Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Робоча нарада з представниками Хмельницькрибохорони

27 вересня відбулася нарада виробничо-навчального характеру з питань аналізу видів риб, які є в річках та рибних господарствах району. Нарада відбувалася за участі представників Хмельницькрибохорони – завідувача сектором іхтіології Алли Сиротчук та ветеринарної служби району. Пріоритетним напрямком роботи вищезгаданого управління є дотримання вимог щодо охорони водних біоресурсів, а також боротьба з порушниками правил рибальства та браконьерами. Та основним питанням було обговорення затвердження Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з промисловим виловом риби на промислових ділянках рибогосподарських водойм, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств. За словами директора комунального підприємства «Рибне господарство» Дмитра Качинського найперше, що при цьому потрібно дотримуватися – це ведення документації, однією з яких є ведення журналу техніки безпеки, а також тісна співпраця з працівниками ветеринарної служби. Дія ж самих Ліцензійних умов поширюється на всіх суб'єктів господарювання - зареєстрованих у встановленому законодавством порядку юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють або мають намір здійснювати промисловий лов, а також на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють або мають намір здійснювати діяльність у зазначеній галузі. Також аби отримати ліцензію потрібно оформити пакет документів, і лише за умови їх наявності, ліцензію можна отримати на руки.

 
Відкрито новий територіальний центр

2 жовтня 2013 року громадськість району та жителі смт. Стара Ушиця зібралися на урочисте відкриття територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам′янець-Подільської райдержадміністрації. Заклад європейського рівня із сучасним обладнанням готовий надавати соціальні послуги для жителів смт. Стара Ушиця та навколишніх сіл.

В урочистостях взяли участь голова облдержадміністрації Василь Ядуха, Народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Іван Романчук, голова райдержадміністрації Михайло Желізник та інші.

У вітальному слові голова ОДА Василь Ядуха привітав присутніх із цією визначною для району подією і наголосив, що влада і надалі буде працювати над втіленням в життя ініціатив Президента України Віктора Януковича. Соціальна захищенність людей, які з різних причин попали у скрутне становище, малозабезпечених та одиноких є першочерговим завданням для всіх гілок влади. Держава повинна створити умови для виживання таких людей та їх соціальної адаптації.

Детальніше...
 
День районної ради у Абрикосівці

25 вересня 2013 року голова районної ради Іван Романчук, заступник голови Остап Колотило, начальник загального відділу Антоніна Марченко, начальник організаційного відділу Михайло Валяровський за участю депутата районної ради Віктора Антонюка провели День районної ради в Абрикосівській територіальній громаді.

Метою виїзду було ознайомлення зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної і сільської комунальної власності та надання методичної допомоги з питань ведення діловодства, роботи із зверненнями громадян, здіснення наданих Законом повноважень, тощо.

Під час виїзного засідання було проведено прийом громадян.

Детальніше...
 
День районної ради у Соколі

10 вересня 2013 року відбувся виїзний День районної ради у Сокільській територіальній громаді. Робоча група в складі голови районної ради Івана Романчука, заступника голови Остапа Колотила, начальника організаційного відділу Михайла Валяровського ознайомились зі станом соціально-економічного розвитку сільської ради, об’єктами районної й сільської комунальної власності.

Голова районної ради, заступник голови побували на всіх об’єктах соціально-культурного призначення, зустрілися з трудовими колективами. Іван Романчук здійснив прийом громадян.

Детальніше...
 
Рогізна фестивальна

28 серпня 2013 року на крутих схилах річки Дністер у мальовничому селі Рогізна Кам′янець-Подільського району відбувся перший фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра». Даний захід невипадково був проведений саме у день Успіння Пресвятої Богородиці, адже саме в цей день ще з сивої давнини у селі Рогізна проходили урочисті дійства, які збирали велику кількість гостей, і називалися вони - Відпуск.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 201 з 229