Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтПро досвід успішного врядування на Хмельниччині розповіли регіональним ЗМІ Друк e-mail

7 червня голова районної ради Борис Бец прийняв участь у прес-турі «Кращі практики місцевого самоврядування» на території Хмельницької області, який організований Хмельницькою обласною радою спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку України, Програмою Ради Європи «Децентралізація та консолідація в Україні у співпраці з Інститутом громадянського суспільства за підтримки ГО «Інтерньюз Україна». Метою даного заходу було відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Детальніше...
 
Квіткова феєрія Друк e-mail

Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем навколишнього середовища та сприятирозумінню того, що основною рушійною силою природоохоронних заходів є людський фактор. У цей день Кам’янець-Подільською центральною районною бібліотекою в рамках пункту європейської інформації (ПЄІ) бібліотекарі представили на фотосушці «Квіти – найчарівніші творіння природи».

Детальніше...
 
Проблемні питання сіл Кудринці Друк e-mail

6 червня голова районної ради Борис Бец, працівники апарату районної ради, депутат районної ради Валентина Атаман, головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та екології управління Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Молодоженя та Завальський сільський голова Ірина Павлюк взяли участь в зборах ініціативної групи жителів с.Кудринці Завальської сільської ради Хмельницької області та с.Кудринці Борщівського району Тернопольської області щодо відновлення сполучення через міст, який частково зруйнований ще в роки Другої світової війни.

Детальніше...
 
З нагоди професійного свята - Дня журналіста. Друк e-mail

Миру і добра, злагоди і достатку зичимо Вам, шановні друзі, натхнення та творчих звершень у вашій благородній діяльності. Нехай Ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей.

З повагою, голова ради Б.Бец

 
Прогресивні технології Друк e-mail

Микола Ткач, директор державного підприємства "Нігинський кар'єр":"Нарощуємо виробничі потужності"

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 183