Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтГромадські слухання в смт.Стара Ушиця. Чи буде об'єднуватися громада Друк e-mail

19 квітня в смт.Стара Ушиця відбулися громадські слухання ініційовані селищним головою Андрієм Котульським, на яких обговорювалося питання проведення децентралізації на території Староушицької зони. Попередньо, в перспективному плані формування територій громад Хмельницької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. N 924, пропонувалося що до Староушицької ОТГ входитимуть такі сільські ради як Грушківська, Подільська, Нефедівська, Крушанівська, Чабанівська та Колодіївська з адміністративним центром в смт.Стара Ушиця. Але вирішення такого непростого питання для подальшої долі майже 7 тисяч населення, яке проживає в цій зоні, потребує тривалих обговорень з урахуванням всіх економічних показників. А представники сільських рад після цього мали б зібратися всі разом, надаючи свої пропозиції.

Детальніше...
 
При госпітальному окрузі функціонуватиме Госпітальна рада Друк e-mail

19 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Нікітіна Н.М.). Також участь в ній взяли голова районної ради Борис Бец, заступник голови районної ради Віктор Кривак, т.в.о.першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук, представники ОТГ. На порядку денному обговорювалося питання «Про делегування для роботи у складі Госпітальної ради Кам’янець-Подільського госпітального округу Хмельницької області представників Кам’янець-Подільського району".

Детальніше...
 
З нагоди професійного свята Друк e-mail

17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року № 555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії. Щоденно на цілодобовому чергуванні по всій Україні несуть службу близько 7,5 тисячі рятувальників та 2,5 тисячі одиниць спецтехніки, які здійснюють в середньому 1500 виїздів за добу. Один день роботи вогнеборців-рятувальників – це сотні ліквідованих пожеж, десятки врятованих життів, будівель та техніки, знешкоджених боєприпасів. Пожежник - професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.

Детальніше...
 
Тих днів із пам’яті не стерти Друк e-mail

З метою вшанування жертв нацистських переслідувань та відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці проведено тематичну бесіду «Не маємо права забути». Сторінки минулого не треба забувати ніколи розповіла Оксана Клімова завідуюча відділом обслуговування . Важкий шлях пройшло «покоління війни»,ті хто залишилися в живих, сьогодні згадують минуле з болем. Сльози навертаються на очі-головне, щоб це більше не повторилося ніколи.

Підготувала: Ірина Попіль бібліограф відділу обслуговування ЦРБ

 
Жертвам фашистських таборів присвячується... Друк e-mail

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів — пам'ятна дата, що відзначається громадськими організаціями та окремими органами влади в Україні та колишніх республіках Радянського Союзу 11 квітня на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в'язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. В березні 1945 року німецьке командування й основна частина охорони втекли з табору перед загрозою бути схопленими американськими військами. Тоді, безпосередньо перед прибуттям американців, на території Бухенвальду (найбільшого концентраційного табору) спалахує збройне повстання, організоване силами самих ув'язнених. 11 квітня — день входження американців на територію Бухенвальду — і був прийнятий як дата, коли відзначається «Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 176