Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтМіні футбол серед ветеранів Друк e-mail

8-9 квітня у с. Довжок на майданчику зі штучним покриттям проходив Всеукраїнський турнір з міні футболу серед ветеранів віком понад 40 років, у якому взяло участь 8 команд з шести областей України. На першому етапі команди було розподілено на дві підгрупи. По дві найкращі команди з урахуванням особистої зустрічі утворили фінальну четвірку. Результати матчів у групах:

Детальніше...
 
«Саме за її добро і терплячість до життя Бог дав їй прожити сто літ» Друк e-mail

В гарне релігійне свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці, народилася жителька с. Кам’янка Безгін Варвара Никифорівна, яка цього дня відзначила славний ювілей – 100-річчя. Коли дівчинка народилася в багатодітній родині на Кіровоградщині в далекому 1917 році, вона ще не знала, яку непросту жіночу долю їй судиться пережити. Випробування голодом, війною, втрата чоловіка на фронті – все це впало на її тендітні плечі. Але вона не шкодує ні за чим, бо так вирішив Господь Бог, як каже Варвара Никифорівна.

Детальніше...
 
В районі обрали керівництво організації ветеранів державної служби Друк e-mail

5 квітня під керівництвом голови районної ради ветеранів Едуарда Кульчицького за участі голови районної ради Бориса Беца відбулися установчі збори первинної організації ветеранів державної служби, під час якої обирали голову, заступника та ревізора організації. На початку засідання Едуард Євстафійович наголосив, що основною умовою при обранні є членство в районній організації ветеранів. Серед запропонованих кандидатур члени організації, а їх налічується 50 чоловік, одноголосно підтримали на посаду голови організації – Володимира Турлая, заступником – Анатолія Лісевича, ревізором - Любов Ільницьку.

Детальніше...
 
Внесли зміни до бюджету, кошти розподілили Друк e-mail

5 квітня відбулося засідання чотирнадцятої (позачергової) сесії Кам'янець-Подільської районної ради VII скликання під головуванням голови ради Бориса Беца. Передувала йому проведена постійна комісія з питання прогнозування бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Шевчук В.І.). Основне питання для обговорення комісії і сесії: « Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Воно обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за перевиконання доходної частини районного бюджету за І квартал 2017 року.

Детальніше...
 
До відома одержувачів пенсійних виплат! Друк e-mail

Кам'янець-Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 травня в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік» будуть проведені перерахунки пенсій. З 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становитеме 1312 грн.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 176