Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтХмельниччина відзначила 80-річчя з дня утворення Друк e-mail

Рівно 80 років тому, 22 вересня 1937 року, почалася нова сторінка в історії нашої області. До 4 лютого 1954 року вона називалася Кам’янець-Подільською. Пізніше – Хмельницькою. Історія Хмельниччини тісно пов’язана з історією нашої держави, адже непростий шлях її творення втілений у характерах наших людей, у їх цілеспрямованості, у їх любові до рідної землі. Колосальні випробування припали на долю нашої області та її жителів: голод і фашистська окупація, повоєнні злидні і репресії. Жителі Хмельниччини не просто вистояли перед неймовірними випробуваннями, а й створили один з потужних регіонів, який займає важливе місце у житті України. В рамках відзначення цього свята 22 вересня відбулися урочисті заходи, участь в яких взяли народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, міський голова Михайло Сімашкевич, голова райдержадміністрації Василь Сукач.

Детальніше...
 
Умови отримання податкової знижки за 2016 рік Друк e-mail

Кам’янець-Подільської ОДПІ нагадує громадянам, що відповідно до підпункту 166.1.1. пункту 166.1 статті 166 Податкового кодексу України платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (підпункт 166.1.2. пункту 166.1. статті 166 Кодексу).

Детальніше...
 
Щодо перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам! Друк e-mail

Частиною 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

Детальніше...
 
Особливості оподаткування доходу від продажу громадянами сільгосппродукції Друк e-mail

Збір урожаю та одержання доходу від його реалізації - чи не основний дохід селян. Чимало громадян телефонують до податківців стосовно оподаткування доходу одержаного від реалізації сільськогосподарської продукції.

Отже, фахівці податкової інспекції, звертають увагу на основні аспекти оподаткування сільгосппродукції, а саме:

Детальніше...
 
Пам’ятка фізичній особі-підприємцю з питань закриття підприємницької діяльності Друк e-mail

Відповідно до пп.6 п.11.22 розділу XI Наказу Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 року (із змінами та доповненнями від 18.03.2016 року) після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності у фізичної особи не припиняються її зобов’язання, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання. Цей статус накладає на неї обов’язок пройти документальну перевірку, здати заключну звітність і в повному обсязі розрахуватися з бюджетом за своїми зобов’язаннями.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 198