Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Пенсія за вислугу років працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення

Право на пенсію за вислугу років мають, зокрема, працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення після досягнення 55 років і за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, станом на 1 квітня 2015 - не менше 25 років та після цієї дати:

Детальніше...
 
Настільний теніс

Завершилась відкрита першість Кам'янець-Подільської районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь шість команд: Гуменецької ДЮСШ «Лідер», ДЮСШ м. Кам'янець-Подільський, а також відділень районної ДЮСШ (тренери - Д.Сабадаш, Л.Заклевська, М.Чорний, І.Королюк). Чемпіонами та призерами стали: вікова категорія 2001 – 2004 р.н. - юнаки: 1 місце - Бринюк Олександр, 2 місце - Шевчук Олександр, 3 місце - Стрільчук Максим. Дівчата: 1 місце - Соломаха Анна, 2 місце - Вишневська Ірина, 3 місце - Тручок Олександра.

Детальніше...
 
Галузі соціально-економічного розвитку району, на які будуть першочергово спрямовані кошти за рахунок перевиконання бюджету

1 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій: з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (голова Мосендз П.П.) та з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Нікітіна Н.М.). Під час засідання обговорювалися питання, які виносяться на розгляд двадцять першої сесії районної ради VII скликання.

Детальніше...
 
Волейбол

26 – 27 жовтня у м. Кам’янець - Подільський проходили обласні зональні змагання з волейболу серед ДЮСШ. Районна команда юнаків, перемігши суперників з Чемеровецького району 2:0 та м. Кам’янець – Подільського 2:1, посіла перше місце та вийшла у фінал, який проходитиме 10 – 11 листопада у м. Хмельницький. Команда дівчат, перемігши волейболісток Гуменецької ДЮСШ «Лідер» та поступившись команді ДЮСШ №1 м. Кам’янець – Подільський, посіла друге місце.

 
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 27 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносилося два питання: «Про прогнозовані показники районного бюджету на 2018 рік» та «Про роботу архівного відділу райдержадміністрації».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик ознайомив присутніх із прогнозованими показниками районного бюджету на 2018 рік та особливостями формування його проекту.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 207