Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
День медичного працівника

15 червня в актовому залі центральної районної лікарні відбулися святкові заходи, присвячені Дню медичного працівника.

З теплими, щирими словами привітань та подяки за милосердя й самовіддану працю до лікарів, медсестер, санітарок і медиків-ветеранів, які багато років життя присвятили відповідальній та благородній справі, звернулися голова районної державної адміністрації Михайло Желізник, голова районної ради Іван Романчук, головний лікар району Яків Цуглевич. За сумлінну працю та вагомі здобутки найкращі медичні працівники району були відзначені грамотами, подяками та подарунками від органів влади обласного та районного рівня, профспілкових організацій.

Також з нагоди Дня медичного працівника відбувся святковий концерт, організований силами працівників районної лікарні.

 
У рамках акції "Чисте повітря"

Туристичний Кам’янець-Подільський та його жителі потерпають від неприємних запахів, що виділяють бардополя Довжоцького спиртового заводу.

За ініціативою депутатів міської ради 15 червня 2012 року під стінами заводу відбулася акція "Чисте повітря", яка в своїй основі, не передбачала якихось радикальних дій, а була направлена на пошуки шляхів виходу із непростої ситуації та нових технологічних рішень.

Депутати міської і районної ради, громадяни села Довжок, громадські організації зустрілися із керівництвом заводу та трудовим колективом. На заході виступили міський голова М.Сімашкевич, голова районної ради І.Романчук, директор підприємства О.Мельник.

Детальніше...
 
День районної ради у Думанові

12 червня 2012 року відбувся виїзний День районної ради в Думанівській територіальній громаді. Робоча група в складі голови районної ради Івана Романчука, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Валентина Говоровського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського ознайомились зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної й сільської комунальної власності.

Голова районної ради побував на всіх об’єктах соціально-культурного призначення, зустрівся з трудовими колективами та здійснив прийом громадян.

Детальніше...
 
Вшановували багатодітних матерів

7 червня 2012 року у районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості, на яких голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, спільно з керівництвом району та міста Іваном Романчуком, Михайлом Желізником, Михайлом Сімашкевичем вручали подарунки і почесні відзнаки «Матері-героїні» 54 жінкам, 48 з яких з Кам’янець-Подільського району. В рамках соціальних ініціатив Президента України «Матері-героїні» отримують щомісячну надбавку до пенсії та одноразову винагороду в сумі 10730 грн. Силами аматорських художніх колективів міста та районну для присутніх у залі відбувся святковий концерт.

 
«Блакитний вогник» запалав у Жванці

30 травня 2012 року у Кам’янець-Подільському районі відбулась визначна подія – газифіковано село Жванець і Запалити перший «вогник» було надано право високоповажним гостям.

В урочистостях взяли участь: голова правління НАК «Нафтогаз України» Бакулін Є.М., голова обласної адміністрації Ядуха В.С., голова наглядової ради «БМУ по газифікації» Овчарук А.О., голова правління АТ «Хмельницького будівельно-монтажного управління по газифікації» Янечко Л.В., голова районної ради Романчук І.М., голова районної державної адміністрації Желізник М.Д., депутат Хмельницької обласної ради Мельниченко В.В., громада села і актив району.

«Голубий вогник», який символічно запалав у центрі села, ще раз підтвердив, що влада не байдужа до непростого життя сільських мешканців.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 208 з 226