Кам'янець-Подільська районна рада

Menu

СПИСОК  об'єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад Кам’янець-Подільського району


п/п
Назва ради Прізвище, ім’я, по батькові голови та секретаря Службові телефони
1 Гуменецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Абдулкадирова 
Інна Григорівна
7-59-74
    Слободян 
Ліна Миколаївна
7-59-10
2 Китайгородська сільська рада об’єднаної територіальної громади Безродний 
Юрій Васильович
9-81-18
    Розворук
Галина Сергіївна
 
3 Колибаївська сільська рада об’єднаної територіальної громади Желізник
Михайло Дмитрович
9-14-37
    Простакова
Валентина Миколаївна
 
4 Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Нестеров
Руслан Олегович
07.07.74
    Войцехівський
Андрій Вікторович
 
5 Староушицька селищна рада об’єднаної територіальної громади Тимчук Анатолій Сергійович 9-94-82
    Розворук Лариса Яківна  
6 Жванецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Криворучко Тетяна Володимирівна 7-53-42
    Лалак Оксана Олександрівна  
7 Довжоцька сільська рада Рябий Руслан Петрович 9-46-01
    Афіцька Ліна Олександрівна  
8 Завальська сільська рада Павлюк
Ірина Миколаївна
9-85-43
    Пазуханич
Тетяна Петрівна
 
9 Заліська сільська рада Олійник
Михайло Васильович
9-26-42
    Жирова
Валентина Миколаївна
 
10 Зіньковецька сільська рада Маслянко
Віталій Петрович
2-24-09
    Яневич
Людмила Анатоліївна
 
11 Кадиєвецька сільська рада Мартинюк
Валентина Іванівна
9-78-18
    Чабарук
Катерина Миколаївна
 
12 Кам’янська сільська рада Волощук
Юрій Володимирович
7-75-05, 7-74-04
     
13 Княжпільська сільська рада Ільніцька
Лариса Миколаївна
9-90-30
     
14 Кульчієвецька сільська рада Радавчук 
Станіслав Михайлович
9-32-11
    Кондратова
Людмила Андріївна
 
15 Орининська сільська рада Мокрицький
Валер’ян Вікторович
7-93-45
    Бойко
Світлана Миколаївна
 
16 Пановецька сільська рада Костюк
Анатолій Миколайович
9-87-18
    Петрик
Аліна Анатоліївна
9-88-37
17 Підпилип’янська сільська рада Спасюк
Іван Феодосійович
9-37-22
    Кащук
Людмила Григорівна
 
18 Приворотська сільська рада Вусата
Лариса Миколаївна
9-25-19
    Кузніцова
Юлія Олександрівна
 
19 Рихтівська сільська рада Слободян
Любов Петрівна
9-56-41
    Ряба
Таїса Олександрівна
 
20 Сл.Рихтівська сільська рада Богонос
Лідія Григорівна
09.11.29
    Лінива
Тетяна Валентинівна
9-85-84
21 Чабанівська сільська рада Гурскіс
Лаймонас Лаймонсович
9-76-82
    Мельник
Василь Миколайович
 
22 Шустовецька сільська рада Гасюк
Михайло Володимирович
9-89-84
    Слободян
Оксана Борисівна
 

Камянець-Подільська районна рада.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
32300, м.Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99