Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святкували медики

Напередодні свого професійного свята, медики Кам′янець-Подільського району у актовій залі центральної районної лікарні провели урочисте зібрання. Зі словами вітань до присутніх звернулися голова районної ради Іван Романчук, заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол, інші почесні гості. Кращим працівникам охорони здоров′я вручено почесні відзнаки, грамоти і подарунки.

Учасників урочистостей привітали веселими піснями працівники культури та аматорські колективи.

 
Районна рада провела позачергову сесію

14 червня 2013 року у сесійній залі районної ради відбулася 19 (позачергова) сесія районної ради. Проведення позачергової сесії зумовлено, в основному, необхідністю внесення змін до раніше прийнятих рішень, з метою ефективного фінансування запланованих заходів. Це – оздоровлення дітей та учнівської молоді, проведення ремонтів у освітянських закладах району, тощо. Винесені на розгляд депутатів проекти рішень, після обговорення, були проголосовані без змін.

 
Підготовка до сесії

У рамках підготовки до 19 (позачергової) сесії районної ради, 12 червня 2013 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань прогнозування, бюджету і фінансів (голова комісії Фабіянська Н.Ф.) та з питань освіти і культури (голова комісії Добросельська І.К.).

Основні питання, які виносяться на розгляд сесії 14 червня:

- Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії VI скликання від 23 травня 2013 року №4 «Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік»;

- Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2012-2015 роки;

- Про внесення до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації у 2013 році шляхом продажу за конкурсом нежитлової будівлі, амбулаторії в селі Рихта.

У роботі комісій взяв участь голова районної ради Іван Романчук.

 
18 сесія районної ради

23 травня 2013 року відбулася чергова 18 сесія районної ради VI скликання. На порядок денний було винесено 15 питань. За рекомендацією постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад та президії районної ради додатково до порядку денного включено питання «Про актуалізацію схеми планування території Кам’янець-Подільського району».

Враховуючи, що всі питання порядку денного були докладно розглянуті на постійних комісіях і президії районної ради, за пропозицією депутатів питання слухались в режимі «запитання-відповідь». Разом з тим, питання звіту голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень, звіт про виконання бюджету за І квартал 2013 року, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, звіт голови постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад слухались більш докладно.

Детальніше...
 
Уповноваженим представникам органів місцевого самоврядування – членам Української Асоціації районних та обласних рад

Відповідно до ст. 5.10.2. Статуту Української асоціації районних та обласних рад, Секретаріатом Асоціації підготовлено інформаційний звіт про роботу Асоціації за січень-квітень 2013 року. Просимо звернути увагу на інформацію про рішення Правління Асоціації, засідання якого відбулося 24 квітня ц.р. в м. Дніпропетровську.

Додаток: "Інформаційний звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад за січень-квітень 2013 року"

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 203 з 229