Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
День районної ради у Думанові

12 червня 2012 року відбувся виїзний День районної ради в Думанівській територіальній громаді. Робоча група в складі голови районної ради Івана Романчука, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Валентина Говоровського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського ознайомились зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної й сільської комунальної власності.

Голова районної ради побував на всіх об’єктах соціально-культурного призначення, зустрівся з трудовими колективами та здійснив прийом громадян.

Детальніше...
 
Вшановували багатодітних матерів

7 червня 2012 року у районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості, на яких голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, спільно з керівництвом району та міста Іваном Романчуком, Михайлом Желізником, Михайлом Сімашкевичем вручали подарунки і почесні відзнаки «Матері-героїні» 54 жінкам, 48 з яких з Кам’янець-Подільського району. В рамках соціальних ініціатив Президента України «Матері-героїні» отримують щомісячну надбавку до пенсії та одноразову винагороду в сумі 10730 грн. Силами аматорських художніх колективів міста та районну для присутніх у залі відбувся святковий концерт.

 
«Блакитний вогник» запалав у Жванці

30 травня 2012 року у Кам’янець-Подільському районі відбулась визначна подія – газифіковано село Жванець і Запалити перший «вогник» було надано право високоповажним гостям.

В урочистостях взяли участь: голова правління НАК «Нафтогаз України» Бакулін Є.М., голова обласної адміністрації Ядуха В.С., голова наглядової ради «БМУ по газифікації» Овчарук А.О., голова правління АТ «Хмельницького будівельно-монтажного управління по газифікації» Янечко Л.В., голова районної ради Романчук І.М., голова районної державної адміністрації Желізник М.Д., депутат Хмельницької обласної ради Мельниченко В.В., громада села і актив району.

«Голубий вогник», який символічно запалав у центрі села, ще раз підтвердив, що влада не байдужа до непростого життя сільських мешканців.

 
XII сесія районної ради

24 травня відбулося засідання 12 сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 58 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

На сесії було розглянуто 16 питань, зокрема: внесення змін до районного бюджету, звіт Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік, звіт голови постійної комісії з питань торгівельного, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку, звіт директора районного комунального підприємства «Надра Кам’янеччини» за 2011 рік, хід виконання Програми «Репродуктивне здоров’я населення Кам’янець-Подільського району на період до 2015 року», звіт Регіональної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2006-2011 роки, виконання Програми зовнішнього освітлення населених пунктів у Кам’янець-Подільському районі на 2007-2011 роки, виконання Програми розвитку культури Кам’янець-Подільського району на період до 2011 року, хід виконання Програми боротьби із злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2011-2015 роки, затвердження Комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2013-2018 роки.

Детальніше...
 
Вшанували жертв політичних репресій

20 травня в Україні відбулися жалобні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. Траурна хода та покладання вінків до Меморіального комплексу на території с. Жовтневе відбулося і у Кам’янець-Подільському районі. У вшануванні пам’яті взяли участь голова районної ради І. Романчук, перший заступник голови райдержадміністрації Н. Фабіянська, актив району та жителі села. Пам’ять про жертв тоталітарного сталінського режиму повинна вічно жити в наших серцях, щоб страшні часи репресій ніколи не повторилися.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 228