Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтДрук e-mail

Звіт
про виконання плану роботи районної ради
за ІІ півріччя 2016 року

У другому півріччі 2016 року діяльність районної ради здійснювалась відповідно до основних положень Конституції України, законів України, плану роботи, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради від 30 червня 2016 року № 22 і була спрямована на покращення соціально-економічного та культурного розвитку району. Досягненню цієї мети була підпорядкована робота постійних комісій, сесійна діяльність. У другому півріччі 2016 року проведено 5 пленарних засідань сесій (у липні, вересні, листопаді, грудні). Усі рішення районної ради, прийняті протягом зазначеного періоду, спрямовані на вирішення актуальних питань життєдіяльності територіальних громад району, покращення рівня життя його мешканців. Прийнято ряд рішень, що передбачають соціальну підтримку родин мобілізованих і добровольців, які перебувають (перебували) у зоні АТО. Для цього внесено зміни до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з районного бюджету, внесено зміни до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки.

Затверджено низку нових програм, зокрема: – Комплексну Програму мобілізації зусиль Кам’янець-Подільської районної ради, Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2018 роки; – Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району на 2017 рік; – Комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2021 роки; – Програму розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі на період 2017-2019 роки; – Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Кам’янець-Подільському районі на 2017-2018 роки; – Районну Програму матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2017 рік; – Районну Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій, розвитку культури та народної творчості Кам’янець-Подільського району на 2017 рік; – Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки; – Програму протидії ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ/СНІДу на 2017-2018 роки у Кам’янець-Подільському районі; – Програму матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кам’янець-Подільським управлінням Державної казначейської служби України Хмельницької області Державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Кам’янець-Подільському районі на 2017 рік.

На постійному контролі знаходилося питання щодо виконання районного бюджету. В міжсесійний період проводились засідання постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з послідуючим винесенням питань бюджету на розгляд сесії районної ради, їх затвердженням та вносились зміни до нього. Сесією районної ради заслухано хід виконання окремих районних програм, зокрема: – Програми розвитку вівчарства в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2010-2015 роки та до 2020 року; – Програми поводження з твердими побутовими відходами в Кам’янець-Подільському районі на 2013-2017 роки; – Програми зовнішнього освітлення населених пунктів у Кам’янець-Подільському районі на 2013-2017 роки; – Районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки; – Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району за І півріччя 2016 року. На сесіях районної ради вносились зміни до раніше прийнятих програм, а саме: – Районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки; – Районної Програми підтримки ветеранського руху на 2014-2018 роки; – Програми охорони навколишнього природного середовища Кам’янець-Подільського району на 2015-2019 роки; – Програми «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки; – Програми розвитку освіти Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки; – Районної Програми «Діти Кам’янеччини» на 2016-2020 роки; – Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки; – Районної Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання райдержадміністрацією регіональної політики розвитку Кам’янець-Подільського району на 2016 рік.

Проведено 4 засідання президії районної ради, на яких остаточно узгоджувались проекти рішень, що виносились на розгляд сесій районної ради. Робота в постійних комісіях стала переконливим свідченням активної позиції депутатів. Всього у другому півріччі проведено 16 засідань постійних комісій, в тому числі спільних - 4. В загальному розглянуто 72 питання. У звітному періоді продовжувалася робота по контролю за виконанням депутатських запитів. Всього на кінець ІІ півріччя 2016 року на контролі знаходиться 34 депутатських запити. Протягом ІІ півріччя знято з контролю 12 депутатських запитів. В центрі уваги депутатів знаходились питання, які відносяться до виконання головної функції районної ради, а саме – представлення спільних інтересів територіальних громад сіл, селища, зокрема виконання бюджету, програм соціально-економічного розвитку, земельних відносин та інші. Головою районної ради у межах своїх повноважень прийнято 132 розпорядження. Серед них: про скликання сесій районної ради, нагородження та відзначення, відрядження, надання матеріальної допомоги та з питань особового складу виконавчого апарату районної ради. Систематично здійснюється робота із зверненнями громадян. Протягом ІІ півріччя 2016 року до районної ради надійшло 93 письмових звернення. Всі звернення розглянуті, контрольні справи знаходяться на зберіганні. До голови районної ради на особистий прийом у другому півріччі 2016 року звернулось 33 особи. Основні питання, які порушувались у зверненнях громадян, стосувались їх соціального захисту. Майже всі звернення стосуються виділення коштів на лікування, або в зв’язку з важким матеріальним становищем. Діяльність районної ради, її депутатів висвітлювала газета «Край Кам’янецький» та інші місцеві засоби масової інформації. Працює офіційний веб-сайт районної ради. Тут систематично оновлюється інформація про діяльність керівництва ради, депутатів та інших представників органів місцевого самоврядування Кам’янеччини. Керівництво, депутати та працівники виконавчого апарату районної ради брали участь у підготовці та проведенні заходів, пов’язаних з відзначенням державних свят та інших урочистостей, які проводились в районі. У другому півріччі 2016 року 224 кращих представника трудових колективів нагороджено Грамотами Кам’янець-Подільської районної ради.