Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтВідбулося засідання президії районної ради Друк e-mail

1 серпня відбулося засіданя президії Кам′янець-Подільської районної ради, на якій розглянули проекти рішень, які винесено на обговорення і розгляд на дев’ятнадцяту(позачергову) сесію районної ради VІІ скликання. Питання, які були обговорені під час комісій, розглядалися докладно також і сьогодні. Деякі питання, які задавалися членами президії обговорювалися за скороченою процедурою у форматі запитання – відповідь. Голова районної ради Віктор Кривак, головуючи на засіданні президії, давав можливість доповідачам у повній мірі довести до відома депутатів суть внесених на розгляд питань. Президія районної ради підтримала запропоновані на засіданнях постійних комісій зміни і доповнення до проектів рішень.

 
Вони склали військову присягу на вірність українському народу Друк e-mail

29 липня для кількох сотень молодих людей став по особливому святковим і важливим - вони склали військову присягу на вірність українському народу. На службу Батьківщині стали в нашому місті 313 випускників кафедри військової підготовки Кам'янець-Подільського національного університету. В урочистих заходах взяли участь помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, заступник міського голови Вадим Савчук.

Детальніше...
 
Обговорили зміни до районного бюджету Друк e-mail

28 липня відбулося засідання постійної комісії при районній раді з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Шевчук В.І.). При обговоренні питань, які виносяться на розгляд позачергової сесії, начальник управління фінансів Олександр Федик вніс додаткові корективи з питання внесення змін до бюджету. Він зазначив, що сьогодні 28 липня в районний бюджет надійшла додаткова субвенція з державного бюджету у сумі 2,5 млн.грн, яка буде розподілена на ремонт 2 корпусів Довжоцького НВК "ЗОШ I-III ступенів", колегіуму, ремонт ДНЗ «Калинка» с.Оринин, ремонт будинку культури с.Оринин, та ремонт та утеплення фасадів клубів в сс.Грушка та Велика Слобідка.

Детальніше...
 
Із засідання колегії райдержадміністрації Друк e-mail

27 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної державної адміністрації Микола Чумак, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій. Сьогодні на порядку денному розглядали питання «Про виконання районного, селищного та сільських бюджетів за I півріччя 2017 року», «Про готовність закладів освіти району до роботи у 2017-2018 навчальному році».

Детальніше...
 
Продовжили роботу постійні комісії Друк e-mail

27 липня продовжили роботу постійні комісії районної ради перед проведенням дев’ятнадцятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. Сьогодні працювала постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку (голова Самсонюк С.І.). Наразі питанням, які обговорювалося найбільше було «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Саме внесення змін до районного бюджету на 2017 рік обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини. Це стало можливими за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за І півріччя 2017 року, збільшення обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та сільських бюджетів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 183