Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтВітали освітян району Друк e-mail

Немає в світі професії кращої за професію вчителя. Немає в світі професії мудрішої і благороднішої для впровадження добра. Тож привітати з професійним святом саме цю категорію людей та вручити грамоти і подарунки 29 вересня прийшли народний депутат Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач. Урочистості з нагоди цього свята проходили в РКЦМ «Розмай». Свято розпочалося з хвилини мовчання. «Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови», - звернулися ведучі до учасників заходу.

Після цих слів ведучих, учасники зібрання хвилиною мовчання увічнили пам'ять героїв, які загинули за Україну. «Професія вчителя — одна з найбільш благородних і шанованих. І хоча зараз час нелегкий, але ви не опускаєте руки. Районна влада буде й надалі підтримувати вас, роботи все можливе для того, що ваша професія приносила вам задоволення. Бажаю Вам успіхів та миру», - зазначив у привітальному слові голова районної ради Віктор Кривак.

Грамотами районної ради за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти та з нагоди Дня працівників освіти нагороди: директора Гораївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – Гакман Надію; методиста Кам’янець-Подільського районного Будинку школяра – Юрчак Анастасію; заступника директора з навчально-виховної роботи Орининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Марчак Людмилу; заступника директора Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку – Галину Голюк;

вчителя фізичної культури Баговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Декалова Дмитра; вчителя української мови та літератури Колодіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –Голованьову Ніну; вчителя англійської мови Дерев’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Мастикаша Віталія; завідувача Вихватновецького дошкільного навчального закладу «Ранок» - Королівську Антоніну.

Приємною несподіванкою для народного депутата Володимира Мельниченка стала Почесна подяка від усієї освітянської галузі району, адже саме Володимир Володимирович допоміг винайти понад 2млн.грн бюджетних коштів на проведення складної операції молодому педагогу Врубловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Андрію Шевчуку.