Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святкували податківці

2 липня своє професійне свято – День працівника державної податкової служби України святкували працівники Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Теплі слова привітань на урочистостях прозвучали з вуст голови районної ради Івана Романчука, міського голови Михайла Сімашкевича, першого заступн¬ика голови райдержадміністрації Ніни Фабіянської, депутатів Хмельницької обласної ради та інших почесних гостей. Кращі з кращих були відзначені почесними грамотами, подяками та подарунками.

Хороший настрій та пісенні привітання дарували податківцям працівники районного центру культури і мистецтв «Розмай».

 
16 річниця Конституції України

Делегація від Кам’янець-Подільського району на чолі з головою районної ради Іваном Романчуком, взяла участь в урочистих заходах до Дня Конституції України, що відбулися в Хмельницькій обласній філармонії 27 червня.

У офіційній частині з привітальним словом виступив голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. Як зазначив очільник області:

«Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. «Конституційна ніч» увійшла в історію як приклад консенсусу між різновекторними силами – правими й лівими, законодавчою й виконавчою владою.

Детальніше...
 
День скорботи

22 червня, відбулося урочисте покладання квітів і вінків до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям у с. Довжок, приурочене Дню скорботи, 71 й річниці з дня початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Сумна дата в історії нашої держави. Від 22 червня 1941 року до Великої Перемоги ми йшли довгі 1418 днів і ночей. Важким був цей шлях крізь кров і смерть, полум’я жорстоких боїв, гіркоту поразок, радість перемог. Україна опинилася в центрі жорстоких битв. Фронт двічі прокотився нашою землею. У гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир.

Детальніше...
 
День районної ради у Врублівцях

Голова районної ради Іван Романчук, керуючий справами виконавчого апарату Валентин Говоровський, начальник організаційного відділу Михайло Валяровський за участю депутата районної ради Михайла Маканіка провели День районної ради у Врубловецькій територіальній громаді. Робоча група в першу чергу відвідали об’єкти соціальної сфери в селах Станіславівка та Яруга. Після чого завітали до сільської ради, де поцікавилися, чим живе сьогодні територіальна громада, які проблеми найбільше турбують людей.

Детальніше...
 
Сокільський напрямок завершено

Високими темпами йде газифікація Кам'янець-Подільського району. Понад 20-ти сіл з початку 2012 року газифіковано.

19 червня 2012 року увійде в історію Гринчуцької сільської ради, саме в цей день запалили символічний факел у трьох селах громади: Гринчук, Бабшин і Малинівці. Гринчуцька сільська рада завершила газифікацію Сокільського напрямку. В урочистостях взяли участь голова районної ради Іван Романчук, голова районної державної адміністрації Михайло Желізник, керівник Хмельницького БМУ по газифікації Леонід Янечко, керівництво та представники філії ФАТ "Хмельницькгаз", актив району, громади сіл.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 207 з 226