Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Юні козачата

З метою посилення національно - патріотичного виховання молоді району, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України та з нагоди Дня захисника України 13 жовтня 2017 р. в Рихтівській ЗОШ І-ІІ ст. був проведений спортивно – ігоровий захід "Юні козачата". Учасників заходу привітали завідувач сектором з питань молоді та спорту Кам’янець - Подільської РДА Віктор Дорож та директор школи Володимир Данилюк.

Детальніше...
 
Шановні захисники України! Дорогі ветерани війни і Збройних сил!

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги. Вітаю також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління. Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів. Переконаний, що у пам’яті українців завжди залишаться люди, які боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадський обов’язок. Щиро бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добра. Зі святом вас, шановні захисники України.

З повагою, голова ради Віктор Кривак

 
14 жовтня - День захисника України

2 роки назад в нашій державі офіційно з’явилося нове свято, яке зберігає в собі історію багатьох століть – це День Захисника України. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва. Саме цього дня відзначається і створення Української повстанської армії.

Детальніше...
 
Сплата ЄСВ фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування

Кам’янець-Подільська ОДПІ звертає увагу платників, що відповідно до норм ст.42 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-IV зі змінами та доповненнями підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Детальніше...
 
На Хмельниччині знову активізувались «податкові» шахраї

Попри те, що інформація про активізацію в обласному центрі телефонних шахраїв – псевдоподатківців вже була нещодавно оприлюднена, а компетентні органи вже почали їх розшук, зловмисники, схоже, й не припиняють свою кримінальну діяльність.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 207