Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтСвяткували енергетики Друк e-mail

24 грудня 2012 року своє професійне свято відзначали енергетики Кам’янець-Подільського району елекричних мереж.

У заходах взяли участь голова районної ради Іван Романчук, голова районної державної адміністрації Михайло Желізник, ветерани галузі та інші поважні гості. Щирі слова подяки звучали з вуст виступаючих за наполегливу працю, за тепло і світло в оселях громадян, за безперебійну життєдіяльність Кам’янець-Подільського району.

Кращим працівникам галузі вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.

 
Святкували судді Друк e-mail

У переддень Дня працівників суду з наступаючим професійним святом працівників міськрайонного суду вітали міський голова Михайло Сімашкевич, голова районної державної адміністрації Михайло Желізник та заступник голови районної ради Остап Колотило.

Роль суддів у захисті законних прав і свобод громадян, вчиненні правосуддя та прийнятті доленосних рішень, незаперечна.

Керівники міста і району привітали колектив суду із професійним святом. Кращим із кращих вручено Грамоти та цінні подарунки.

 
Заходи з нагоди Дня ліквідатора Друк e-mail

В актовій залі районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи присвячені вшануванню учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Заступник голови районної ради Остап Колотило, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дубицький, голова районної організації чорнобильців Микола Малайдах звернулися до присутніх зі словами подяки за мужність та самовідданість.

Пам’ять про героїв-чорнобильців буде жити в серцях нащадків вічно.

Ліквідаторам наслідків на Чорнобильській АЕС Кам’янець-Подільського району вручено нагрудні відзнаки та від учасників заходу покладено вінки до Меморіального комплексу.

 
15 (позачергова) сесія в переддень професійного свята Друк e-mail

6 грудня відбулося засідання XV позачергової сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 54 депутати. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати розглянули такі важливі питання як внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, про передачу зі спільної власності територіальних громад району майна структурних підрозділів швидкої медичної допомоги та створення комунального закладу «Кам’янець-Подільський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги». Питання попередньо були розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій з питань прогнозування, бюджету і фінансів, з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Детальніше...
 
День районної ради у Супрунківцях Друк e-mail

22 листопада 2012 року згідно плану роботи виконавчого апарату відбувся день районної ради у Супрунковецькій територіальній громаді.

Заступник голови районної ради Остап Колотило та депутат районної ради Олександр Федик здійснили прийом громадян і ознайомились з проблемами соціальної сфери сіл територіальної громади. Місцеві жителі піднімали наболілі для них питання. Зокрема, про ремонт доріг, призначення соціальних допомог та інші. З порушених питань була надана кваліфікована відповідь та допомога у їх вирішенні.

Працівниками апарату районної ради надавалася методична допомога секретарю ради, щодо порядку ведення документації, прийняття регулярних актів, їх оприлюднення відповідно до чинного законодавства, дотримання вимог інструкції з ведення діловодства та звернень громадян.

 
<< Початок < Попередня 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Наступна > Кінець >>

Сторінка 181 з 203