Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтДень знань Друк e-mail

Вкотре, в перший день осені, Кам’янеччина святкує День знань. Цього дня голова районної ради Іван Романчук та голова районної державної адміністрації Михайло Желізник привітали та вручили учням Жванецької ЗОШ I-III ступенів новий шкільний автобус, який тепер буде підвозити до школи дітей з сіл Брага, Бабшин, Гринчук та Малинівці. Заступник голови районної ради Остап Колотило вітав учнів з початком нового навчального року у Приворотській та Шустовецькій школах.

Не залишились осторонь свята депутати районної ради і працівники виконавчого апарату ради. З подарунками і привітаннями вони відвідали школи Кам’янець-Подільського району.

Новий начальний рік 2011-2012 років розпочато.

 
Радились освітяни Друк e-mail

Перед початком навчального року освітяни району провели конференцію, яка відбулась 29 серпня в районному Центрі культури і мистецтв «Розмай». Основною темою для обговорення було підведення підсумків розвитку загальної та середньої освіти в 2010-2011рр. та основні завдання на 2011-2012 навчальні роки. В роботі конференції прийняли участь голова та заступник голови районної ради Романчук Іван Михайлович та Колотило Остап Танасійович.

 
Спільними зусиллями проти туберкульозу та СНІДу Друк e-mail

26 серпня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулось виїзне засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Гаврішка В.Д.

В роботі Ради взяли участь медичні працівники міста Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів, заступники голів Кам’янець-Подільської районної ради, районної державної адміністрації, селищний та сільські голови. Детально було обговорено з керівниками відділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти міста і районів, які також були присутні на даному засіданні, питання щодо інформаційно-просвітницьких заходів серед молоді, формування здорового способу життя, профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 
Святкування Дня Незалежності Друк e-mail

24 серпня 2011 року Кам’янець-Подільський район святкував 20 - ту річницю Незалежності України. Біля районної державної адміністрації зібралася громадськість району. У святкових заходах взяли участь керівництво районної ради, районної державної адміністрації, міська влада та депутати обласної ради.

Детальніше...
 
Газифікація продовжується Друк e-mail

Відтепер жителям села Станіславівка Врубловецької територіальної громади не потрібно заготовляти на зиму дрова та вугілля. В переддень святкування «Дня Незалежності України», а саме 23 серпня, у їхніх оселях запалав блакитний вогник природного газу.

Відкриття газогону відбулося в урочистій атмосфері, за участі керівництва району, депутатів районної, сільської рад та більшості селян. У своїх виступах представники районної влади привітали громаду з цією знаменною подією, яка сприятиме подальшому поступу у нових звершеннях і здобутках задля добробуту території.

 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 Наступна > Кінець >>

Сторінка 202 з 205