Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Нові призначення

3 січня 2012 року згідно розпорядження голови районної ради на посаду керуючого справами виконавчого апарату був призначений Говоровський Валентин Вікентійович.

Детальніше...
 
Засідання 9 позачергової сесії районної ради

30 грудня відбулося засідання IX позачергової сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати розглянули такі питання як внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, бюджет на 2012 рік, затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2012 року та інші.

У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Володимир Мельниченко. У своєму виступі він привітав депутатів з прийняттям районного бюджету на 2012 рік, відмітив високі показники району у 2011 році та побажав всім присутнім гарних свят.

Детальніше...
 
Газифікація Сокільської сільської ради

Минуло трохи більше, ніж півроку, як у приміщенні Сокільської сільської ради була підписана угода про будівництво газопроводу до с. Сокіл між сільським головою Інною Бешлей та головою правління ВАТ "БМУ по газифікації" Леонідом Янечком. За цей час робота на об'єктах територіальної громади кипіла. І вже на кінець 2011 року в усіх селах Сокільської сільської ради процес газифікації повністю завершено.

Тож, 28 грудня, в переддень Новорічних та Різдвяних свят, у сільській раді відзначалося знакове свято, потрійне. Цього дня в селах Каветчина, Межигір, Слобідка-Малиновецька відбулося урочисте запалювання газових факелів.

Детальніше...
 
Розпочали роботу постійні комісії

У рамках підготовки до 9 (позачергової) сесії районної ради, 27 грудня 2011 року розпочали свою роботу постійні комісії. Основне питання, яке виноситься на розгляд сесії 30 грудня, затвердження районного бюджету на 2012 рік. Члени постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації (голова комісії – Дубицький В.В.), освіти і культури (голова комісії – Добросельська І.К.), законності, правопорядку та співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади (голова комісії – Маканік М.М.), уважно вислухали доповідь начальника фінансового управління Олександра Федика та детально обговорили ключові показники основного фінансового документа району на 2012 рік.

Детальніше...
 
Професійне свято відзначали енергетики району

23 грудня 2011 року в актовому залі Кам’янець-Подільського району електричних мереж енергетики району відзначали своє професійне свято – День енергетика України.

В урочистостях взяв участь заступник голови районної ради Остап Колотило. Від імені районної ради та районної державної адміністрації Остап Танасійович привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я та нових трудових здобутків, а також вручив кращим працівникам РЕМ почесні грамоти та цінні подарунки.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 203 з 214