Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтПрактика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Хмельницької області Друк e-mail

29 травня голова районної ради Борис Бец бере участь в заході організованому Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Кам’янець-Подільською міською радою. Основна тема, яка обговорюється на круглому столі – “Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Хмельницької області”. В рамках заходу заплановано заслухати звіт щодо впровадження Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, реалізації перспективних планів формування територій громад областей, фінансової підтримки державою добровільного об’єднання громад, тощо.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками комунальних підприємств Друк e-mail

29 травня голова районної ради Борис Бец провів нараду з керівниками комунальних підприємств. Борис Борисович наголосив на питанні впорядкування усієї документації щодо комунального майна, яке використовується для спільних потреб громади і керується відповідними органами місцевого самоврядування. Слід зазначити, що в об'єктивному значенні, під правом комунальної власності розуміється сукупність правових норм, які встановлюють та охороняють комплекс відносин з приводу належності певного майна територіальним громадам. До об'єктів права комунальної власності, зокрема, належать: рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, пенсійні фонди, частки в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування, а також відумерла спадщина.

 
Шановні учні, вчителі та батьки! Друк e-mail

Від усього серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника. Це свято, яке увінчує завершення навчального року. А для випускників –це прощання зі школою, початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Це час прийняття самостійних рішень.

p align="justify" class="abzac"> Шановні випускники! Я твердо вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте, що всі ми, ваші батьки і наставники покладають на вас великі надії та сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту та щедрість своїх гарячих сердець.

Детальніше...
 
Настільний теніс Друк e-mail

20 травня у м.Красилів проходив чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У складі збірної району відзначився Богдан Шевчук, який у віковій категорії 2007 р. н. і молодше став бронзовим призером чемпіонату.

 
Футбол Друк e-mail

20 травня на старт чегового чемпіонату району з футболу вийшло 15 команд, розподілених на три групи. Матчі першого туру чемпіонату району з футболу принесли наступні результати:

«Олімп» (Кульчиївці) - «Дністер» (Стара Ушиця) 4:1

«Нива» (Грушка) – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 1:10

«Колос» (Оринин) – «Олімпік» (ПАТ «Подільський цемент) 3:4

«Факел» (Кадиївці) – «Іскра 2007» (Пудлівці) 2:0

«Дністер» (Жванець) – «Замок» (Панівці) 2:1

«Довжок» (Довжок) – «Астра» (Шутнівці) 0:10

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 183