Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтФотосвітлини з життя Друк e-mail

Щоб побачити сьогодні справжню Україну – за всіма медіа-шумами і політичними кривими дзеркалами – потрібно вийти зі своєї зони комфорту і прийти на відкриття фотовиставки «ФОТОСВІТЛИНИ З ЖИТТЯ». 8 червня 2017 року у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці з нагоди дня народження Петра Дмитровича Ігнатьєва відбулося відкриття фотовиставки. Фотовиставка була організована працівниками бібліотеки: Оксаною Клімовою, Юлією Воронюк та Іриною Попіль. На фотовиставці було представлено 147 світлин Фотовиставку відкрила Оксана Клімова завідуюча відділу обслуговування Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки. Читачі – різних вікових категорій з великою цікавістю сприйняли презентовану фотовиставку, обговорювали фотосвітлини, обмінювалися думками.

Детальніше...
 
Прогресивні технології Друк e-mail

Микола Ткач, директор державного підприємства "Нігинський кар'єр":"Нарощуємо виробничі потужності"

 
З нагоди 60-ї річниці від Дня створення Регіонального центру спеціального контролю Друк e-mail

7 червня в м.Хотин відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці від Дня створення Регіонального центру спеціального контролю, який розміщений в с.Ластівці Кам’янець-Подільського району. Основними завданнями даного центру є здійснення контролю національними технічними засобами, а саме: за додержанням міжнародних договорів та угод щодо обмеження та заборони випробувань ядерної зброї на іноземних випробувальних полігонах та проведенням ядерних вибухів в мирних цілях; за сейсмічною обстановкою та іншими геофізичними явищами на території України та всієї Земної кулі; за радіаційною обстановкою в пунктах дислокації підрозділів спецконтролю.

Детальніше...
 
Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Хмельницької області Друк e-mail

29 травня голова районної ради Борис Бец бере участь в заході організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Кам’янець-Подільською міською радою. Основна тема, яка обговорюється на круглому столі – “Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Хмельницької області”. В рамках заходу заплановано заслухати звіт щодо впровадження Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, реалізації перспективних планів формування територій громад областей, фінансової підтримки державою добровільного об’єднання громад, тощо.

Детальніше...
 
Про досвід успішного врядування на Хмельниччині розповіли регіональним ЗМІ Друк e-mail

7 червня голова районної ради Борис Бец прийняв участь у прес-турі «Кращі практики місцевого самоврядування» на території Хмельницької області, який організований Хмельницькою обласною радою спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку України, Програмою Ради Європи «Децентралізація та консолідація в Україні у співпраці з Інститутом громадянського суспільства за підтримки ГО «Інтерньюз Україна». Метою даного заходу було відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 176