Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Черговий семінар заступників голів районних рад

14 вересня на базі Новоушицького району відбувся семінар за участю заступників голів районних рад Хмельницької області. В числі запрошених був присутній заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради О. Колотило. Учасники семінару відвідали Отроківську сільську раду, сільський голова якої розповів про розвиток зеленого туризму, ознайомились з роботою приватного підприємства «Фестиваль Отроків» та здійснили екскурсію літньою резиденцією Сцибор Мархоцького.

Потім учасники семінару здійснили переїзд до Кучанської сільської ради де ознайомилися з діяльністю сільського територіального центру соціального обслуговування населення, відвідали будинок культури, дитячий дошкільний заклад та заслухали сільського голову щодо співпраці сільської ради з підприємствами, установами, організаціями для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.

Детальніше...
 
Освячення Собору

12 вересня 2011 року в м. Кам’янець-Подільському по вулиці Соборній, 2 відбулося освячення православного Кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського. Собор відбудовувався на пожертвування кам’янчан після його повного знищення у 1930-ті роки.

В урочистому богослужінні взяли участь архієпископи з різних куточків України, які і здійснили його освячення. Службу очолив архієпископ Чернівецький та Буковинський Онуфрій.

На освяченні храму були присутні голова районної ради та його заступник, інші поважні представники влади та високопосадовці, зібралося чимало кам’янчан та гостей з багатьох регіонів.

 
Зустріч з губернатором

9 вересня в РКЦМ «Розмай» звітував голова районної державної адміністрації Михайло Желізник. Він торкнувся таких питань як агропромисловий розвиток, промисловість, інвестиції, будівництво та газифікація, житлово-комунальне господарство, виконання бюджету, податковий борг, орендна плата, пенсійний фонд, злочинність, культура, медицина, освіта, праця та інші. На заході були присутні: голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова районної ради Іван Романчук та його заступник Остап Колотило.

Детальніше...
 
День знань

Вкотре, в перший день осені, Кам’янеччина святкує День знань. Цього дня голова районної ради Іван Романчук та голова районної державної адміністрації Михайло Желізник привітали та вручили учням Жванецької ЗОШ I-III ступенів новий шкільний автобус, який тепер буде підвозити до школи дітей з сіл Брага, Бабшин, Гринчук та Малинівці. Заступник голови районної ради Остап Колотило вітав учнів з початком нового навчального року у Приворотській та Шустовецькій школах.

Не залишились осторонь свята депутати районної ради і працівники виконавчого апарату ради. З подарунками і привітаннями вони відвідали школи Кам’янець-Подільського району.

Новий начальний рік 2011-2012 років розпочато.

 
Радились освітяни

Перед початком навчального року освітяни району провели конференцію, яка відбулась 29 серпня в районному Центрі культури і мистецтв «Розмай». Основною темою для обговорення було підведення підсумків розвитку загальної та середньої освіти в 2010-2011рр. та основні завдання на 2011-2012 навчальні роки. В роботі конференції прийняли участь голова та заступник голови районної ради Романчук Іван Михайлович та Колотило Остап Танасійович.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 Наступна > Кінець >>

Сторінка 203 з 206