Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтТварини – чудо природи! Друк e-mail

Про Всесвітній день захисту тварин вирішили нагадати своїм користувачам у Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці. До уваги користувачів представленафотовиставка «Знай, люби, бережи братів наших менших!», яка містить світлини про домашніх улюбленців та догляд за ними. Фото представили працівники НПП «Подільські Товтри», які щорічно проводять акцію «Тварини у моєму житті» із дітьми шкіл міста та району. На виставці представлені найкращі роботи.

Детальніше...
 
Друк e-mail
 
Муніципальному - 20 років! Друк e-mail

Міжнародний день музики на Кам’янеччині відзначився подвійним святом – 2 жовтня Муніципальний духовий оркестр Районного центру культури і мистецтв «Розмай» відзначив 20-річчя з дня створення. На урочистих заходах були присутні помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько. Вони вручили ювілярам почесні грамоти і подарунки.

Детальніше...
 
Ведення обліку фізичною особою - підприємцем на загальній системі оподаткування Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що обов’язки платника податків встановлено статтею 16 ПКУ. Так, платник податків зобов’язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (пп. 16.1.2 п. 16.1 ст. 16 Кодексу), а також забезпечувати збереження документів, пов’язаних з виконанням податкового обов'язку, протягом строків, установлених Кодексом (пп. 16.1.12 п. 16.1 ст. 16 Кодексу). Порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою - підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, визначено ст. 177 Кодексу. Відповідно до п. 177.10 ст. 177 Кодексу фізичні особи - підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

Детальніше...
 
Платників запрошують до контролюючого органу за спеціальною формою Друк e-mail

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що з 15.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.07.2017 № 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу» (далі – Наказ № 644).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 198