Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтВ районній раді розпочалася передсесійна робота Друк e-mail

10 травня розпочали роботу постійні комісії при районній раді напередодні засідання чергової XV сесії 7 скликання. Сьогодні працювали 2 комісії: з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (голова Мосендз П.П.) та з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Нікітіна Н.М.). На порядку денному головами та членами комісій заслуховувалося 24 питання.

Детальніше...
 
Шановні колеги, ветерани учасники війни! Друк e-mail

Щиро вітаю вас із 72-ою річницею відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини в ті важкі тридцять дев'яті – сорок п'яті роки минулого століття!

Пишаймося нашими захисниками, які і нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора.

Вірю, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток! Дбаймо про нашу країну, її незалежність, мир і спокій, бо це справа спільна.

Хай над вашими домівками завжди небо буде мирним, діти ніколи не чують вибухи снарядів. Миру вам всім і злагоди, добробуту і міцного здоров'я.

З повагою, голова районної ради Б.Бец

 
72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячується Друк e-mail

9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Передбачені цього дня заходи спрямовані на вшанування подвигу українського народу в перемозі Антигітлерівської коаліції. Український народ і ті, хто захищали Україну, мають бути гідно вшановані. Напередодні свята 5 травня в с. Довжок біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення та з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...
 
Обговорили оптимізацію в галузі освіти і медицини Друк e-mail

27 квітня голова районної ради Борис Бец взяв участь в засіданні колегії райдержадміністрації, яка проходила під керівництвом т.в.о. першого заступника голови, керівника апарату адміністрації Маріанни Великохатько. На порядок денний для обговорення були винесені питання: 1)«Про оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я району»; 2) «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району»; 3) «Про організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району». У зв’язку з створенням госпітального округу питання оптимізація мережі закладів охорони здоров’я району на сьогодні є найбільш актуальним. Доповідаючи, головний лікар центральної районної лікарні Віталій Шевчук розповів, що в 2017 році планується скорочення ліжкового фонду та штатних працівників.

Детальніше...
 
Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів Друк e-mail

Земля таїть багато небезпечних знахідок, на які можна натрапити під час прогулянок лісом, походів і стати їх жертвами, навіть, не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що у землі під багаттям, розкладеним на лісовій галявині, не ховаються снаряди часів війни.

ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНОК В ЛІСІ АБО В ТУРИСТИЧНОМУ ПОХОДІ:

1. Ретельно вибирайте місце для багаття. Воно повинно бути на достатній відстані від траншей і окопів, що залишилися з війни.

2. Перед розведенням багаття в радіусі п'яти метрів перевірте грунт на наявність вибухонебезпечних предметів щупом (або лопатою обережно зніміть верхній шар грунту, перекопайте землю на глибину 40-50 см).

3. Користуватися старими багаттями не завжди безпечно. Там можуть виявитися підкинуті військові «трофеї» або такі, що не вибухнули.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 176