Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 2-43-15
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтНарада з керівниками комунальних підприємств Друк e-mail

29 травня голова районної ради Борис Бец провів нараду з керівниками комунальних підприємств. Борис Борисович наголосив на питанні впорядкування усієї документації щодо комунального майна, яке використовується для спільних потреб громади і керується відповідними органами місцевого самоврядування. Слід зазначити, що в об'єктивному значенні, під правом комунальної власності розуміється сукупність правових норм, які встановлюють та охороняють комплекс відносин з приводу належності певного майна територіальним громадам. До об'єктів права комунальної власності, зокрема, належать: рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, пенсійні фонди, частки в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування, а також відумерла спадщина.

 
Шановні учні, вчителі та батьки! Друк e-mail

Від усього серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника. Це свято, яке увінчує завершення навчального року. А для випускників –це прощання зі школою, початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Це час прийняття самостійних рішень.

p align="justify" class="abzac"> Шановні випускники! Я твердо вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте, що всі ми, ваші батьки і наставники покладають на вас великі надії та сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту та щедрість своїх гарячих сердець.

Детальніше...
 
Настільний теніс Друк e-mail

20 травня у м.Красилів проходив чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У складі збірної району відзначився Богдан Шевчук, який у віковій категорії 2007 р. н. і молодше став бронзовим призером чемпіонату.

 
Футбол Друк e-mail

20 травня на старт чегового чемпіонату району з футболу вийшло 15 команд, розподілених на три групи. Матчі першого туру чемпіонату району з футболу принесли наступні результати:

«Олімп» (Кульчиївці) - «Дністер» (Стара Ушиця) 4:1

«Нива» (Грушка) – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 1:10

«Колос» (Оринин) – «Олімпік» (ПАТ «Подільський цемент) 3:4

«Факел» (Кадиївці) – «Іскра 2007» (Пудлівці) 2:0

«Дністер» (Жванець) – «Замок» (Панівці) 2:1

«Довжок» (Довжок) – «Астра» (Шутнівці) 0:10

 
Пенсійний фонд інформує Друк e-mail

Заробітна плата наукових працівників згідно зі статтею 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» складається з посадових окладів (ставок), премій, доплат за наукові ступені, вчені звання, надбавки за стаж наукової, науково-педагогічної роботи та інших надбавок, доплат і винагород, передбачених законодавством у сфері наукової та науково-технічної діяльності.   Відповідно до ст. 37 цього Закону, пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються в розмірі 60 відсотків сум заробітної плати наукового (науково-педагогічного) працівника, на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування (внески), починаючи з 1 липня 2000 року по місяць, що передує місяцю звернення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 176