Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтВідбулося засідання президії районної ради Друк e-mail

26 вересня відбулося засіданя президії Кам′янець-Подільської районної ради, на якій розглянули проекти рішень, які винесено на засідання чергової 20 сесії районної ради VІІ скликання. Питання, які були обговорені під час комісій розглядалися докладно також і сьогодні. Деякі питання, які задавалися членами президії обговорювалися за скороченою процедурою у форматі запитання – відповідь. Голова районної ради Віктор Кривак, головуючи на засіданні президії, давав можливість доповідачам у повній мірі довести до відома депутатів суть внесених на розгляд питань. Президія районної ради підтримала запропоновані на засіданнях постійних комісій зміни і доповнення до проектів рішень.

 
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС Друк e-mail

Особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та яких віднесено до 2 категорії, мають право на зменшення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", в залежності від року, в якому проводилися роботи в зоні відчуження, та періоду проживання в зоні безумовного (обов’язкового) відселення (стаття 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі – Закон)).

Детальніше...
 
Завершили роботу постійні комісії Друк e-mail

25 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Шевчук В.І.). Детально було обговорено зміни до бюджету, а саме на що першочергово будуть направлені кошти, які є за рахунок перевиконання бюджету, соціально-економічний розвиток району , заслуховувались звіти голів постійних комісій. Начальник служби у справах дітей розказав про хід виконання районної Програми «Діти Кам’янеччини».

Детальніше...
 
Обговорювали земельну реформу Друк e-mail

25 вересня за ініціативи ГО «Дорада» відбувся семінар-громадські слухання « Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на обіг земель сільськогосподарського призначення». Модератор – представник НАСДСУ в регіоні обговорював питання реалізації прав та можливостей власників земельних паїв, розвиток підприємництва та дрібних сільськогосподарських виробників, регулювання ринку землі, формування ринку земель сільськогосподарського призначення в контексті розвитку сільських територій.

Детальніше...
 
З засідання колегії райдержадміністрації Друк e-mail

25 вересня голова районної ради Віктор Кривак взяв участь в колегії райдержадміністрації, яка проходила під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Сукача. У засіданні взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських та селищної рад, представники ОТГ району. На порядку денному розглядали питання: «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років», «Про стан розрахунків агроформувань району з власниками земельних часток (паїв) та проведення комплексу осінньо – польових робіт в районі», «Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 198