Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтСтартувала робота постійних комісій Друк e-mail

Згідно плану роботи районної ради на друге півріччя 2013 року постійні комісії районної ради розпочали попередній розгляд проектів рішень, які планується розглянути на пленарному засідані сесії 14 листопада поточного року.

На черговій, 21 сесії районної ради шостого скликання планується розглянути 26 питань. Серед основних: внесення змін до районного бюджету, звіт про виконання бюджету за 9 місяців, затвердження нових регіональних програм, внесення змін до нині діючих, заслуховування звітів керівників, призначення керівників комунальних підприємств, тощо.

Детальніше...
 
Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери Друк e-mail

1 листопада 2013 року в РЦКМ «Розмай» слова привітання та найщирішої подяки лунали на адресу людей, які стоять на захисті соціальних гарантій усіх верств населення – працівників соціальної сфери Кам′янець-Подільського району.

Із словами привітань, грамотами та подарунками від органів влади і місцевого самоврядування до присутніх звернулися заступник голови районної ради Остап Колотило та заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол.

Від імені та за дорученням Народного депутата України Володимира Мельниченка працівників соціальної сфери привітав помічник Народного депутата Сергій Тимчук.

Художні і аматорські колективи веселими піснями та запальними танцями забезпечували святковий настрій і атмосферу свята.

 
Стимулювання інвестиційної діяльності Друк e-mail

29 жовтня 2013 році у м.Хмельницькому за участю голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Ядухи, голови Хмельницької обласної ради Миколи Дерикота відбулося спільне засідання ради вітчизняних та іноземних інвесторів і регіонального комітету з економічних реформ при Хмельницькій облдержадміністрації на тему: «Регіональний аспект практичного застосування механізмів та інструментів державної підтримки і стимулювання інвестиційної діяльності». У даному заході взяли участь голова Кам′янець-Подільської райдержадміністрації Михайло Желізник та заступник голови районної ради Остап Колотило.

Детальніше...
 
Відзначення визволення України Друк e-mail

28 жовтня 2013 року урочистим покладанням вінків і квітів до Меморіалу загиблим воїнам-визволителям у с.Довжок громадськість Кам′янець-Подільського району відзначила 69-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Важкі випробування випали на долю кам′янчан у грізні воєнні роки. Щедро полита кров′ю і потом кам′янецька земля. Не забути у віках імен солдатів і командирів, партизанів і підпільників, які у жорстокій боротьбі, ціною свого життя вибороли нашу Перемогу, звільнили рідний край та Україну від ворога. Вічна їм пам′ять!

Детальніше...
 
Робоча нарада з представниками Хмельницькрибохорони Друк e-mail

27 вересня відбулася нарада виробничо-навчального характеру з питань аналізу видів риб, які є в річках та рибних господарствах району. Нарада відбувалася за участі представників Хмельницькрибохорони – завідувача сектором іхтіології Алли Сиротчук та ветеринарної служби району. Пріоритетним напрямком роботи вищезгаданого управління є дотримання вимог щодо охорони водних біоресурсів, а також боротьба з порушниками правил рибальства та браконьерами. Та основним питанням було обговорення затвердження Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з промисловим виловом риби на промислових ділянках рибогосподарських водойм, крім внутрішніх водойм (ставків) господарств. За словами директора комунального підприємства «Рибне господарство» Дмитра Качинського найперше, що при цьому потрібно дотримуватися – це ведення документації, однією з яких є ведення журналу техніки безпеки, а також тісна співпраця з працівниками ветеринарної служби. Дія ж самих Ліцензійних умов поширюється на всіх суб'єктів господарювання - зареєстрованих у встановленому законодавством порядку юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють або мають намір здійснювати промисловий лов, а також на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють або мають намір здійснювати діяльність у зазначеній галузі. Також аби отримати ліцензію потрібно оформити пакет документів, і лише за умови їх наявності, ліцензію можна отримати на руки.

 
<< Початок < Попередня 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Наступна > Кінець >>

Сторінка 175 з 204