Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
«Блакитний вогник» запалав у Жванці

30 травня 2012 року у Кам’янець-Подільському районі відбулась визначна подія – газифіковано село Жванець і Запалити перший «вогник» було надано право високоповажним гостям.

В урочистостях взяли участь: голова правління НАК «Нафтогаз України» Бакулін Є.М., голова обласної адміністрації Ядуха В.С., голова наглядової ради «БМУ по газифікації» Овчарук А.О., голова правління АТ «Хмельницького будівельно-монтажного управління по газифікації» Янечко Л.В., голова районної ради Романчук І.М., голова районної державної адміністрації Желізник М.Д., депутат Хмельницької обласної ради Мельниченко В.В., громада села і актив району.

«Голубий вогник», який символічно запалав у центрі села, ще раз підтвердив, що влада не байдужа до непростого життя сільських мешканців.

 
XII сесія районної ради

24 травня відбулося засідання 12 сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 58 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

На сесії було розглянуто 16 питань, зокрема: внесення змін до районного бюджету, звіт Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік, звіт голови постійної комісії з питань торгівельного, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку, звіт директора районного комунального підприємства «Надра Кам’янеччини» за 2011 рік, хід виконання Програми «Репродуктивне здоров’я населення Кам’янець-Подільського району на період до 2015 року», звіт Регіональної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2006-2011 роки, виконання Програми зовнішнього освітлення населених пунктів у Кам’янець-Подільському районі на 2007-2011 роки, виконання Програми розвитку культури Кам’янець-Подільського району на період до 2011 року, хід виконання Програми боротьби із злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2011-2015 роки, затвердження Комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2013-2018 роки.

Детальніше...
 
Вшанували жертв політичних репресій

20 травня в Україні відбулися жалобні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. Траурна хода та покладання вінків до Меморіального комплексу на території с. Жовтневе відбулося і у Кам’янець-Подільському районі. У вшануванні пам’яті взяли участь голова районної ради І. Романчук, перший заступник голови райдержадміністрації Н. Фабіянська, актив району та жителі села. Пам’ять про жертв тоталітарного сталінського режиму повинна вічно жити в наших серцях, щоб страшні часи репресій ніколи не повторилися.

 
Активно працюють депутатські комісії

Відповідно до затвердженого плану підготовки і проведення 12 сесії районної ради з 17 травня поточного року розпочали свою роботу постійні комісії.

Активно депутати обговорюють питання що стосуються внесення змін до районного бюджету, підсумків соціально-економічного і культурного розвитку району за 2011 рік, про виконання цілого ряду галузевих Програм, тощо. Слід відмітити, що більшість зауважень і пропозицій до проектів рішень не міняють змісту самого документа, а направлені на значно ширше його обговорення, із залученням співдоповідачів і додаткових матеріалів.

 
67-річниця Перемоги

8 травня відбулися урочисті заходи з нагоди 67-ої річниці Дня Перемоги. Колона з ветеранами, керівництвом району, депутатами районної ради, працівниками районної ради та райдержадміністрації, представниками різних політичних та громадських організацій, учнями шкіл пройшлися урочистою ходою по с. Довжок до меморіального комплексу загиблим воїнам.

Після поминальної панахиди, яку проводив секретар єпархіїї УПЦ отець Олексій, до ветеранів звернулися голова райдержадміністрації Михайло Желізник, голова районної ради Іван Романчук та голова ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил Кам’янець-Подільського району Антон Малик. В своїх виступах вони висловили слова вдячності ветеранам за їх подвиг та самопожертву.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 201 з 218