Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтПопіл Чорнобиля стукає у наші серця Друк e-mail

В день 31-ої річниці Чорнобильської трагедії бібліотекар відділу обслуговування Юлія Воронюк Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки годину-спогад "Чорнобиль - наша печаль і скорбота". Захід проводився з метою осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю. 31 рік минуло від того дня, з якого розпочалося нове літочислення для України і всього людства. 26 квітня 1986 року, тихої весняної ночі, на четвертому енергоблоці ЧАЕС прогримів вибух, який сколихнув увесь світ.

Детальніше...
 
Місто і район вшанували героїв Чорнобиля Друк e-mail

26 квітня 2017 року минає 31 річниця з дня Чорнобильської аварії - масштабної техногенної катастрофи, яка вразила не лише Україну. Чимало людей змушені були переселитися із зони радіаційного забруднення, а ліквідатори аварії отримали значне опромінення. Жахливі наслідки трагедії люди відчувають і донині. Більш трьох десятиліть тому слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота, печаль, біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної ядерної енергетики XX століття. Після аварії на Чорнобильській АЕС з постраждалих районів евакуювали 116 тисяч осіб, ще 230 тисяч було переселено із зараженої зони. З числа постраждалих унаслідок аварії померло 167 653 людей, серед них 2 929 ліквідаторів.

Детальніше...
 
Кубок пам’яті Анатолія Крупицького з футболу Друк e-mail

22–23 квітня у селах району відбулись матчі 1/8 фіналу Кубку пам’яті Анатолія Крупицького з футболу:

«Маяк» (Колибаївка) - «Астра» (В.Слобода) 1:3

«Колос» (Оринин) - «Октава-юніор» (Сл. Рихтівська) 0:1

«Колос» (Сл. Кульчиєвецька)- «Іскра-2007» (Пудлівці) 2:0

«Нива» (Калиня)- «Олімп» (Кульчиївці) 2:3

«Факел» (Кадиївці) - «Вікторія» (Залісся) 2:1

«Олімпік» (ПАТ «Подільський цемент») - «Олімпік» (Сл. Гуменецька) 4:3

«Замок» (Панівці) - «Атланта» (Гаврилівці) 3:5

«Нива» (Грушка)- «Дністер» (Стара Ушиця) 1:6

 
ІІ відкритий регіональний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах - 2017 Друк e-mail

21 квітня 2017 року у РЦКіМ «Розмай» уже вдруге відбувся конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах. Серед учасників заходу були вихованці шкіл: м. Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району, Дунаєвецького району таДеражнянського району Хмельницької області та учні Хотинського району Чернівецької області, які віднедавна приєднались до конкурсу. Усі учасники показали гарний рівень підготовки та професійно проведену роботу викладачів. Виконавські вміння кожного оцінювало компетентне журі у складі: Дмитра Приходька -викладача класу труби Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра, Володимира Конончука - кандидата мистецтвознавства, доцента, заслуженого діяча мистецтв України, проректора Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра, Маріанни Великохатько – керівника апарату Кам’янець – Подільської райдержадміністрації, Алли Бец - начальника відділу культури та туризму Кам’янець – Подільської РДА, Олександра Морозова - директора Жванецької дитячої школи мистецтв, викладача по класу духових інструментів та голови журі Олександра Рукомойникова - заслуженого артиста України, доцента кафедри джазової музики Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.

Детальніше...
 
Молоді та активні Друк e-mail

Днями відбувся семінар ''Ефективні комунікації для державного службовця та профспілкового лідера''. Захід відбувся в офіці ГО "Трудові ініціативи". У заході брали участь молоді члени профспілки - державні службовці та працівники органів місцевого самовлядування з 20 регіонів України. Учасників привітали Трістан Масат, директор Програм Центру Солідарності в Україні та Юрій Піжук, голова профспілки працівників державних установ України. PR-консультант, організатор та тренер «Школи ефективних комунікацій для громадських організацій ГО «Центр інформації про права людини» Марина Говорухіна відкрила нові секрети комунікаційної майстерності та захопила профспілкову молодь новими ідеями.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 176