник голови районної ради Остап Колотило та керуючий справами Валентин Говоровський побували у Рихтівській ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячому садку та сільській бібліотеці. В ході спілкування були порушені питання функціонування даних закладів, обговорено проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Було відмічено значні позитивні зрушення у роботі сільської ради щодо наведення благоустрою, покращення матеріально-технічної бази установ, створення належних умов праці.

Детальніше...
 
Огляд-конкурс художньої самодіяльності

5 березня в РЦКМ «Розмай» відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських колективів, присвячений 90-річчю утворення Кам’янець-Подільського району. До учнівської дітвори та молоді району завітали представники влади: заступник голови районної ради Остап Колотило, заступники голови районної держадміністрації Павло Довгопол та Віталій Дубицький, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Сендзюк.

Більше шістдесяти учнівських колективів прийняли участь у конкурсі.

Грамотами та цінними подарунками були нагороджені всі учасники дійства.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 235