Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Звітно-виборна конференція

26 жовтня відбулася чергова звітно-виборна конференція Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України. У своєму звіті голова організації Антон Малик підвів підсумки діяльності за 4 роки, наголосив на основних здобутках цього періоду, це проведення естафети пам’яті, святкування 65-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, випуск книги «Жива пам’ять», передплата газети «Ветеран» (1 місце в Україні) та багато іншого.

В засіданні звітно-виборної конференції взяв участь заступник голови районної ради Остап Колотило, який привітав аматорський колектив «Вечірні зорі» з 5-річчям від дня заснування вручивши їм грамоту районної ради та цінний подарунок.

Головою районної організації ветеранів було обрано Антона Івановича Малика.

 
Колегія ОДА

25 жовтня 2011 року заступник голови ради Остап Колотило взяв участь в засіданні колегії обласної державної адміністрації, яку провів перший заступник голови ОДА Вадим Дмитрович Гаврішко.

По першому питанню, про хід реформування галузі охорони здоров’я області, присутніх поінформувала начальник обласного управління охорони здоров’я Наталія Свестун.

Наступним обговорювали питання виконання завдань у сфері державної кадрової політики в області, згідно доручення Глави держави.

 
Ювілей коледжу ПДАТУ

21 жовтня 2011 року заступник голови ради О. Колотило взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя від дня заснування коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Остап Танасійович щиро привітав колектив студентів та педагогів навчального закладу з славним ювілеєм, подякував за високоосвічених фахівців - аграріїв, майбутніх господарів рідної землі, які впродовж усіх 90 років забезпечуються якісною підготовкою, побажав всім успіхів на освітянській ниві та вручив кращим представникам закладу грамоти та цінні подарунки.

 
Спільно засідали місто та район

20 жовтня 2011 року в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбулося перше засідання комісії по підготовці спільного засідання міської та районної рад стосовно вирішення ситуації, що склалася навколо ДП «Довжоцький спиртовий завод». Співголовою на даному засіданні, від району, був заступник голови районної ради Остап Колотило. На засідання також були запрошенні депутати міської та районної рад, представники сфери охорони здоров’я і санітарно-епідеміологічних служб, фахівці з питань екології, голова Громадської ради, голова громадської організації «Товариство природолюбів та природоохоронців».

Детальніше...
 
Сесія обласної ради

19 жовтня 2011 року заступник голови районної ради О. Колотило взяв участь у пленарному засіданні шостої сесії обласної ради шостого скликання. На його засіданні були присутні 87 обласних депутатів. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.

Загалом шостою сесію обласної ради шостого скликання розглянуто близько 26 питань різних сфер життєдіяльності області. Одним із найголовніших питань порядку денного – «Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік» є перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 216