Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтДо230-ї річниці від дня народження Устима Кармелюка Друк e-mail

15 вересня в приміщенні Магдебурзького права в Кам’янець-Подільській Ратуші Хмельницька дирекція ПАТ «Укрпошта» провела спецпогашення немаркованого художнього конверту з оригінальною маркою присвяченого 230-й річниці від дня народження Устима Кармелюка. Подія для Поділля є дуже знаковою, адже цей український національний герой був керівником повстанського руху на Поділлі у 1813–1835 роках проти національного і соціального гніту і саме на території Кам’янеччини. В цьому заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук, директор Хмельницької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олег Хавронюк, перший заступник міського голови Григорій Горшунов, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач.

Детальніше...
 
Якщо, у фізичної особи – підприємця, перевищення у календарному році доходу понад 1,0 млн. грн. - застосовується реєстратор розрахункових операцій Друк e-mail

Кам’янець-Подільської ОДПІ інформує, що правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265), дія якого поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Детальніше...
 
В оновлену спортивну залу з подарунками Друк e-mail

До 80-річчя з дня створення Хмельницької області в Залісько -1 школі I-II ступенів 14 вересня відбувся турнір з настільного тенісу. Школу вибрали не випадково, адже тут нещодавно створили структурний підрозділ від районної дитячо-юнацької спортивної школи саме по навчанню та розвитку цього виду спорту. Ще минулого року це зробити було неможливо, адже стан спортивної зали був вкрай незадовільний. Та спільними зусиллями усіх гілок влади з районного бюджету вдалося виділити 460 тис.грн, щоб відремонтувати залу належним чином. Долучилася до цього і сільська рада, виділивши для цього з сільського бюджету 30 тис.грн.

Детальніше...
 
Управління Пенсійного фонду інформує Друк e-mail

Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області постійно аналізує звернення громадян та надає відповіді на запитання, які найбільше їх цікавлять, до прикладу:

Я - пенсіонерка, продовжую працювати. У вересні 2017-го маю право подати заяву на перерахунок (пропрацювала два роки після попереднього перерахунку). Чула, що у жовтні будуть перераховувати пенсії усім. Як мені краще зробити: надати документи для перерахунку зараз чи чекати жовтня?

Детальніше...
 
Відкриття сучасного сервісного центру МВС Друк e-mail

Нові сервісні центри МВС продовжують оновлюватися по всій країні. 13 вересня відбулося офіційне відкриття сучасного сервісного центру МВС у м.Кам’янці-Подільському. Для Хмельницької області – це вже третій сервісний центр МВС нового формату, обладнаний усіма нововведеннями. Перші два вже працюють в м. Хмельницькому і м. Староконстантинові. На відкриття центру прийшли народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 198