ПРО ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ…

Отримання ліцензій та подання заяви на їх видачу, суб’єктами господарювання здійснюється у Центрах обслуговування платників

Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що у зв’язку із запровадженням протиепідемічних заходів спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби covid-19, відповідно до постанови кабінету міністрів україни від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби covid-19», отримання ліцензій та заяви на видачу (продовження) ліцензій, суб’єктами господарювання подаються до Центрів  обслуговування платників  Головного управління ДПС в області  за місцем здійснення діяльності: м. Кам’янець-Подільська, вул.Огієнка,74або поштою на адресу ГУ ДПС у Хмельницькій області: 29001, м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17.

Також наголошуємо, що все про сервіси податкової, анонси, роз’яснення, коментарі фахівців та інша корисна інформація міститься на офіційних сторінках Державної податкової служби України fb.com/TaxUkraine, youtube.com/TaxUkraine та t.me/tax_gov_ua. Підписуйтеся та отримуйте інформацію з першоджерела. Дистанційна співпраця заощадить час і упередить виникнення небажаних наслідків для здоров‘я. Будьмо свідомими і відповідальними!

  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»