Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтВоля до перемоги Друк e-mail

Протягом семи років в Одесі проходив Всеукраїнський турнір з пляжного футболу серед дівчат. Шість разів у ньому брала участь районна команда, завоювавши бронзу у 2013 році та золото – у 2014 році. У цьому році турнір проводиться під егідою федерації футболу України, отримавши статус першого офіційного чемпіонату України з пляжного футболу серед жінок, у якому беруть участь 12 команд розподілених на 4 групи. За результатами жеребкування суперниками наших дівчат у групі стали: ЖФК «Чорноморець» (Одеса) та «Пантери 2» (Умань).

Детальніше...
 
І знову про водогін і Стару Ушицю Друк e-mail

Проблемні питання смт.Стара Ушиця постійно звучать у зверненнях громадян вже не один рік поспіль. Лишень вдається подолати одну проблему, як через деякий час з’являються нові. Але є такі, які турбують людей постійно, – це робота місцевого водогону та КП «Добробут», на якому дуже часто змінюється керівництво. Днями на території селища майже повністю знову з ладу вийшла система водопостачання та водовідведення і обурені жителі звернулися з цією проблемою до районної ради.

Детальніше...
 
В рамках еко-фестивалю «Дністровські забави» Друк e-mail

21 липня в рамках еко-фестивалю «Дністровські забави», який проходив у с.Сокіл, організований фахівцями НПП «Подільські Товтри», працівники Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки відправились в екокраєзнавчу подорож та провели спортивні змагання на швидкість та кмітливість з дітьми та молоддю. Різнокольоровими барвами були розмальовані обличчя дітей в стилі «аквагриму», де всі учасники свята перевтілювалися в героїв з книг. Самі бібліотекарі взяли участь у конкурсі «Чия рибка смачніша» та отримали І місце, нагороджені сертифікатом на безкоштовне відвідування рекреаційних зон НПП «Подільські товтри» строком на 1 рік на 5 осіб. Екологоосвітня робота – одна з пріоритетних і відіграє основну роль в розвитку гармонійних відносин «Людина-Природа».

Підготувала: Оксана Клімова завідуюча відділом обслуговування ЦРБ

 
Тато, мама, я – спортивна сім’я Друк e-mail

21 липня у с. Довжок проходили районні змагання серед сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я», метою яких є розвиток рухової активності, швидкості і спритності учасників та зміцнення дружніх сімейних відносин. Переможцями змагань стала сім’я Сьомко (тато – Віталій Леонтійович, мама – Світлана Анатоліївна, син – Ілля) з с. Залісся - 2. Друге місце у сім’ї Кшановських з с.Баговиця, третє – Воронюк, с. Пудлівці. Переможців та призерів нагороджено медалями, грамотами сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації та подарунками з олімпійською символікою.

 
Дністровські забави Друк e-mail

21 липня голова районної ради Віктор Кривак та заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак взяли участь в еко-фестивалі «Дністровські забави», що проходив в с. Сокіл в рекреаційній зоні. Ініціатором проведення фестивалю виступив НПП «Подільські товтри» на чолі з директором Андрієм Полудняком. До проведення свята долучилися відділ культури та туризму райдержадміністрації, Кам’янець-Подільський районний центр культури та мистецтв «Розмай» та вихованці Староушицької ЗОШ I-III ступенів екологічного спрямування. Свято приурочене до Міжнародного Дня Дністра, яке традиційно почали відзначати з 2008 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 183