Кам'янець-Подільська районна рада

20 СЕСІЯ(29.06.2023)

РІШЕННЯ № 1. Про  визнання  повноважень  депутата Кам’янець-Подільської районної  ради VIІІ скликання Ромах Світлани Адамівни.

РІШЕННЯ № 2. Про  визнання  повноважень  депутата Кам’янець-Подільської  районної  ради VIІІ скликання Пустильного Валерія Леонідовича.

РІШЕННЯ №3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» Іваненко Роману Івановичу (посмертно).

РІШЕННЯ № 4.  Про депутатські запити.

РІШЕННЯ № 5. Звіт про виконання плану роботи районної ради за I півріччя 2023

РІШЕННЯ № 6. Про внесення змін до районної Програми забезпечення підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, охорони приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників суду, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу на території Кам’янець-Подільського району на 2023-2024 роки

РІШЕННЯ № 7. Про затвердження списку присяжних Дунаєвецького районного суду Хмельницької області

РІШЕННЯ № 8. Звіт про виконання Програми розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі за 2022 рік.

РІШЕННЯ № 9. Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2023-2024 роки

РІШЕННЯ № 10. Про внесення змін до рішення шостої сесії районної ради VIII скликання від 25.03.2021 № 30 «Про припинення права господарського відання комунального підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна  аптека № 140» щодо нежитлової будівлі (аптеки) та передачу її у комунальну власність Орининської сільської ради»

РІШЕННЯ № 11. Про хід виконання районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2019-2023 роки.

РІШЕННЯ № 12. Про дострокове припинення повноважень депутата Кам’янець-Подільської районної ради VIII  скликання Сідлецького Вадима Анатолійовича.

РІШЕННЯ № 13. Про  внесення  змін  до  рішення  першої  сесії районної ради VІІІ скликання від 02.12.2020 № 5 «Про утворення постійних комісій Кам’янець-Подільської районної ради VІІІ скликання, обрання їх голів та персонального складу».

19 СЕСІЯ (16.03.2023)

РІШЕННЯ 1.  Про депутатські запити.

Рішення № 1/1. Про депутатський запит Варука О.Г.

Рішення № 1/2. Про депутатський запит Варука О.Г.

 Рішення № 2. Про внесення змін до рішення третьої сесії Кам’янець-Подільської районної ради IV скликання від 21 серпня 2002 року № 16 «Про затвердження  Положення про звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району»

Рішення № 3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» Войцеховському Олегу Анатолійовичу (посмертно).

Рішення № 4. Звіт про виконання плану роботи районної ради за II півріччя 2022 року

Рішення № 5. Про план роботи районної ради на II півріччя 2023 року.

Рішення № 6. Про районну Програму забезпечення підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, охорони приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників суду, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу на території Кам’янець-Подільського району на 2023-2024 роки

Рішення № 7. Про затвердження списку присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

Рішення № 8. Про затвердження списку присяжних Чемеровецького районного суду Хмельницької області

Рішення № 9. Про затвердження списку присяжних Новоушицького районного суду Хмельницької області

Рішення № 10. Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області комплексу Гуто-Чугорської початкової школи 

Рішення № 11. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VIII скликання від 30 вересня 2021 року №11.

Рішення № 12. Звіт про виконання Програми приватизації об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2021–2022 роки

Рішення № 13. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2023-2024 роки.

Рішення № 14. Про хід виконання районної програми «Територіальна оборона на 2022 – 2024 роки

Рішення № 15. Звіт про виконання районної Програми сприяння роботі Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби, військової служби за контрактом та проходження навчальних зборів в оперативному резерві у Збройні Сили України в 2022 році

Рішення № 16. Звіт про виконання Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Кам’янець-Подільському районі на 2019-2022 роки.

Рішення № 17. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Кам’янець-Подільського району за 2022 рік

Рішення № 18. Про дострокове припинення повноважень депутата Кам’янець-Подільської районної ради VIII  скликання Савчука Олександра Петровича

Рішення № 19. Про дострокове припинення повноважень депутата Кам’янець-Подільської районної ради VIII  скликання Гурскіса Лаймоноса Лаймонсовича

Рішення № 20. Про встановлення почесної медалі Кам’янець-Подільської районної ради «За волонтерську діяльність»

18 СЕСІЯ (16.12.2022)

1.Про депутатські запити

2.Про  встановлення голові районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2023 рік

3.Про  встановлення заступнику голови районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2023 рік

4.Про затвердження розпорядження голови районної ради від 24 жовтня 2022 року № 41-рк

5.Про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги»

6.Про внесення змін до положення про нагородження відзнакою районної ради «За заслуги».

7.Про план роботи районної ради на I півріччя 2023 року

8.Про районну Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій у Кам’янець-Подільському районі

9.Інформація про стан законності на території, яка знаходиться під юрисдикцією Кам’янець-Подільської окружної прокуратури за I-III квартали 2022 року.

10.Різне.

РІШЕННЯ 1.  Про депутатські запити.

РІШЕННЯ 1.1. Про депутатський запит Федика О.Г.

РІШЕННЯ 2. Про стан законності на території, яка знаходиться під юрисдикцією Кам’янець-Подільської окружної прокуратури за I-III квартали 2022 року.

РІШЕННЯ 3. Про  встановлення голові районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2023 рік.

РІШЕННЯ 4. Про  встановлення заступнику голови районної ради надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2023 рік.

РІШЕННЯ 5. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 24 жовтня 2022 року № 41-рк

РІШЕННЯ 6. Про внесення змін до положення про нагородження відзнакою районної ради «За заслуги»

РІШЕННЯ 7. Про план роботи районної ради на I півріччя 2023 року.

РІШЕННЯ 8. Про районну Програму підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій у Кам’янець-Подільському районі на 2023 рік.

РІШЕННЯ 9. Про  внесення   змін  до  Положення   про  особливості  та  порядок  передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

РІШЕННЯ 10. Про звернення депутатів Кам’янець-Подільської районної ради до Президента України щодо присвоєння легендарному командиру добровольчого підрозділу «ОДЧ «Карпатська Січ» Куцину Олегу Івановичу звання Героя України (посмертно).

РІШЕННЯ 11. Про звернення Кам’янець-Подільської районної ради до Президента України щодо діяльності Української православної церкви (Московський патріархат).

17 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ (26/10/2022)

16 сесія

Рішення № 1. Про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».

Рішення № 2. Про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».

Рішення № 3. Про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».

Рішення № 4. Про нагородження відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».

РІШЕННЯ №5.  Про депутатські запити.

РІШЕННЯ №5/1.  Про депутатський запит Сідлецького В.А..

РІШЕННЯ №5/2.  Про депутатський запит Сідлецького В.А..

РІШЕННЯ №6. Про затвердження порядку і нормативу відрахування комунальними підприємствами районної власності до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2022 році.

РІШЕННЯ №7. Інформація про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в Кам’янець-Подільському районі за 2021 рік.

РІШЕННЯ №8. Про затвердження розпорядження голови районної ради від 09 лютого 2022 року № 02-рк.

РІШЕННЯ №9. Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського районного трудового архіву.

РІШЕННЯ №10. Про внесення змін до Переліку об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, які підлягають приватизації

РІШЕННЯ №11. Звіт про виконання районної Програми сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, які направляються для проходження строкової військової служби, військової служби за контрактом у Збройні Сили України та військовозобов’язаних, що призиваються на навчальні збори у 2021 році.

РІШЕННЯ №12. Звіт про виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець-Подільському районі на 2017-2021 роки.

РІШЕННЯ №13. Звіт про виконання Програми розвитку архівної справи в Кам’янець-Подільському районі на 2021 рік.

РІШЕННЯ №14. Звіт про виконання Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021 рік.

РІШЕННЯ №15. Звіт про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2021 року.

РІШЕННЯ №16. Про план роботи районної ради на II півріччя 2022 року.

РІШЕННЯ №17. Про зняття з контролю рішень сесії районної ради.

Камянець-Подільська районна рада.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
32300, м.Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99