КОРОТКО ПРО ПОЗАЧЕРГОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ…

16 липня 2021 року відбулася позачергова конференція районної організації ветеранів України, на якій розглядалися наступні питання: про роботу районної організації ветеранів у 2019-2021 роках, утворення ветеранських організацій у новоутворених територіальних громадах, вибори голови ради районної організації ветеранів та вибори делегатів на позачергову конференцію обласної організації ветеранів.

З доповіддю по першому питанню виступив перший заступник голови ветеранської організації Павло Гладченко, у якій він окреслив аналіз діяльності організації. Доповів про роботу районної організації ветеранів у 2019-2021 роках та ситуацію щодо  утворення ветеранських організацій у новоутворених територіальних громадах.

Під час пленуму ветеранської організації, на якому за власною заяво було звільнено голову районної організації ветеранів Едуарда Кульчицького, обрано нового голову Ковальчука Василя Григоровича, його заступником обрали Бараковецького Олексія Миколайовича. Відповідальним секретарем обрано Любов Юліанівну Іваніцьку.

У роботі позачергової конференції районної ветеранської організації прийняли участь та виступили Петро Середа – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Оксана Драбик  начальник міськрайонного Головного управління Пенсійного Фонду України у Хмельницькій області