Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» та аналізу його регуляторного впливу

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства питань приватизації (відчуження) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та, відповідно, отримання рекомендацій, зауважень чи пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт регуляторного акта Кам’янець-Подільської районної ради – «Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

Регуляторний акт розроблений у відповідності до вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

Даний регуляторний акт не має обмеження строку дії. У разі змін у діючому законодавстві, які можуть вплинути на дію цього регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни.

З текстом проєкту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Кам’янець-Подільської районної ради – https://kprayrada.gov.ua/, в розділі «Регуляторна політика», які оприлюднені одночасно з цим повідомленням.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторного акта, за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, а також надсилаються на електронну адресу районної ради – kprayrada@ukr.net.