Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтЗакінчила роботу чергова сесія районної ради Друк e-mail

29 вересня відбулося засідання чергової 20 сесії районної ради VII скликання. Більшість питань були заслухані під час роботи постійних комісій та президії районної ради. Основна увага була привернута до питання змін до районного бюджету на 2017 рік. Як і під час комісій так і під час роботи сесії начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик детально ознайомив депутатський корпус та голів територіальних громад з пропозиціями, на що першочергово планують спрямувати кошти, адже на сьогодні в районі є перевиконання бюджету. Зокрема, левова частка коштів буде використана на розвиток соціальної сфери це: освіта, соціальний захист, центральна районна лікарня, тощо.

Були під час сесії детально заслухані і звіти голів постійних комісій: з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності; з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Голови комісій охарактеризували свою роботу та висловили свої бачення, як можна цю роботу зробити ефективнішою. Підтримали депутати і проект рішення Про призупинення діяльності Устянської загальноосвітньої школи І ступеня Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Така необхідність виникла через відсутність школярів, тож доцільності утримувати даний заклад немає. В контексті обговорення цього питання доповідач начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк додала, що на майбутній навчальний рік питання функціонування цієї школи вже буде вирішувати майбутня Слобідо-Кульчіївецька ОТГ, до складу якого ввійде с.Устя.

Слід також зазначити, що до порядку денного було додано ще три питання, одним з яких було звернення сесії Староушицької селищної ради до Кам’янець-Подільської районної ради щодо включення до порядку денного пленарного засідання питання щодо вирішення ситуації, що склалася навколо земель державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Староушицької селищної ради, а саме їх незаконний розподіл Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області. Дане звернення було заслухано і одноголосно вирішено підготувати, але з внесенням деяких змін, таке ж звернення, яке в подальшому буде направлено до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Хмельницької обласної ради, Хмельницької ОДА та Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області з метою вирішення питання щодо роздержавлення земель ДП «Староушицьке».