Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Уповноваженим представникам органів місцевого самоврядування – членам Української Асоціації районних та обласних рад

Відповідно до ст. 5.10.2. Статуту Української асоціації районних та обласних рад, Секретаріатом Асоціації підготовлено інформаційний звіт про роботу Асоціації за січень-квітень 2013 року. Просимо звернути увагу на інформацію про рішення Правління Асоціації, засідання якого відбулося 24 квітня ц.р. в м. Дніпропетровську.

Додаток: "Інформаційний звіт про роботу Української асоціації районних та обласних рад за січень-квітень 2013 року"

 
Вшановували пам′ять

У рамках заходів вшанування пам'яті жертв політичних репресій біля Меморіалу пам′яті в с.Жовтневе відбулося покладання вінків та квітів. В мітингу скорботи взяли участь: заступник голови районної ради Остап Колотило, заступник голови адміністрації Павло Довгопол, сільський голова Руслан Нестеров, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, учні школи.

Ми всі повинні пам′ятати, що тільки консолідована нація, в якій існує демократія і права людини не декларативно, а у повсякденному житті – може протистояти і недопустити таких злочинів проти людства. Сторінки минулого не треба забувати ніколи. Вони написані кров’ю і стражданнями людей. Це засторога для майбутнього.

 
Підготовка до чергової сесії районної ради

23 травня 2013 року відбудеться 18 сесія районної ради VI скликання. Серед основних питань, які винесені на розгляд депутатів: «Про депутатські запити», «Звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року», «Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік», «Про затвердження порядку і нормативу відрахувань комунальними підприємствами районної власності до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2013 році», «Звіт голови постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад», «Про комплексну Програму «Створення містобудівного кадастру Кам’янець-Подільського району на 2013-2015 роки», «Про стан збереження рибних ресурсів на території Кам’янець-Подільського району», «Про виконання Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Кам’янець-Подільського району на 2009-2012 роки», «Про внесення змін до програми підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників інтернатних закладів до самостійного життя на 2012-2014 роки» та інші.

Детальніше...
 
Ветеранський рух в дії

15 квітня 2013 року районна організація ветеранів України, відійшовши від роками напрацьованих стандартів, провела виїзне засідання президії районної організації на базі Колибаївської територіальної громади. Перед початком засідання члени президії відвідали ветеранів, учасників бойових дій, сім’ї загиблих та тих, хто був насильно вивезений на рабську роботу до Німеччини. Схвильовані спогади, слова вдячності лунали з вуст ветеранів, адже не тільки матеріальне забезпечення хвилює цих людей, а й те, що їх пам’ятають, про них турбуються.

Детальніше...
 
Засідання Депутатського клубу

4 квітня 2013 року депутати Кам’янець-Подільської районної ради зібралися у сесійній залі на засідання Депутатського клубу. Питання, які виносилися на обговорення, наболілі і актуальні. Це: «Про реформування охорони здоров’я Кам’янець-Подільського району» доповідач Яків Цуглевич – головний лікар району та співдоповідач Василь Яковенко – в.о. головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги і «Про екологічну ситуацію, яка склалась через порушення умов складування відходів виробництва ПАТ «Авіс» доповідачі Андрій Гай – менеджер ПАТ «Авіс» та Руслан Якубаш – інспектор державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, співдоповідачі Олександр Гінзеровський – генеральний директор ТОВ ВКФ «Агро-Еко ХХІ», Борис Бец – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації. Головував на засіданні президент Депутатського клубу Микола Жоган.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Наступна > Кінець >>

Сторінка 181 з 206