Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Засідання круглого столу

6 лютого в Кам’янець-Подільській районній раді проводилося засідання круглого столу щодо початку проекту Національного демократичного інституту. У заході прийняли участь жінки-депутати районної та селищних рад, представники районної державної адміністрації, соціальних служб, громадські активісти. В рамках круглого столу були озвучені інші ініціативи громадської організації: допомога учасникам АТО та внутрішньо-переміщеним особам, консультування та навчання з питань запровадження громадського (партиципаторного бюджету), створення та реалізація проектів для покращення життєдіяльності місцевих громад.

Детальніше...
 
Обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування у 2018 році продовжується

Цьогоріч, вже вдруге, проводиться щорічний обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельниччини. Як відомо, рішення про проведення на території області конкурсу прийнято депутатами обласної ради на пленарному засіданні тринадцятої сесії 24 травня 2017 року. Минулого року було вперше проведено обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельниччини. Як і в 2017 році, відповідно до Положення на конкурс прийматимуться роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють різні аспекти процесу реформування.

Детальніше...
 
Підведено підсумки спортивного 2017 року.

26 січня у сесійній залі районної ради відбулась урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів і тренерів району за підсумками 2017 року. У заході взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, перший заступник голови районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Віктор Дорож, які вручили кращим тренерам та їх вихованцям грамоти і нагороди.

Детальніше...
 
ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ГРОМАДЯН З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ

З 1 січня 2018 року Пенсійним фондом України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі – Закон № 2148) проведені перерахунки пенсій, а саме:

Детальніше...
 
З нагоди Дня Соборності України

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року у Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Цього дня в селі Гусятин Чемеровецького району відбувся урочистий флеш-моб з нагоди Дня Соборності України під гаслом «В день злуки беремося за руки!», в якому взяли участь представники районів Хмельницької та Тернопільської областей. У складі делегації від Кам’янець-Подільського району взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступних голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, керівники структурних підрозділів адміністрації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 207