Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Район святкував День місцевого самоврядування

7 грудня 2011 року в РКЦМ «Розмай» відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Тут зібралися працівники місцевого самоврядування району та запрошені.

Перед початком засідання керівники району вшанували багатодітних матерів району, які отримали почесне звання і статус «Мати - героїня».

Потім настоятель української автокефальної православної церкви о. Ігор щиро привітав присутніх з професійним святом та вручив голові районної ради Романчуку І.М. Орден Святого Рівноапостольного Великого Князя Володимира за доброчесне служіння Святій вірі Православній та співпрацю з Хмельницькою єпархією.

Детальніше...
 
Хмельниччина вітала працівників місцевого самоврядування

Напередодні свята відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

Голова обласної ради Микола Дерикот привітав працівників місцевого самоврядування області та запрошених із наступаючим святом.

Кам’янець-Подільський район представляла на урочистостях делегація із 15 чоловік, яку очолили голова районної ради та голова районної державної адміністрації. У делегацію також увійшли депутати районної ради, голови та секретарі сільських рад.

Детальніше...
 
20 річниця Всеукраїнського референдуму

1 грудня Україна відзначала 20-у річницю з Дня проведення Всеукраїнського референдуму про незалежність. Цього дня 1991 року українці підтримали Акт про незалежність України, прийнятий Верховною Радою України 24 серпня 1991 року, висловившись таким чином за незалежність України.

Детальніше...
 
Вшанували безневинно убієнних

26 листопада у с. Жовтневе біля меморіалу жертвам політичних репресій відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Протягом цього страшного для нашого народу часу від голоду загинуло від 7 до 10 мільйонів українців, а Хмельниччина втратила близько 40 тисяч своїх жителів.

У заходах жалоби взяли участь голови районної ради та райдержадміністрації, їхні заступники, депутати районної ради, представники відділів, управлінь, служб та багато небайдужих до цієї трагедії людей.

Учасники церемонії вшанували померлих хвилиною мовчання і поклали квіти до монумента.

 
Подвійне свято у Врублівцях

21 листопада більша половина будинків у селі Врублівці отримала "блакитний вогник". Подія довгоочікувана для жителів села, адже перші збори з питання підключення села до газу відбулися ще влітку 2009 року. Урочистості з цього приводу відбулися саме в День Собору Архістратига Михаїла. Право запалити «блакитний вогник» надали жителям села Неонілі Ремішевській та Володимиру Марущаку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 207 з 216