Головна / Місцеве самоврядування

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайт



Друк e-mail

СПИСОК
об'єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад
Кам’янець-Подільського району




п/п

Назва ради Прізвище, ім’я, по батькові голови та секретаря Службові телефони

1

Гуменецька сільська рада об'єднаної територіальної громади

Абдулкадирова
Інна Григорівна

7-59-74

Слободян
Ліна Миколаївна

7-59-10

2

Китайгородська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Безродний
Юрій Васильович

9-81-18

Розворук
Галина Сергіївна

3

Колибаївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Желізник
Михайло Дмитрович

9-14-37

Простакова
Валентина Миколаївна

4

Староушицька селищна рада

Котульський
Андрій Петрович

9-94-82

Прудивус
Альона Олександрівна

5

Врубловецька сільська рада

Берчук
Микола Володимирович

9-35-42

Олішинська
Галина Михайлівна

6

Гринчуцька сільська рада

Мунчак
Дмитро Олександрович

9-54-22

Цаплюк
Галина Петрівна

7

Грушківська сільська рада

Тимчук
Анатолій Сергійович

9-83-22

Комар
Ганна Іванівна

8

Довжоцька сільська рада

Рябий
Руслан Петрович

9-46-01

Афіцька
Ліна Олександрівна

9-41-10

9

Жванецька сільська рада

Солтинський
Олександр Миколайович

7-53-42

Базюк
Тетяна Володимирівна

10

Завалецька сільська рада

Павлюк
Ірина Миколаївна

9-85-43

Пазуханич
Тетяна Петрівна

11

Заліська сільська рада

Олійник
Михайло Васильович

9-26-42

Жирова
Валентина Миколаївна

12

Зіньковецька сільська рада

Маслянко
Віталій Петрович

2-24-09

Яневич
Людмила Анатоліївна

13

Кадиєвецька сільська рада

Мартинюк
Валентина Іванівна

9-78-18

Чабарук
Катерина Миколаївна

14

Кам’янська сільська рада

Волощук
Юрій Володимирович

7-75-05

 

7-74-04

15

Княжпільська сільська рада

Ільніцька
Лариса Миколаївна

9-90-30

 

16

Крушанівська сільська рада

Чорний
Ігор Євгенович

7-80-50

Продан
Вікторія Миколаївна

17

Кульчиївецька сільська рада

Радавчук
Станіслав Михайлович

9-32-11

Кондратова
Людмила Андріївна

18

Ластовецька сільська рада

Княгинецька
Тетяна Володимирівна

9-28-12

Розумняк
Олена Миколаївна

19

Нефедівська сільська рада

Василинчук
Володимир Володимирович

7-99-02

Касьянова
Інна Леонідівна

20

Орининська сільська рада

Мокрицький
Валер’ян Вікторович

7-93-45

Бойко
Світлана Миколаївна

21

Пановецька сільська рада

Костюк
Анатолій Миколайович

9-87-18

Петрик
Аліна Анатоліївна

9-88-37

22

Підпилип’янська сільська рада

Спасюк
Іван Феодосійович

9-37-22

Кащук
Людмила Григорівна

23

Подільська сільська рада

Ларукова
Оксана Кімівна

7-97-22

Вольська
Ольга Василівна

7-97-15

24

Приворотська сільська рада

Вусата
Лариса Миколаївна

9-25-19

Кузніцова
Юлія Олександрівна

25

Рудська сільська рада

Криворучко
Тетяна Володимирівна

7-81-41

Григоришена
Тамара Володимирівна

26

Рихтівська сільська рада

Слободян
Любов Петрівна

9-56-41

 

27

Сл.Кульчиївецька сільська рада

Нестеров
Руслан Олегович

7-07-74

Войцеховський
Андрій Вікторович

7-07-83

28

Сл.Рихтівська сільська рада

Богонос
Лідія Григорівна

9-11-29

Лінива
Тетяна Валентинівна

9-85-84

29

Сокільська сільська рада

Рощук
Тамара Петрівна

7-83-31

Кордончук
Юлія Миколаївна

30

Устянська сільська рада

Сидорук
Юрій Григорович

9-88-24

Полотнянко
Наталія Володимирівна

31

Чабанівська сільська рада

Гурскіс
Лаймонас Лаймонсович

9-76-82

Мельник
Василь Миколайович

32

Шустовецька сільська рада

Гасюк
Михайло Володимирович

9-89-84

Слободян
Оксана Борисівна