Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

Увійти на сайтПАУЕРЛІФТИНГ Друк e-mail

05 серпня у с. Рудківці Новоушицького району проходив чемпіонат області з класичного жиму лежачи серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок. Вихованці тренерів районної ДЮСШ відділу освіти заслуженого тренера України Вадима Воронецького та Тетяни Мельник вибороли вісім призових місць. Чемпіонами стали: серед жінок – Валентина Загоруйко, серед юніорок – Кристина Кухар, серед дівчат – Настя Антонюк, серед чоловіків – Валерій Мельник. Срібні нагороди вибороли юнаки – Володимир Антонюк та Денис Вишинський. Треті місця серед юніорів посіли Станіслав Тіху та Богдан Стопа.

 
Як визначити право на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення. Друк e-mail

Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення після досягнення відповідного віку та за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується в порядку, який визначається Кабінетом Мінінстрів України. Право на пенсію за вислугу років незалежно від віку мають працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, які станом на 01.04.2015 року мали спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 25 років або станом на 01.01.2016 року — не менш як 25 років 6 місяців. Сьогодні пенсію за вислугу років призначають працівникам освіти, охорони здоров'я та соціального забезпеченя, які мають спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 26 років 6 місяців та які досягнули відповідного віку. За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м.Кам'янець-Подільський, вул.Огієнка, 10, або за телефоном "гарячої лінії" (03849) 3-38-94.

Кам'янець-Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області

 
Відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України Друк e-mail

З 2015 року в Україні заснували нове свято – День Національної поліції України. З'явилося воно завдяки Указу Президента України «Про Національну поліцію». Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів України, але й порядок на території самої України. Тому, щорічно День Національної поліції України відзначається 4 серпня. Урочистості з нагоди цього свята відзначали в РЦКіМ «Розмай».

Детальніше...
 
Відбулося засідання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії районної ради VІІ скликання Друк e-mail

3 серпня відбулося засідання дев’ятнадцятої (позачергової) сесії районної ради VІІ скликання. Під час роботи сесії питаннями для обговорення були: 1) Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки; 2) Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; 3) Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2013-2018 роки; 4) Про пониження ступеня та зміну назви Заліської-1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області;

Детальніше...
 
Панівецька ЗОШ I-II ст. матиме нову котельню Друк e-mail

У відділі освіти райдержадміністрації підготовка навчальних закладів Кам’янець-Подільського району до початку 2017 - 2018 навчального року розпочалась в червні 2017 року. Спільно із навчальними закладами було сформовано план дій і розроблено першочергові заходи з підготовки до нового навчального року, а саме: проведення поточних та капітальних ремонтних робіт, зміцнення навчально-матеріальної бази, оснащення новим обладнанням навчальних кабінетів, ремонт котелень, облаштування спортивних залів, майданчиків та шкільних стадіонів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 183