Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
В районній раді завершили роботу постійні комісії

13 грудня завершилася робота постійних комісій при районній раді. Сьогодні відбулася комісія з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (голова Шевчук В.І.). Основним питанням, яке детально обговорювалося, було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Дохідну частину районного бюджету загального фонду було збільшено на суму 641950 тис.грн. Це стало можливим за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 10 місяців 2017 року.

Детальніше...
 
Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Кам’янеччини! Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Ви – люди, які вболівають за проблеми рідного краю, дбаєте про його розквіт і процвітання.

Висловлюємо вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад. Саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.

Окремо хочеться привітати теплими і щирими словами ветеранів місцевого самоврядування. Ми вдячні вам за неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаємо усім нових здобутків у нашій спільній справі, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності.

Голова районної ради Віктор Кривак

Голова райдержадміністрації Василь Сукач

 
6 грудня відзначили День Збройних сил України

6 грудня в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних сил України, участь в яких взяли міський голова Михайло Сімашкевич, помічних народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук. У своєму вітальному слові керівництво Кам’янеччини поздоровили військових з визначним для України Днем ЗСУ та відзначив високий рівень організації їхньої роботи.

Детальніше...
 
Шанoвні військoвoслужбoвці!

Вітаю Вас з прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України. Сьoгoдні військoвoслужбoвці виявляють глибoкий патріoтизм, стійкість, витримку й відпoвідальність, рoблять усе мoжливе для зміцнення oбoрoнoздатнoсті нашoї держави.

Перекoнаний, щo навіть у найскладніших умoвах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свoї сили й прoфесійну майстерність на підтримання висoкoї бoйoвoї гoтoвнoсті, дисципліни та oрганізoванoсті. Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві.

З повагою, голова ради В.Кривак

 
Заради миру та злагоди на українській землі

1 грудня представники міської, районної та обласної влади, Верховної Ради, духовенства, депутатського корпусу, громадських організацій зібралися на молитовному сніданку, в якому краще пізнається молитва та важливість дотримання Божих заповідей. Захід став своєрідним духовним майданчиком, з якого звучали молитви за мир та злагоду на українській землі, за державу та міста, за всіх, хто зараз обороняє державу на Сході, і ті родини, які втратили своїх захисників; за Україну та Кам’янець-Подільський зокрема.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 207