Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
10 сесія районної ради

23 лютого 2012 року по діловому та конструктивно пройшла десята сесія районної ради шостого скликання під головуванням Романчука Івана Михайловича. До порядку денного засідання було внесено 30 питань. Депутати проявили особливу активність при розгляді та обговоренні питань: «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік», «Звіт голови районної ради за період роботи з 1 листопада 2010 року по грудень 2011 року» та «Звіт керівника комунального підприємства «Центральна районна аптека №140» про роботу та фінансовий стан підприємства». Також було розглянуто та затверджено рішення з питань: «Про Програму соціально-економічного розвитку району на 2012 рік», «Про Програму зайнятості населення Кам’янець-Подільського району на 2012-2014 роки», «Про затвердження Регіональної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Кам’янець-Подільського району на 2012-2015 роки».

Детальніше...
 
25 річниця районної організації ветеранів України

22 лютого 2012 року відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці утворення Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Желізник, заступник голови районної ради Остап Колотило, заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол.

Заступник голови районної ради Остап Колотило щиросердечно привітав учасників ветеранського руху з річницею заснування організації. Вітаючи учасників зібрання, Остап Танасійович зазначив, що районна організація ветеранів постійно приділяє увагу соціальному захисту людей похилого віку, зміцнює зв'язки з органами місцевого самоврядування, є активним учасником усіх важливих заходів життя району.

Кращих активістів ветеранського руху було відзначено грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками.

 
Робота постійних комісій

Відповідно до затвердженого головою районної ради плану підготовки і проведення 10 сесії районної ради (дата проведення 23 лютого 2012 року) з 16 лютого розпочали свою роботу постійні депутатські комісії. Як і раніше, практикується система проведення спільних засідань декількох комісій. Питання порядку денного депутатами обговорюються, при необхідності вносяться зміни і доповнення. Робота постійних комісій буде тривати до 20 лютого 2012 року.

 
Про підсумки роботи Трудового архіву за 2011 рік

9 лютого 2012 року, в малому залі Хмельницької обласної державної адміністрації, відбулась колегія Державного архіву Хмельницької області «Про підсумки роботи архівних установ області у 2011 році та завдання на 2012 рік».

Заслухавши та обговоривши підсумки роботи архівних установ області за 2011 рік, колегія відзначила, що заплановані показники розвитку архівної справи виконанні.

Детальніше...
 
День районної ради у Заваллі

31 січня 2012 року робоча група у складі заступника голови районної ради Остапа Колотила, керуючого справами Валентина Говоровського, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського та провідного спеціаліста організаційного відділу Романа Стринадка відвідала Завальську сільську раду.

В рамках проведення Дня районної ради заступник голови ради та керуючий справами у супроводі сільського голови Ірини Павлюк відвідали об’єкти соціально-культурного призначення територіальної громади. Зокрема, будинок культури, бібліотеку, дитячий садок, школи, ФАПи та зустрілися з їх працівниками. В ході спілкування були порушені питання функціонування даних закладів, обговорено проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Було відмічено значні позитивні зрушення у роботі сільської ради щодо наведення благоустрою, покращення матеріально-технічної бази установ, створення належних умов праці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 201 з 214