Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Блакитний вогник приніс тепло та затишок в с. Ходоровці

25 січня 2012 року для жителів села Ходорівці відбулася знакова подія. У ході газифікації Сокільського напрямку Ходорівці стали 8-м газифікованим населеним пунктом та 54-им у районі, в якому запалав «блакитний вогник».

В урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Романчук, голова РДА Михайло Желізник, перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник голови РДА Віталій Дубицький, заступник голови районної ради Остап Колотило, сільський голова Валентин Янішен та громада села. Насамперед вони привітали людей, які старанно виконували свою роботу, відмітили плідну роботу Кам’янець-Подільської філії ПАТ «Хмельницькгаз» та побажали місцевим жителям затишку і тепла у оселях.

 
Навчалися держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування

24 січня в сесійній залі районної ради відбувся семінар для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування на тему: «Актуальні питання реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в якому взяли участь перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник голови РДА Віталій Дубицький, заступник голови районної ради Остап Колотило, керуючий справами районної ради Валентин Говоровський, начальники управлінь та відділів районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...
 
День Соборності та Свободи України в міжобласному маштабі

22 січня відбулося міжобласне свято присвячене Дню Соборності та Свободи України, в якому взяв участь голова районної ради Іван Романчук. Святкова громада, до складу якої увійшли представники двох сусідніх областей, зустрілася на мосту через ріку Збруч - на межі Підволочиського району Тернопільської та Волочиського району Хмельницької. При зустрічі керівники обмінялись короваями.

Завершилися урочисті заходи святковим концертом за участю художніх колективів Підволочиського, Волочиського, Городоцького, Ізяславського, Чемеровецького, Дунаєвецького та Білогірського районів, який завершився феєрверком.

 
Острівчани газифіковано

11 січня 2012 року відбулось урочисте запалення газу у с. Острівчани. Дане село стало 53 газифікованим населеним пунктом на карті нашого району.

У святі взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Желізник, перший заступник голови адміністрації Ніна Фабіянська, заступник голови районної ради Остап Колотило, сільський голова Валентин Янішен, директор філії ПАТ «Хмельницькгаз» Яків Гаршт, голова правління ВАТ “БМУ по газифікації» Леонід Янечко та громада села.

 
Візит губернатора на Кам'янеччину був плідним

6 січня 2012 року з робочим візитом відвідав Кам’янеччину голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. У рамках робочої поїздки він завітав до Центральної районної лікарні та передав у користування сучасний рентгенівський апарат на три робочих місця, вартістю 1 мільйон 800 тисяч гривень. До цього часу у ЦРЛ працював апарат 70-х років.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 222