Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Сесія обласної ради

19 жовтня 2011 року заступник голови районної ради О. Колотило взяв участь у пленарному засіданні шостої сесії обласної ради шостого скликання. На його засіданні були присутні 87 обласних депутатів. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.

Загалом шостою сесію обласної ради шостого скликання розглянуто близько 26 питань різних сфер життєдіяльності області. Одним із найголовніших питань порядку денного – «Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік» є перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію пріоритетів розвитку регіонів.

Детальніше...
 
Свято освітян

В першу неділю жовтня в країні відзначається День працівників освіти. 30 вересня, з нагоди професійного свята освітян, в районі відбулися святкові урочистості в районному центрі культури і мистецтв «Розмай», в яких взяв участь голова районної ради Романчук Іван Михайлович та заступник голови ради Колотило Остап Танасійович.

Детальніше...
 
Чергове засідання колегії РДА

29 вересня 2011 року голова районної ради Іван Михайлович Романчук взяв участь в черговому засіданні колегії райдержадміністрації. Цього разу воно розпочалося хвилиною мовчання в зв’язку з 70-ю річницею трагедії в Бабиному Яру. Потім керівники району вітали голову районної профспілкової організації агропромислового комплексу, члена колегії Ганну Височанську з ювілейним днем народження.

Детальніше...
 
Європейський досвід місцевого самоврядування

27 вересня 2011 року на базі Хмельницького університету Управління та Права в актовій залі за підтримки Посольства Фінляндії в Україні відбувся тренінг на тему: «Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду» за участю посадових осіб місцевого самоврядування області.

Кам’янець-Подільський район представляли заступник голови районної ради Остап Колотило та голова Орининської територіальної громади Анатолій Бернашевський.

Детальніше...
 
Обмінювалися досвідом

Кам’янець-Подільська районна рада 23 вересня у залі засідань приймала делегацію із Дубенської районної ради Рівненської області. У ході робочої зустрічі голови районних рад Іван Романчук та Олександр Дехтярчук обмінялись досвідом.

Іван Михайлович торкнувся таких важливих питань як розвиток медицини у Кам’янець-Подільському районі, діяльність комунальних підприємств, зокрема «Надра Кам’янеччини», основні соціально-економічні показники розвитку району тощо та відповів на запитання представників делегації.

У свою чергу Олександр Дехтярчук розповів про основні напрямки розвитку Дубенського району.

По завершенні зустрічі гості здійснили екскурсію по Старому місті.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 Наступна > Кінець >>

Сторінка 201 з 206