Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтДепутати продовжили обговорення питань чергової сесії районної ради Друк e-mail

12 травня відбулося засідання постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Шевчук В.І.). Робота комісії розпочалася з питання «Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Кам’янець-Подільським управлінням Державної казначейської служби України Хмельницької області державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Кам’янець-Подільському районі на 2017 рік», з якого доповідала начальник управління Надія Попова.

Детальніше...
 
Футбол ветеранів Друк e-mail

Збірна ветеранів району з футболу відзначила 72 – у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні товариською грою з командою м. Кам’янця - Подільського. В таких матчах не має переможців та переможених. По закінченню гри команди та гравці отримали подарунки від сільського голови Валер’яна Мокрицького та ПП Романа Булигіна.

 
Українці на шляху правильного вибору Друк e-mail

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відзначення цього дня в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є: формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України; ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

Детальніше...
 
Постійні комісії продовжили роботу Друк e-mail

11 травня продовжили роботу постійні комісії при районній раді. Сьогодні питання порядку денного розглядала комісія з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки (голова Горохолінська В.Й.). З-поміж питань, які жваво обговорювалися на комісіях, що проходили вчора, а саме реорганізація шкіл з пониженням в них ступенів, сьогодні увага була привернута до питань районного відділення поліції Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУ НП в Хмельницькій області: Про Програму боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки та нову, запропоновану поліцією програму, «Про комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Кам’янець-Подільського району на 2017-2020 роки.

Детальніше...
 
Футбол Друк e-mail

9 травня у с. Оринин відбулась фінальна гра на Кубок району пам’яті Анатолія Крупицького з футболу, у якій зустрічались «Атланта» (Гаврилівці) та «Октава» (Сл. Рихтівська). З рахунком 2:0 перемогла «Атланта», яка і стала володарем Кубку. Кращими гравцями фіналу визнано Андрія Шибка («Атланта») та Сергія Топиркіна («Октава»).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 176