Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Подвійне свято у Врублівцях

21 листопада більша половина будинків у селі Врублівці отримала "блакитний вогник". Подія довгоочікувана для жителів села, адже перші збори з питання підключення села до газу відбулися ще влітку 2009 року. Урочистості з цього приводу відбулися саме в День Собору Архістратига Михаїла. Право запалити «блакитний вогник» надали жителям села Неонілі Ремішевській та Володимиру Марущаку.

Детальніше...
 
Чергова колегія ОДА

22 листопада голова районної ради Іван Романчук взяв участь у роботі засідання колегії обласної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. Також у засіданні взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, керівники громадських організацій, представники засобів масової інформації та ін.

На колегії розглядались такі основні питання, як безпека дорожнього руху в Хмельницькій області, стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади області у III кварталі 2011 року, стан та проблеми мистецької освіти в області та результати роботи підприємств державного сектору економіки за ІІІ квартал 2011 року.

 
Вшановували Хліборобів

17 листопада в РКЦМ «Розмай» відбулись урочистості до Дня працівника сільського господарства. В заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Валерій Брицький, начальник управління агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Олег Стрілецький, голова районної ради Іван Романчук, його заступник Остап Колотило, голова райдержадміністрації Михайло Желізник, начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай, депутати районної ради та сільські голови.

Іван Михайлович та Михайло Дмитрович привітали працівників сільського господарства, вручили їм Почесні грамоти та цінні подарунки.

 
Хмельниччина святкувала День працівників сільського господарства

Голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило взяли участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства, які відбулися 16 листопада в приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

Детальніше...
 
VIII сесія районної ради

10 листопада відбулося засідання VIIІ сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

На сесії було розглянуто 22 питання, зокрема внесення змін до районного бюджету, районна Програма розвитку туризму на 2012-2014 роки, Програма розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2012-2015 роки, Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Кам’янець-Подільського району на 2011-2015 роки, Програма забезпечення медичних закладів Кам’янець-Подільського району кадрами на 2011-2015 роки тощо. Також було створено Рогізнянський та Гуменецький освітні округи та затверджено їх статути, внесено зміни і доповнення до деяких програм, заслухано звіти про виконання таких районних Програм: створення машинно-технологічної станції на 2006-2010 роки, охорони материнства і дитинства на період до 2010 року, розвитку свинарства в Кам’янець-Подільському районі 2010-2015 роки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 218