Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтНарада з керівниками комунальних підприємств району Друк e-mail

19 липня голова районної ради Віктор Кривак провів виробничу нараду з керівниками комунальних підприємств району. Метою проведення наради було обговорення стану їх фінансово-господарської діяльності за I півріччя. Також в ході проведення наради керівники підприємств розказали про перспективи розвитку підприємств, визначили шляхи їх реалізації та зазначили, що особливих проблемних питань станом на звітну дату немає. Робота проходить в звичайному стабільному режимі.

 
Бухгалтерів вітали з професійним святом Друк e-mail

17 липня відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера. Привітати та нагородити Почесними грамотами та подарунками прийшли голова райдержадміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, помічник депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник начальника Кам’янець-Подільської об’єднаної податкової інспекції Олександр Коваль, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик, начальник управління Державної казначейської служби України Хмельницької області Надія Попова та представники виконавчого апарату районної ради. Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу.

Детальніше...
 
Районна рада отримала заступника Друк e-mail

14 липня відбулося засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. На порядок денний було винесено одне питання «Про обрання заступника голови районної ради». Головою районної ради Віктором Криваком була запропонована кандидатура депутата районної ради Віктора Єрменчука. Під час роботи сесії було зареєстровано 30 депутатів з 36. На підставі проведеного таємного голосування «За» проголосували 25 депутатів, 5 «Проти».

 
Відкриваємо Японію разом Друк e-mail

11 липня у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці зацвіла сакура і присутні читачі здійснили відео-круїз «Цікавими місцями Японії», який підготувала бібліотекар-координатор інформаційних технологій ОленаГаращук, адже 2017 рік – рік Японії в Україні. Під час подорожі за допомогою відеофільму про Японію – країну сонця, що сходить, користувачі долучилися до її історії та культури; прогулялися по райських куточках місцевої природи, прочитали вірші поета Мацуо Басьо. Юлія Воронюк бібліотекар відділу обслуговування представила книжкову виставку «Країна світанкового сонця» показала книги японських авторів предметно, з використанням ікебани і відповідним оформленням.

Детальніше...
 
Варто брати приклад Друк e-mail

Днями Центральна районна лікарня отримала від Панівецької сільської ради допомогу в сумі 50 тис. грн, яку керівництво медзакладу витратило на придбання 150 комплектів постільної білизни. - Ініціативу сільського голови Анатолій Костюка підтримали депутати сільської ради і проголосували на сесії за виділення на потреби районної лікарні 50 тис. грн, - ділиться враженнями від подарунка головний лікар ЦРЛ Віталій Шевчук. - Почувши про це, сусідній голова Устянської сільської ради Юрій Сидорук повідомив нам приємну новину, що і їхня сільська рада долучиться до допомоги районному медзакладу, в якому лікуються жителі ввіреної йому громади. Для потреб терапевтичного відділення ЦРЛ, а точніше - на його ремонт, Устянська сільська рада планує перерахувати 10 тис. грн. Сподіваємося, що цю благородну справу підтримають й інші спроможні громади, для яких у пріоритеті збереження життя, а головне - здоров’я людей. Рефома медицини, про яку сьогодні всі так багато говорять, має діяти не лише на всеукраїнському рівні, а й, навіть, на рівні найменшої громади, якій не байдуже, як ми будемо жити далі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 183