Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Громадське обговорення

Відповідно до ст. 28 Бюджетного кодексу України інформація про виконання районного бюджету за попередній рік повинна бути опублікована у ЗМІ для ознайомлення громадськості. Крім цього відбувається його публічне обговорення. Відповідно до надрукованої інформації, таке обговорення відбулося 17 березня 2014 року о 10.00 год. у приміщенні районної ради.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик коротко довів до присутніх необхідну інформацію.

Разом з тим, було зазначено, що нажаль, питання публічного обговорення звіту про виконання районного бюджету не знайшло широкої підтримки населення і на запланований захід зібралася невелика кількість людей.

 
Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка

Весь український народ, прогресивна громадськість всього Світу відзначає 9 березня 2014 року знаменну дату – 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Вся творчість поета зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

7 березня 2014 року громадськість району вшанувала пам’ять Великого Кобзаря біля його погруддя у с. Кам’янка.

Перед присутніми виступили: голова районної ради Микола Жоган, місцева поетеса Світлана Кремінська, скульптор Володимир Кліщ.

Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ

Рада Федерації Росії дала згоду на введення російських збройних сил на територію України. Російська армія намагається окупувати суверенну українську територію.

Український народ, відстоявши своє право на свободу та конституційні права ціною життя та здоров’я сотень патріотів, зіткнувся з новим випробуванням – провокацією з боку Кремля. Введення російських збройних сил на територію нашої держави викликало серйозну тривогу та занепокоєння не лише у наших співвітчизників, а й у всієї світової спільноти.

Депутати Кам′янець-Подільської районної ради, які представляють громаду району, звертаютья до всіх мешканців Хмельниччини зберігати спокій, не допускати будь-яких проявів провокацій та загострення міжнаціональних стосунків.

В той же час, закликаємо патріотичних громадян району висловити свою готовність боротися за неподільність та суверенітет нашої держави, бути готовим в законний спосіб стати на її захист.

Сьогодні не існує протистояння між російським та українським народами, а є провокативні, агресорські дії Кремля до нової України, яка обрала цивілізований європейський шлях розвитку та демократії.

Етнічні росіяни, представники інших національностей, не лише мужньо стояли поряд з українцями на барикадах, а й стали першими жертвами диктатури, символом єдності представників усіх національностей за збереження єдиної та соборної України, її територіальної цілісності.

Ми звертаємося до Верховної Ради України з вимогою негайно денонсувати Харківські угоди, підписані 21 квітня 2010 року.

Закликаємо усіх жителів Кам′янеччини, нашого квітучого Подільського краю до єдності та згуртованості перед загрозою Україні бути вільною та неподільною європейською державою. Висловлюємо свою підтримку жителям східних та південних областей України та Автономної Республіки Крим, які у ці дні переживають найсильніший тиск та погрози з боку сепаратистські налаштованих політиків.

Заявляємо, що сьогодні в Україні не існує національних меншин, є єдиний, вільний, свободолюбивий і непереможний народ України!

Слава Україні!

 

За доручення депутатського корпусу

Кам′янець-Подільської районної ради VI скликання

Голова районної ради М.Жоган

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням двадцять четвертої сесії

Кам’янець-Подільської районної ради

VI скликання №9 від 27.02.2014 р.

 
ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ РАЙОННОЇ РАДИ

Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» суб’єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

У разі, якщо депутат місцевої ради не працює, є самозайнятою особою, пенсіонером йому пропонується подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до відповідної місцевої ради (виконавчого апарату, виконкому тощо), депутатом якої він є.

Тому, просимо Вас врахувати вищевказане при складанні та поданні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Детальніше...
 
Круглий стіл з ветеранами

21 лютого 2014 року голова районної ради Іван Романчук провів засідання круглого столу з членами президії районної організації ветеранів України. На порядок денний були винесені питання: про суспільно-політичну ситацію в державі; соціально-економічний розвиток Кам′янець-Подільського району; функціонування районних служб, які забезпечують соціальний захист населення. Відкрив засідання голова районної організації ветеранів України Антон Малик, після чого надав слово голові районної ради.

Перед тим, як розпочати свою інформацію Іван Михайлович привітав ветеранів з наступаючим Днем захисника Вітчизни та запропонував всім присутнім хвилиною мовчання вшанувати пам′ять тих, хто поліг на Майдані в боротьбі за краще майбутнє України. Як знак скорботи, у кабінеті голови ради палахкотіла поминальна свічка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Наступна > Кінець >>

Сторінка 175 з 206