Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтЖителі Кам’янеччини відзначають 73-тю річницю визволення району Друк e-mail

3-го квітня жителі Кам’янеччини відзначають 73-тю річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні. Вшанувати пам’ять полеглих 3 квітня до меморіального комплексу в с.Довжок голова райдержадміністрації Василь Сукач, т.в.о.першого заступника голови адміністрації, керівник апарату Маріанна Великохатько, заступник голови адміністрації Микола Чумак, заступник голови районної ради Віктор Кривак, голова районної ради ветеранів Едуард Кульчицький, сільський голова Руслан Рябий, керівники структурних підрозділів адміністрації, районної ради, учні школи, громада села.

Детальніше...
 
«Староста та громадськість»: реалізація проекту Фонду Ганса Зайделя у дії Друк e-mail

Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі Центр) за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні спільно з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Хмельницькою обласною радою продовжують реалізувати на теренах Хмельницької області проект “Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення”. 28-29 березня 2017 року старости Дунаєвецької та Полонської міських об’єднаних територіальних громад навчались за програмою тематичного короткострокового семінару “Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення”.

Детальніше...
 
Футзал Друк e-mail

28 березня на майданчику зі штучним покриттям завершився чемпіонат району з футзалу серед команд першої ліги у якому взяли участь переможці зональних змагань. Результати матчів:

«Олімп» (Кульчиївці)- «Дністер» (Стара Ушиця) 6:5

«Дністер» (Стара Ушиця) -«Колос» (Слобідка Кульчиєвецька)- 3:5

«Колос» (Слобідка Кульчиєвецька)- «Олімп» (Кульчиївці) 7:4

Детальніше...
 
Весна визволення Друк e-mail

73-й раз весна визволення приходить на землю нашої Кам’янеччини. Ці дні наповнені скорботою за загиблими. У районі немає сім’ї, яка б не втратила в ті роки рідних та близьких, полеглих смертю хоробрих на полях битв, замучених у гестапівських катівнях. Тож визволення від фашистської неволі чекали з нетерпінням у кожному селі. Визволення сіл нашого району проходило з 24 березня по 4 квітня. В ці дні в бібліотеках згадують цю визначну подію в історії рідного краю. Тут проводяться години-спомини, години пам’яті, хроноскопи визволення.

Детальніше...
 
Подвижник людського духу Друк e-mail

22 березня 2017 року виповнилося 175 років від дня народження основоположника національної композиторської школи, визначного піаніста і хорового диригента, педагога та громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка. «Сонце української музики» - під такою назвою у центральній районній бібліотеці відбулася ювілейна імпреза та виставка-портрет «Музика у потоці часу», переглянувши яку, користувачі можуть ознайомитися з біографією композитора, листами, написаними упродовж 1867- 1912 років, про дружбу в житті і творчості Миколи Лисенка і Михайла Старицького. Під час заходу присутні переглянули документальний фільм «Гра долі». По завершенні, завідуюча фортепіанним відділом, викладач класу фортепіано районної дитячої школи мистецтв Ірина Вальдемарівна Морочковська виконала твори Миколи Лисенка.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 176