Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтШановні освітяни! Друк e-mail

Вітаю всіх вас з Всесвітнім днем учителя! В цей день бажаю вам, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Щоб ваші стремління та справи несли у світ лише добро, красу, мир і злагоду. Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Відмінного самопочуття, простого людського щастя, здоров’я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, теплоти і удачі!

З повагою, голова ради В.Кривак

 
Турбота про людей цього віку – обов’язок кожного з нас Друк e-mail

Щороку в усьому світі 1-го жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З метою підтримки та захисту інтересів людей похилого віку, висловлення поваги до старшого покоління 28 вересня помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, керуючий справами районної ради Оксана Розумяк та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Павло Довгопол вручили подарунки та солодощі від Володимира Володимировича жителю с. Мукша Китайгородська Василю Кушнірову та Вірі Буняк, яка проживає у с. Яруга.

Детальніше...
 
Закінчила роботу чергова сесія районної ради Друк e-mail

29 вересня відбулося засідання чергової 20 сесії районної ради VII скликання. Більшість питань були заслухані під час роботи постійних комісій та президії районної ради. Основна увага була привернута до питання змін до районного бюджету на 2017 рік. Як і під час комісій так і під час роботи сесії начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик детально ознайомив депутатський корпус та голів територіальних громад з пропозиціями, на що першочергово планують спрямувати кошти, адже на сьогодні в районі є перевиконання бюджету. Зокрема, левова частка коштів буде використана на розвиток соціальної сфери це: освіта, соціальний захист, центральна районна лікарня, тощо.

Детальніше...
 
Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади Друк e-mail

Кам’янець-Подільська центральна районна бібліотека взяла участь у Ярмарку бібліотечних ініціатив «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади», що відбувся в рамках IX Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@: знай, мрій, твори». Презентація проекту «ART-PROSTIR в бібліотеці» зацікавила учасників та гостей Ярмарку. На експозиції були представлені роботи членів творчого об’єднання «Нота натхнення», що діє при бібліотеці.

Детальніше...
 
Щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року Друк e-mail

ІНТЕРВ'Ю начальника Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Зої Кацап щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року

Усі засоби масової інформації висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Однак, депутатський корпус даний законопроект на минулому тижні не розглянув. Зоє Володимирівно, тож скажіть, будь ласка, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?

Ми дійсно чекали прийняття даного закону, щодо проведення пенсійної реформи в Україні та осучаснення пенсій. Органами Пенсійного фонду України була здійснена відповідна підготовча робота щодо перерахунку пенсій з 1 жовтня: розроблено програмне забезпечення, проведено попередні перерахунки, перевірки, тощо. Тобто, органи Фонду готові до того, щоб пенсіонери Кам'янеччини отримали підвищені розміри пенсій уже в жовтні цього року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 198