Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Зустрічали гостей

7 квітня Кам’янець-Подільський район відвідала делегація Володарського району Київської області. Гостей зустрічав голова районної ради І.Романчук та керуючий справами В.Говоровський.

У залі районної ради відбулося коротке спілкування, у ході якого Іван Михайлович ознайомив присутніх із загальними даними про Кам’янець-Подільський район, довів основні показники соціально-економічного і культурного розвитку, в загальних рисах окреслив інфраструктуру та адміністративний устрій території району.

Про славну володарську землю, її людей та економічний потенціал розповів голова Володарської районної ради П. Мусієнко.

Як підсумок, голови районних рад обмінялися презентаційною друкованою продукцією та домовилися про співпрацю.

 
Наведення належного санітарного стану та благоустрою району на першочерговому контролі

6 квітня голова районної ради Романчук Іван Михайлович, з метою контролю за ходом наведенням належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів району, здійснив робочу поїздку у Гринчуцьку сільську раду.

Не дивлячись на те, що рясний весняний дощ дещо призупинив проведення робіт, працівники бюджетної сфери, громадяни сіл залишались на доручених їм ділянках. Координувала роботу сільський голова Сафронюк Зінаїда Іванівна.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками комунальних підприємств

5 квітня відбулась нарада з керівниками комунальних підприємств районної ради під головуванням голови районної ради Івана Романчука. Було розглянуто ряд питань. Зокрема, Іван Михайлович довів до відома присутніх про завдання та заходи, які розроблені на рівні області, щодо покращення соціально-економічного стану регіону.

Детальніше...
 
Відзначення 68-ї річниці визволення району

З нагоди відзначення 68-ї річниці визволення Кам’янець-Подільського району від німецько-фашистських загарбників 4 квітня біля меморіального комплексу загиблих воїнів в с. Довжок відбувся мітинг. У покладанні вінків та квітів взяли участь: ветерани війни, голова районної організації ветеранів, керівництво району, учні Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – колегіум», діти Довжоцького ДНЗ, громадськість, представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Детальніше...
 
11 (позачергова) сесія районної ради

26 березня відбулося засідання XI позачергової сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 54 депутати. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати заслухали звіт тимчасової комісії районної ради по перевірці фінансово-господарської діяльності КП «Центральна районна аптека №140». Це гостре питання викликало багато дискусій серед депутатського корпусу, але шляхи вирішення проблеми були окреслені.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 203 з 218