Кам'янець-Подільська районна рада

Menu

СПИСОК  об'єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад Кам’янець-Подільського району


п/п
Назва радиПрізвище, ім’я, по батькові голови та секретаряСлужбові телефони
1Гуменецька сільська рада об’єднаної територіальної громадиАбдулкадирова 
Інна Григорівна
7-59-74
  Слободян 
Ліна Миколаївна
7-59-10
2Китайгородська сільська рада об’єднаної територіальної громадиБезродний 
Юрій Васильович
9-81-18
  Розворук
Галина Сергіївна
 
3Колибаївська сільська рада об’єднаної територіальної громадиЖелізник
Михайло Дмитрович
9-14-37
  Простакова
Валентина Миколаївна
 
4Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада об’єднаної територіальної громадиНестеров
Руслан Олегович
07.07.74
  Войцехівський
Андрій Вікторович
 
5Староушицька селищна рада об’єднаної територіальної громадиТимчук Анатолій Сергійович9-94-82
  Розворук Лариса Яківна 
6Жванецька сільська рада об’єднаної територіальної громадиКриворучко Тетяна Володимирівна7-53-42
  Лалак Оксана Олександрівна 
7Довжоцька сільська радаРябий Руслан Петрович9-46-01
    
8Завальська сільська радаПавлюк
Ірина Миколаївна
9-85-43
  Пазуханич
Тетяна Петрівна
 
9Заліська сільська радаОлійник
Михайло Васильович
9-26-42
  Жирова
Валентина Миколаївна
 
10Зіньковецька сільська радаМаслянко
Віталій Петрович
2-24-09
  Яневич
Людмила Анатоліївна
 
11Кадиєвецька сільська радаМартинюк
Валентина Іванівна
9-78-18
  Чабарук
Катерина Миколаївна
 
12Кам’янська сільська радаВолощук
Юрій Володимирович
7-75-05, 7-74-04
   
13Княжпільська сільська радаІльніцька
Лариса Миколаївна
9-90-30
   
14Кульчієвецька сільська радаРадавчук 
Станіслав Михайлович
9-32-11
  Кондратова
Людмила Андріївна
 
15Орининська сільська радаМокрицький
Валер’ян Вікторович
7-93-45
  Бойко
Світлана Миколаївна
 
16Пановецька сільська радаКостюк
Анатолій Миколайович
9-87-18
  Петрик
Аліна Анатоліївна
9-88-37
17Підпилип’янська сільська радаСпасюк
Іван Феодосійович
9-37-22
  Кащук
Людмила Григорівна
 
18Приворотська сільська радаВусата
Лариса Миколаївна
9-25-19
  Кузніцова
Юлія Олександрівна
 
19Рихтівська сільська радаСлободян
Любов Петрівна
9-56-41
  Ряба
Таїса Олександрівна
 
20Сл.Рихтівська сільська радаБогонос
Лідія Григорівна
09.11.29
  Лінива
Тетяна Валентинівна
9-85-84
21Чабанівська сільська радаГурскіс
Лаймонас Лаймонсович
9-76-82
  Мельник
Василь Миколайович
 
22Шустовецька сільська радаГасюк
Михайло Володимирович
9-89-84
  Слободян
Оксана Борисівна
 

Камянець-Подільська районна рада.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
32300, м.Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99