Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтРобота президії Друк e-mail

9 серпня 2011 року відбулося засідання президії Кам’янець-Подільської районної ради. Члени президії, а це голова районної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, голови постійних комісій, уповноважені представники депутатських груп і фракцій, президент депутатського клубу районної ради, обговорили зауваження і пропозиції висловлені депутатами при розгляді даних питань на постійних комісіях. В основному президія підтримала пропозиції постійних комісій. Проекти рішень із розширеною інформацією, а також змінами і доповненнями, які вносили депутати, президія рекомендувала винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради 11 серпня 2011 року.

 
Розпочали роботу постійні комісії районної ради Друк e-mail

Сьогодні, 4 серпня 2011 року, згідно плану підготовки і проведення  7 сесії районної ради, розпочали свою роботу постійні комісії.

У першій половині дня проекти рішень, які виносяться на сесію, на спільному засіданні розглянули депутати, що входять до складу постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації і з питань законності, правопорядку та співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади. У другій половині -спільне засідання провели постійні комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму і з питань освіти і культури.

Детальніше...
 
Людина починається з добра Друк e-mail

Заслужений працівник сільського господарства УРСР, Почесний громадянин Кам'янець-Подільського району Сергій Авксентійович ЩЕРБАНЬ не любить багато говорити, хизуватися, повчати. Навпаки. Цей мудрий керівник міг колись об'їхати кілька інших колгоспів, щоб подивитися, як у сусідів спориться робота, що можна в них перейняти та чого навчитися. При цьому він і подумки не проявляв будь-якої зарозумілості або гордині. Такі риси притаманні тільки справді мудрим від природи українцям... Своєю невтомною наполегливою працею він здобув заслужений авторитет умілого й знаючого керівника.

Напередодні нашому герою виповнилося 89 літ. Аби привітати з цією датою колишнього керівника колгоспу «Прогрес» с.Привороття навідалися голови районної ради Іван Романчук, голова райдержадміністрації Михайло Желізник, начальник відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю РДА Віталій Заклевський і Заслужений працівник сільського господарства України, депутат районної ради Сергій Кротік.

Детальніше...
 
Візит голови облдержадміністрації Василя Ядухи Друк e-mail

Голова облдержадміністрації в рамках робочої поїздки у Кам`янець-Подільський район відвідав філію «Смотрич» ТОВ СП «Нібулон», де, зокрема, ознайомився з роботою лабораторії, поспілкувався з керівництвом та працівниками. «Дане підприємство є базовим, і якщо буде працювати на чітких договірних умовах, то не тільки з Кам`янець-Подільського району, а й з усієї округи може приймати зерно, збільшуючи обороти», - зазначив Василь Ядуха. Разом з тим, це дозволить і підвищити заробітну плату працівникам, бо на думку голови адміністрації, 2400 гривень – це непогано на загальнообласному фоні, але замало для такого передового господарства. Виробнича добова потужність зерносховища: приймання – 7 тис. тонн, відвантаження – 3,5 тис. тонн. Місткість ємностей зерносховищ – 66 тис. тонн.

 
Свято Івана Купала в Оринині Друк e-mail

Упродовж багатьох століть український народ творив своє, тільки йому властиве духовне становище, наповнене своєрідними ритуалами. Одним з найяскравіших святкувань наших предків було свято Івана Купала, яке бере початок із давніх-давен і сягає своїм корінням у ті часи, коли наші пращури розпочали хліборобський календарний цикл. У наш час ми усвідомлюємо свято Івана Купала як дійство добра, щирості, миролюбності слов’янської душі. Воно утверджує єдність природи і людини, святе почуття господаря на рідній землі, кличе бути причетним до великого храму тисячолітнього народного духу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 171 172 173 174 175 176 Наступна > Кінець >>

Сторінка 175 з 176