Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайт



Обрано нового голову районної ради Друк e-mail

4 липня відбулося засідання сімнадцятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено одне питання «Про обрання голови районної ради». За пропозицію депутатів Сергія Самсонюка та Василя Сукача єдиною запропонованою кандидатурою став заступник голови районної ради Віктор Кривак. Під час роботи сесії було зареєстровано 30 депутатів з 36. На підставі проведеного таємного голосування «За» проголосували 22 депутати, 5 «Не підтримую», 3 бюлетені визнано не дійсними.

 
Із засідання колегії райдержадміністрації Друк e-mail

29 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, участь в якій взяв заступник голови районної ради Віктор Кривак. На порядку денному розглядалися 4 питання: 1) Про роботу Кам’янець-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2016 року; 2) Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації протягом 2016 року; 3) Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2017 року; 4) Про роботу виконкому Рудської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...
 
В районі відзначили День державної служби та День Конституції України Друк e-mail

23 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України, та з нагоди Дня державної служби в РЦКіМ «Розмай» відбулися урочистості та святковий концерт, участь у яких взяли керівництво району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, районних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови, депутати різних рівнів, представники громадськості. Усіх присутніх зі святом привітали: помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Сергій Тимчук, голова райдержадміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Кривак та голова міськрайонної організації профспілки працівників державних установ Віра Чеховська.

Детальніше...
 
День медичного працівника в Кам'янець-Подільському районі Друк e-mail

Щороку, у третю неділю червня, працівники галузі охорони здоров'я відзначають своє професійне свято - День медичного працівника.

16 червня в приміщенні Центральної районної лікарні відбулися урочистості, у процесі яких було відзначено грамотами, подяками та квітами медичних працівників району.

Привітати медиків з наступаючим святом завітали: народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Борис Бец та голова райдержадміністрації Василь Сукач, які висловили вдячність усім працівниками галузі за їх сумлінну та віддану працю.

За високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я району, добросовісне виконання посадових обов’язків Грамотою Кам’янець-Подільської районної ради нагороджено: Прокопову Діану Іванівну - лікаря ЗПСЛ АЗПСМ c. Кам`янка, Кучер Наталію Петрівну - лікаря-педіатра дільничного АЗПСМ c. Мукша Китайгородська, Братушко Наталію Михайлівну - медичну сестру хірургічного кабінету поліклініки центральної районної лікарні, Островського Юрія Петровича - лікаря-анестезіолога анестезіологічного відділення центральної районної лікарні, Москалюка Віктора Васильовича - завідувача поліклінікою центральної районної лікарні, Брижак Марину Юріївну - лікаря-терапевта кабінету профілактичних оглядів центральної районної лікарні.

Детальніше...
 
З нагоди 60-ї річниці від Дня створення Регіонального центру спеціального контролю Друк e-mail

7 червня в м.Хотин відбулися урочисті заходи з нагоди 60-ї річниці від Дня створення Регіонального центру спеціального контролю, який розміщений в с.Ластівці Кам’янець-Подільського району. Основними завданнями даного центру є здійснення контролю національними технічними засобами, а саме: за додержанням міжнародних договорів та угод щодо обмеження та заборони випробувань ядерної зброї на іноземних випробувальних полігонах та проведенням ядерних вибухів в мирних цілях; за сейсмічною обстановкою та іншими геофізичними явищами на території України та всієї Земної кулі; за радіаційною обстановкою в пунктах дислокації підрозділів спецконтролю.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 183