Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтРепресії ромів на Поділлі Друк e-mail

Історія України багатовікова та цікава і нараховує тисячі років. Найкращим меморіалом незаконно знищених за національною ознакою може бути лише пам’ять про них. З метою увіковічнення пам’яті репресованих ромів на Поділлі, які загинули в роки Другої світової війни у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці підготували годину повідомлень «Репресії ромів на Поділлі в роки Другої світової війни». Ірина Лехіцька, лектор І категорії Кам’янець-Подільського Державного історичного музею заповідника змістовно розповіла історію ромів та представила слайдову презентацію.

Детальніше...
 
Гарні події в об'єднаних громадах Друк e-mail

В свій час питання об’єднання громад викликало чимало дискусій з-поміж сільського населення. Але на сьогодні можна побачити не лише динаміку розвитку, але й результат ініціативних ідей. Одними із них є подвійна подія на території Колибаївської ОТГ – це відкриття відділення нового пожежного депо в с.Ходоровці, яке обслуговуватиме всю об’єднану громаду та реорганізація Колибаївського ФАПу в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Відкриттю цих об’єктів передувала чимала праця зі сторони усіх гілок влади. В свій час голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник, коли приступив до своїх повноважень, розробив стратегію розвитку громади.

Детальніше...
 
Пам'яті жертв політичних репресій Друк e-mail

21 травня вшановують пам’ять жертв політичних репресій . Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву “День пам’яті жертв голодомору”, відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади. Відзначався в четверту суботу листопада (Указ Президента України № 1310/98 від 26-го листопада 1998-го року). Потім, згідно з Указом Президента України № 1181/2000 від 31-го жовтня 2000-го року, цей пам’ятний День був перейменований і став називатися “День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій”.

Детальніше...
 
За результатами засідання чергової сесії районної ради Друк e-mail

18 травня відбулося засідання п’ятнадцятої сесії Кам'янець-Подільської районної ради VII скликання. На порядок обговорення сесії були винесені 24 питання, які детально були опрацьовані та обговорені під час профільних комісій. Таким чином, дискусійні питання щодо пониження до I –го ступеня в 7-ми загальноосвітніх навчальних закладах в сс.Нефедівці, Нагоряни, Збруч, Підпилип’я, Крушанівка, Гораївка та Залісся-1, не знайшли підтримки у більшості депутатів. Такої ж підтримки не знайшлося у скороченні ліжкового фонду в номерних лікарнях в сс.Жванець і Оринин.

Детальніше...
 
Відбулося засідання президії районної ради Друк e-mail

16 травня відбулося засіданя президії Кам′янець-Подільської районної ради, на якій розглянули проекти рішень, які винесено на засідання чергової XV сесії районної ради VІІ скликання. Питання, які були обговорені під час комісій розглядалися докладно також і сьогодні. Деякі питання, які задавалися членами президії обговорювалися за скороченою процедурою у форматі запитання – відповідь. Голова районної ради Борис Бец головуючи на засіданні президії, давав можливість доповідачам у повній мірі довести до відома депутатів суть внесених на розгляд питань. Президія районної ради підтримала запропоновані на засіданнях постійних комісій зміни і доповнення до проектів рішень.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 176